Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 28.09.24 
Музикални
   >> Б.Т.Р
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Видео на "Играта" - Downloadнови  
Автор twins ()
Публикувано31.01.04 21:13



- 37.4 MB (Perfect Quality)

Редактирано от twins на 31.01.04 21:57.



Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: twins]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано01.02.04 16:02



Клипа е просто жесток!!!
Страшно ми хареса - признавам си, че бях скептично настроена...но за кой ли път Б.Т.R. ме изненадаха - скри ми шапката!!!!
Невероятно!
Поздравления МОМЧЕТА!!!



Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: twins]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано01.02.04 16:21



Според мен само са развалили една невероятна песен



Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: twins]  
Автор Avinka (sladyranka)
Публикувано01.02.04 20:53



da,opredeleno klipa me kefi!gotin e,ne6to razli4no
ami kakvo da vi kaja-tova sa si B.T.R.!!!
zatova gi obi4ame



Тема absolutenнови [re: Avinka]  
Автор lita_ford (idealist)
Публикувано02.02.04 21:08



proval tova e istinata za men . ili te samite se opitvat da se obezlichat i susipiat akto grupa ili nikaoi go pravi za tiah . Az mnogo se nadiavah che tozi put sled kakto ne Halvadjian e pravil klipa shte bude neshto dobro no sum se lugala v Gepi koito inache ima dosta dobri idei. Tia lisici na Slave .....ne znam . az gledam ogledala i dosta chesto rodi me iznenadva priatno no tozi put ne . tragichna vizia tragichen fon tova e . Tazi pesen ne zaslujavashe tova. Tia ima dosta po goliam potencial koito mojeshe da se razvie . BTR sme gi vijdali vsichki a istoriata koiato mojeshe da bude razkazana shteshe da si zaslujava.
Ne mi se pishe poveche.....idava mi da

dori ako vsichki az ne!


Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: twins]  
Автор bulldozer (madness)
Публикувано03.02.04 09:23



Бравос, бе! много бърза реакция!!! клипа още не се е завъртял по БНТ и класациите , а вече го има в net-a ( предполагам от някой бесен фен ) - до колко това радва групата, и до колко техните фенове - това май е друга тема ...
Е, и аз го гледах вече и , честно казано , донякъде подкрепям Лита Форд - МОЖЕШЕ ДА БЪДЕ И МНООООООГО ПО-ДОБРЕ!!!!!!!! Визията и имиджа на групата ми допадат, но като цяло клипа нищо не казва!!! малко сюжет да му бяха сложили или поне фонът да беше по-красноречив!!! Определено съм разочарована от Гепи ( който определено мисля за по-щурав творец ).
Е, надявам се за в бъдеще да има по-добри попадения - както на Гепи, така и на БТР-ци!
Стискам палци!!!!

Rock is not dead!


Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: bulldozer]  
Автор Tony_st (mechtatel)
Публикувано03.02.04 10:35



Че те си казаха още в "Огладала" преди 2 седмици, че клипа няма сюжет - тогава бях шокирана от това и не очаквах да ми хареса...но на пук на всичко...той пък ми хареса... странно, но е факт.



Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: Tony_st]  
Автор lita_ford (idealist)
Публикувано03.02.04 16:37



aide sega se pochva haresa mi ne mi haresa . Vseki si kaza mnenieto daite da prikluchim taia tema

dori ako vsichki az ne!


Тема Re: Видео на "Играта" - Downloadнови [re: тoни]  
Автор KillerQueen (Little Queenie)
Публикувано05.02.04 12:34



не за раваляне не са но аз определено очаквах нещо повече


You Rock My World

Тема Re: Видео на "Играта" - Download [re: twins]  
Автор reader (dead)
Публикувано16.02.04 13:20



Гледах го сутринта и аз по ММ.
Ама какво да ви кажа - освен уникалната визия (признавам - изненадаха ме, но ми хареса :)) в клипа няма друго. Не бих го нарекла провал, но определено е далеч.
За съжаление.
Щеше ми се да е история някаква - песента дава толкова добри възможности. Да е нещо, каращо те да мислиш за друго освен за прическата на Наско и ко.
Мое мнение.


"The purpose of life is to end"



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.