Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 19.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема как да накарам БТК да не надува сметки????  
Авторбургас (Нерегистриран)
Публикувано11.09.00 22:43



имам голям проблем..
От 2 месеца БТК усетиха ,че имам Интернет на аналогов телефон и сметките станаха от 150 нагоре..
Направих си експеримент и предния месец си записвах всяко влизане ,отделно изкарах разпечатка от провайдера ми и разликата беше 4 разговора.
Обаче какво се получава.Няма сила на замята ,която да накара БТК-Бургас да ми даде разпечатка за изминалия месец(управданията са направо смешни
1.Имало заповед на директора да не се дават тези месеци справки????
2.Не можели да дадат справка за градските разговори,а само за междуселищните и международните?????
3.След като "ползвате Интернет-така ще ..." ????
*********
Предполагам,че почти всички имате същите проблеми.
Моля някой ако е успял да се пребори с монополиста-да го сподели....
Хора дайте да се обединим и да измислим начин за борба с този икономически рекет.Имам много познати ,с които споделяме еднакво мнение-БТК умишлено надува сметките на аналоговите телефони(няма как да ги контролираш)
ДОКОГА ЩЕ ГИ ТЪРПИМ......



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: бургас]  
Авторiwan (Нерегистриран)
Публикувано12.09.00 12:03



Ех,стадо -6 човека прочели какав е проблема на човека и нула мнение.
ТЪПИ БЪЛГАРИ-плащайте и мълчете.....
Робско племе-това е българина



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: iwan]  
Авторdimitar (Нерегистриран)
Публикувано12.09.00 13:40



eba si glupavite izvodi na Ivan. Ot takiva umnici kato nego poveche me e sram otkolkoto ot onia deto toi naricha robi



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: dimitar]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 01:01



Ами прав си е Иван.Всичко мълчи и тва си е.НАли знаеш баналното..."ако това беше в друга държава".
А проблема с БТК Бургас не е от вчера.Всички знаят какво беше с 3имп/мин за интернет преди 2 год.Всички си изпатихме (аз също доста).Не знам шефа на БТК-Бургас дали е сменен от тогава но по всичко си личи че не е.Същото копеле и все си стои на 1-во място в черния ми списък.
Не можах да разбера точно проблема ти, това 150лв. на гадски разговори ли е.Не могат толкова курвите телефонистки да говорят за твоя сметка.Представи си колко разговора трябва да са направили.Виж това със забрана за разпечатки е нещо друго.Това го чух преди но не го вярвах.НАй-важното нещо което трябва да направиш е да си правиш заявка за разпечатка още в текущия месец, или направо да се абонираш (до колкото знам имат такава "услуга").
Ами това е.И после как да не сме ги мразили.Интересно ми е какво ще каже оня отворко дето се позвизава тука БТК support :)))



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: tt]  
Авторбургас (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 02:46



да,правилно си разбрал-150 лв. САМО градски разговори.По разпечатката на провайдера имам 470 включвания-часовете са много....
Айде сега да смятаме-470*5ст=25лв.
Оставам с впечатлението,че педерасите от БТК-Бургас таксуват телефоните на провайдера независимо от какъв телефон се обаждаш(аз съм на аналогов)като цифров(на 5 минути/разговор)
Няма никакав друг разумен довод да има такава фрапантна разлика в импулсите.Аз също не вярвам разликата да е от персонала или техниката....
P.S
Изобщо хора от цяла България-не се радвайте на придобивките ни с 0134200-ще ядете и Вие дървото,но по късно....
пробвах го -майтап голям.Виждал съм много некадърни доставчици,но БТК надминава всички.Ако искате вярвайте,стоях 6 минути без трафик ,но с ВРЪЗКА.
Явно от Министерството са пуснали експеримент с най-безочливия директор на БТК(Хараламбов)в Бургас,за да видят докъде могат да ни доят.
Той вече доказа с импулс/3мин ,че може да прави каквото си иска и както си иска....
Много бързо се усетиха от БТК,че такива като Вас и мен не могат да живеят вече без Интернет и си ни цаааа-кат както си искат.
Темата я започнах не за друго,а защото съм убеден че не може да няма изход.
Дайте да дискутираме нещо важно за всички-как най-тънко да ползваме Интернет.Тези,които го имат на работа,добре-друг им го плаща,но ние с домашните РС-какво,да пълним гушите на БТК ли????
И много моля-не ми споменавайте за арендовани линии,че ще ме предизвикате да пусна цените на BSE,сега вече SPECTRUM NET-ako някой в България може да си позволи 599$ за 28800........



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: бургас]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 15:44



Chakaj malko...ti na koi dostawchik si, da ne bi da si polzwal 0134200 :))), i az go polzwam no umereno, i na moita skapana analogowa liniq se wyrzwam na 37300 adski sym dowolen no e skypo.NAistina mi e interesno da razbera pri koi ISP si (ako ne etaina).



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: tt]  
Авторбургас (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 19:42



ало,ти ме взе съвсем за балък.....
Доставчика ми е BGBEST-виртуала...
Номера на БТК го използвам рядко...
Днес след голямо надприказване с БТК ме светнаха нещо,което не знаех-
ЗА АНАЛОГОВИ ТЕЛЕФОНИ НЯМА ЗАЩИТНО ВРЕМЕ ОТ 6 СЕКУНДИ-всяко избиране,дори за 0,2 секунди е импулс.Обяснението беше,че само така можели да предложат детайлизирана справка и такъв бил софт.
Ебати и дискриминацията-пак намериха начин да ни цакат с анлоговите телефони.
Ако знаете каква декларация ме накараха да подпиша:че детаилната справка е само за информация а няма да имам претенции за съдържание.
Къде е оня многознайко от БТК да го питам и това ако не е рекет ........




Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: бургас]  
АвторHelp ot BTC (Нерегистриран)
Публикувано13.09.00 23:34



Значи и аз бях на аналогов телефон...няколко месеца подред - слънчеви сметки... от порядъка 80 - 100 лева...направиха ми разпечатка - примерно 700 импулса към моя провайдер...30% за 2-3 сек./беше ми скапана линията и често разпадаше/останалото - мобилни разговори.смених си телефона с цифров.ползвам нета най-вече след 21 часа на 9 мин./имп. не се глезя прекалено с него - плащам вече 35-45лв.нямам вече грижи...
погледни хубаво разпечатката-има ли номера които не познаваш, има ли такъв с много импулси за един разговор, има ли номера започващи с 090 или 010, има ли записи срещу които няма Б-номер, има ли повече от един импулс на разговор/градски/.
после ще мислим...




Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: бургас]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 06:43



Ehe ne sym te wzel za balyk we :))) towa za 0134200 si beshe maitap, mnogo qsno che ne si go naprawil ot nego :)))
Towa za secundite ne go razbrah, koga sa tiq 0.2 sec slewkluchwane na modema otsreshta i razpadane na liniqta li?
Awe toq BGBest e mnogo umrqla rabota ne si li go razbral weche.Tam bachkat nqkakwi amatiori deto sa gi pribrali ot kyde li ne.A twa za naj-modernata tehnika sa pylni prostotii.
Za liniite da ne goworim, kak move s edno DVB da zahranwat klub sys 100 PCs i ISP towa e smeshno, dori i da imat 2 sat kanala.
Ima tolkowa po chitawi dostawchici w Burgas no ti si reshawash.Sega problema mi e kakwa li mi e tel. smetka, cheso da ti kava strah me e da se obadq i da pitam.Chakam nqkoi drug da go stori :)))



Тема Отг: как да накарам БТК да не надува сметки????нови [re: Help ot BTC]  
Авторtt (Нерегистриран)
Публикувано14.09.00 06:46



mr. Help, bi li mi kazal "Pretowareno naprawlenie" otchita li impuls.Zashto e taq glupost ne si li beshe po dobre staroto zaeto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.