Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дуплекс-правнови  
Автор BGOO7 (ентусиаст)
Публикувано29.01.01 20:06



Може ли като подам молба към БТК телефонът ми да бъде направен от дуплекс във прав?

Интернетът не е достатъчен...



Тема Re: Дуплекс-правнови [re: BGOO7]  
Автор petarcho (новак)
Публикувано29.01.01 23:41



moje samo ako sa na kef(a inache tova ti e zakonno pravo)
ha-ha



Тема Re: Дуплекс-правнови [re: BGOO7]  
Автор KlD (новак)
Публикувано30.01.01 14:03



Po princip moze. Obache ima znachenie (v momenta) v koi raion na Sf se namira telefona... To si zavisi ot dosta neshta. Dali ima tehnicheska vuzmoznost, nomera i t.n.

There is no rule, there is only power!
May D force B with U!


Тема Re: Дуплекс-правнови [re: BGOO7]  
АвторBTC (Нерегистриран)
Публикувано30.01.01 16:36



Moje. Oiwa se w biznescentyra i se podawa molba za promqna na doma6en telefonen post. Polu4awa6 nomer4e. Ako eventualno ima tehni4eska vyzmojnost (t.e. swoboden nomer, za koito ne 4aka drug 4owek) go polu4awa6, kato se zapla6ta taksa ot 6 lewa.



Тема Re: Дуплекс-правнови [re: BTC]  
Автор KlD (новак)
Публикувано30.01.01 18:27



Obache ne doizqsni nqkoi podrobnosti...Kakto veche kazah ne e ot znachenie samo dali ima tehn. vuzmoznost...naprimer v 2-kata ne davat pravi nomera nezavisimo che ima i tehn. vuzm. i pravi nomera...taka che...sorry ako si tam. No vse pak probvai s podavaneto na molba. Ili pone kazi kade si az shte proverq (ako moga) i she ti kaza...

Puk i ne mi e qsno zakvo ti e da si smenqsh ot dupleks na prav??? To nqma koi znae kolko golqmo znachenie tova...po skoro si vzemi cifrov.

There is no rule, there is only power!
May D force B with U!

Редактирано от KlD на 30.01.01 18:29.



Тема Re: Дуплекс-правнови [re: BTC]  
АвторБГ007 (Нерегистриран)
Публикувано30.01.01 20:33



Аз съм в с.Баня-Варненско



Тема Re: Дуплекс-правнови [re: БГ007]  
Автор KlD (новак)
Публикувано31.01.01 08:04



E sorry, za tam ne moga da ti pomogna...otidi v raionnata si tel. centrala i pitai za otdel "Prodazbi" ili "Informaciq". Tam shte gi pitash dali e vuzmozno ili ne (Ima li tehn. prichina i svobodni nomera i takiva podrobnosti). Puk moze i da ti izlezne kusmeta...Good luck...

"Хора, не се страхувайте. Страхът убива любовта."


Тема Re: Дуплекс-правнови [re: BGOO7]  
Автор kaos (новак)
Публикувано01.02.01 06:53



Sreshtu podkup i centrala shte ti prokarat. A ina4e nikoga njama "tehnicheska" vyzmojnost...

Наблюдател към ООН


Тема Re: Дуплекс-правнови [re: kaos]  
АвторBTC (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 08:42



Bre mama mu stara, MI TOGAWA az trq da imam dwe centrali wky6t? Ama edwam si namerih nomer. 4e igraqt podkupi, da. Golemi. Ama ne winagi stawa. Za tehni4eskata wyzmojnost- wsy6nost winagi ima. Nomera ima po nqkolko, oba4e te ne se pipat. q na4alnik q policiq q ne6to drugo. poddyrja se 'sanitaren minimum'



Тема Re: Дуплекс-правнови [re: KlD]  
АвторBTC (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 08:48



E, kolega, ne e taka ;-) da si smeni6 telefona s cifrow...lo6a ideq... az s trista zora si uredih praw, ne 4e ima6e golqma wyzmojnost za cifrow, oba4e az wisq 4esto w neta i 6te faliram. I podkupite nqma da stigat ;-)
Ako 6te e cifrow, po-dobre e ISDN. Pone da zanm za kakwo pla6tam.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.