Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:08 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Uplutnqvane na liniite mejdu centralite?нови  
Автор Дизeлджия (непознат )
Публикувано14.12.00 13:32



Naposleduk ot dosta mesta dochuvam che BTK-to se e zasililo da uplatnqva kanalite mejdu centralite.
Stava vupros za centrala 292*, ot nqkolko dni posmurtno ne moga da se svurja s modem nikude, a i moi priqteli na sushtata centrala se oplakvat ot sushtoto:((

Ima li nqkoi podoben problem, za da se razpravqm s tiq ot BTK?



Тема Отг: Uplutnqvane na liniite mejdu centralite?нови [re: Дизeлджия]  
Автор!!_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.12.00 14:30



tova 292 Ovcha kupel li beshe .
mislia che tova beshe nekakva turska centrala .
sho se otnasia za uplatnenie na vrazkite -za tebe e vajno kakav e vhoda kam cifrovata centrala ,a za ostanalite kakvo ti puka :-))
shte proveria kak stoiat nestata i ste pisha tuk
chao!



Тема Отг: Uplutnqvane na liniite mejdu centralite?нови [re: !!_anon]  
Автор hristo1OO (непознат )
Публикувано15.12.00 23:57



Mi te wsi4ki sa uplatneni.Towa ne te walnuwa.



Тема Отг: Uplutnqvane na liniite mejdu centralite?нови [re: Дизeлджия]  
Автор ДaмaПиka (непознат )
Публикувано17.12.00 09:31



problema ne e samo pri teb ..
ne gi znam uplutniavat li kakvo praviat, no poslednata sedmica i pri men beshe ad da nabera cifrov a i kakuvto i da e drug telefon, dori i povredi na 292 centrala - ili postoianno zaeto, ili "pretovareno napravlenie" izberete po-kusno" ili svobodno i to pri polojenie che znam che otsreshta ima hora ...
kogato se obadih na pvredi mi kazaha che imalo kabelna povreda i raboteli po neia, kato do petuka shte bude otstranena ...
vprochem slujitelkata mi kaza che e uchudena che izobshto moga da nabiram ot telefona ...
sega uj se opravi ama ne znam do koga shte e nared ..
mejdu drugoto prez vuprosnia period i Mobiltel kato che li se biaha vurzali na 292 centrala :-)



Тема centrala 292нови [re: Дизeлджия]  
Автор Debora (непознат )
Публикувано29.12.00 01:08



tupia problem s nabiraneto produljava .. s chasove ne moje da se nabere kakuvto i da e nomer, da ne govoria za nomer zapochvasht s 9 ...
imali problem koito niamalo da bude otstranen i sled praznicite .. tove beshe otgovor na slujitelka ot povredi sled kato se obajdah ..
iavno ne sa dovolni ot podarucite na diado Koleda, ama toi dava na takiva deto sa slushkali, a tia kato gi gledam, ne mogat s mesec da si reshat problema ..
dano im se stujni i na praznicite a i sled tiah,
a na vsichki ostanali Veseli praznici



Тема Отг: Uplutnqvane na liniite mejdu centralite?нови [re: Дизeлджия]  
АвторHelp ot BTC_anon (Нерегистриран)
Публикувано07.01.01 12:28



Един съвет от мен....Бягайте от номера с 292.
В момента имате възможност да си ги смените с ISDN и грижите ви да умрат....



Тема Отг: Uplutnqvane na liniite mejdu centralite? [re: Help ot BTC_anon]  
АвторMoney_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 00:24



А с тях и парите ви !




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.