Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:52 22.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ - ПОМЕГНЕТЕнови  
Автор jjCoolJ ()
Публикувано16.07.00 00:13



Проблема е следния: Диблекса ми е подал жалба към БТК срещу нас...,че не можел да ползва телефона си и ,че сме имали ИНТЕРНЕТ! Имало някъкъв Член 21,който гласял,че абонат имаш дублекс няма право на крайни устройства с изключение на розетка... Та с 2думи искат да ми закрият номера на телефона и да платя гоба.....или "по-мек" вариант да ми прокарат прав,но ЦИФРОВ телефон.(в този вариант дублекса си остава с прав аналогов телефон) Имат разпечатка и на няколко мои позвънявания към провайдерът ми! Кажете ми,ако знаете ...ИМА ЛИ НЯКАКЪВ НАЧИН ДА СЕ ИЗМЪКНА ОТ СИТУАЦИЯТА С СТАРИЯ СИ АНАЛОГОВ ТЕЛЕФОН?? П.П.Оня дублекса ми е един извратен ДЯДКА...с него не може да се говори,идваше ми да го пребия,но се опасявам да не пусне и жалба за ПОБОЙ с/у мен. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ - ПОМЕГНЕТЕнови [re: jjCoolJ]  
Автор edna ()
Публикувано16.07.00 09:56



pishi v klub "pravo" dano niakoi ti pomogne s info ..

Тема прокарай си цифровнови [re: edna]  
Автор svetlyo ()
Публикувано16.07.00 12:01



Гледай сега, това може би е късмет защото започват да поставят УПЛЪТНИТЕЛИ а правите линии са малко и ще СВЪРШАТ - така че дядката без да иска ти е направил услуга. Пусни молба че искаш цифров - мисля че беше под 10 лева за Частен абонат да не кажеш че си фирма - ГОРКО ТИ а с УПЛЪТНИТЕЛ скороста е 21600 с ХУБАВИТЕ и 12000 с ЛОШИТЕ така че това ни чака аз отдавна съмс е примирил с 21000

Тема Uspokoj se!нови [re: jjCoolJ]  
Автор Tokata ()
Публикувано16.07.00 16:20



Makar che ne sym wishist - poznavam mnogo dobre zakonite i ustavite na BTK. Po zakon - NIKOJ ne MOZHE DA TE PRINUDI da minavash na drug tip usluga AKO TI SAMIA NE ISKASH ili ako GLOBALNA PROMQNA NE GO NALAGA. W dogovora na BTK pishe, che sporovete mezhdu dupleksni abonati se reshavat mezhdu samite tqh. BTK ne mozhe da ti nalaga reshenie, kamo li da te globqwa. Qwno onq ima wryzki w BTK i se opitvat da te splashat! Pishi mi na maila shti citiram i tochkata ot dogovora. KAzhi im q i shte mlyknat. Nikyde ne pisye, che pri dupleks nqmash pravo da polzvash krajni u-va za prenos na danni. Prosto trqbwa da si go registrirash. Prosto se uspokoj!

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ - ПОМЕГНЕТЕнови [re: jjCoolJ]  
Автор Derry ()
Публикувано08.08.00 15:34



Nishto ne moje da ti napravi mojesh da si zvynish kadeto i do kogoto si poiskash. Naposledyk se navydiha mnogo ngli starci , a i ne samo

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ - ПОМЕГНЕТЕнови [re: jjCoolJ]  
Автор tumno ()
Публикувано30.08.00 16:17



nezam te btk taka iliinache se chudqt za kvo da se hvanat za da vzemat parichkite na nqkoi... na nagliq dqdka - boi ako podade jalba kvo ot tva - da si chuval nqkoi nqkogo da e osydil v taq durjava- kat podade pak boi, kat podade pak - pak... se nqkoga she razbere

Тема ИМАМ ПРОБЛЕМ - ПОМЕГНЕТЕ [re: jjCoolJ]  
Автор съседа ()
Публикувано08.09.00 22:48



Въобще да не ти пука Как мислиш че някои ще ти влезе в къщи Кажи на дядката в очите че ако иска да чуе глас в слушалката като те види трябва да ти казва добър ден и да се усмихва Такова поведение има голям успех.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.