Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема БТК се запали!!!нови  
Автор Баба Илиица ()
Публикувано02.06.00 16:07



Ако някой от вас е ходил на Интернет Екпо 2000 в четвъртък- ! юни, и не е видял как се запали щандза, пропуснал е смисъла на изложбата!!! Ако не е отишъл вчера, пак много е пропуснал!!! Та за какво става дума ли? Както си бях на изложбата, и по едно време гледам пушеци! Реших, че това е маст от оформлението, щото имаше и много музика и светлини от Martin. Но се оказа че източника на пушека е щанда на БТК (не се и учудвам) И така, да не кажа пресилена дума, нямаше обгорели телефонистки дето да сноват нагоре надолу, като глави без мухи, но пък спря тока в половината музей на земята и хората и фирмите които си доставяха нета по телефони, увиснаха! Но, девиза на БТК изглежда е "Всичко е възможно"

Тема БТК се запали!!!нови [re: Баба Илиица]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано04.06.00 01:49



Е ето това е било сензация!!! Документира ли го някой? ;)

Тема БТК се запали!!!нови [re: Пепеляшка]  
Автор Йордан Кръстев ()
Публикувано05.06.00 15:47



Хубаво е когато човек приказва да знае поне за какво става дума. Първо не се запали щанда на БТК, а ел. инсталацията която захранваше щандовете на около 5 фирми. А това стана защото организаторите са големи "професионалисти" и са навързали последователно през слаби разклонители много щандове. И пак поради тази причина неможаха да отстранят повредата 1 час та се наложи смотаняците от БТК сами да я поправят. Големите доставчици като ORBITEl, NeTel рекламират доста напористо какво - 0134100 . А то на кого е и от кого се изгражда - от БТК, а те се явяват в ролята на посредници. Та дори някой от тях не са сключили все още договор с БТК за предостъпване на капацитет от 0134100 . Ама търкахте рекламните карти за национален достъп до 0134100 на NeTel без никой да ви обясни, че там няма User и password, а е макет на проектоуслугата им. E какво намерихте там ? Ха ха . Как ли се чувстват сега тези дето триха? Скоро обаче тръгва 0134200 без име и парола чрез таксуване на телефона с 1 импулс на 2 мин и какво правим тогава. За справка питайте някой от бургаски или великотърновски регион. И така те великите ползват нещастниците от БТК. Май найстина са по-добри но само в рекламата си.

Тема Данчо не ми обяснявай!нови [re: Йордан Кръстев]  
Автор Баба Илиица ()
Публикувано07.06.00 01:36



Здрасти данчо, не ми ги обяснявай ти тия! Отговор. "ел. инсталацията която захранваше щандовете на около 5 фирми" Въпрос. Ама що точно при БТКто? Отговор. "Големите доставчици като ORBITEl, NeTel рекламират доста напористо какво - 0134100" Въпрос. А какво да рекламират? Купете си радио модем за $1000 и не ползвайте БТК, ама ако обхвата му е над 10 километра си вземете разрешително за честотата от БТК. Странно а? Пак това БТК се намеси! Отговор. "те великите ползват нещастниците от БТК" Въпрос. Те ли са великите? Май не! Великите са ползвателите на топмонополиста в България- БТКто! Иначе как да си доставям нета? Защото на Орбител не им прекъсна нета, щото за изложбата си го доставяха с антени!!! А не по скапаните кабели на БТК, дето от втората световна не са сменяни! Нещото което не написах в предното изложение беше, че още преди да стане късото съединение, когато попитах "учтивите" служителки на БТК зад щанда, какво предлагат, те какво ми отговориха!!! КАЗАХА: Извинете, но в момента нямаме връзка, много сме заети. И брошури нямаме, щото ни свършиха! Въпрос. Аджаба, какво търсят на изложбата, ако не могат да покажат нищо и нямат брошури? Е това е! БТКто да ме извинява за тона, ама много ми е накипяло от един телефон и...

Тема Данчо не ми обяснявай!нови [re: Баба Илиица]  
Автор Йордан Кръстев ()
Публикувано07.06.00 17:48



Съжалявам , но очевидно с много неща не си наясно, мирогледа ти е много ограничен, робуваш на клишета,а и професионалните ти познания в областа на комуникациите очевидно са ти малко. 1. А какво да рекламират? ами да рекламират нещо което са изградили те. Защо рекламират входните точки на БТК (0134100) ? 2. ама ако обхвата му е над 10 километра си вземете разрешително за честотата от БТК. Странно а? Пак това БТК се намеси! Понеже виждам, че си неграмотен технически ще ти обясня, че лиценз за честота се дава от ДКД (Държавна комисия по далекосъобщения) , която няма нищо общо с БТК. 3. Защото на Орбител не им прекъсна нета, щото за изложбата си го доставяха с антени!!! А не по скапаните кабели на БТК, дето от втората световна не са сменяни! Ако ще и господ да им го доставя като няма ток пак няма да работят защото на тоя етап оборудването се захранва с насочено движение на електрони (ток) в случай че незнаеш. Като си толкова отворен защо се криеш зад псевдоним и точно тази личност ли намери да ликедосаш ,ти собствено име нямаш ли или така ти отърва да се криеш зад гърба на някой. Е може би ще продължим някой друг път, но вземи попрочети нещо , защото не ми е интересно да споря с теб

Тема БТК се запали!!!нови [re: Йордан Кръстев]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано09.06.00 02:18



Ti, pich, kato tyrka kartata na Netel, kolko beshe platil za neya? A che beshe idiotska reklama, spor nyama.

Тема БТК се запали!!!нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Йордан Кръстев ()
Публикувано12.06.00 12:15



Ами да ти кажа не ми се налага да търкам, защото подържам именно това 0134100, а и няма какво да намеря в тази карта защото те нямат договор с БТК за дистрибутиране на тази услуга. ? на информация и малко интелигентност каквато на много хора май им липсва.

Тема БТК се запали!!!нови [re: Йордан Кръстев]  
Автор Иордан Кръстев ()
Публикувано12.06.00 13:57



По скоро нямаха тогава договор (по време на изложбата)

Тема БТК се запали!!!нови [re: Иордан Кръстев]  
Автор Mody ()
Публикувано15.06.00 17:21



Е вече имаме....

Тема Браво бе Данчо, браво бе Кръстев!нови [re: Йордан Кръстев]  
Автор JJ ()
Публикувано06.07.00 04:35



Я гледа ти как била работата... Пък ние какво си помислихме че е станало.. ОК, майстори са си тия от БТК, я как след като са зяпали 1 час родилните мъки на организаторите, накрая взеха нещата в свои ръце, със същите ръце дръпнаха шалтера на всички (така де, няма само те и още 2-3 да са зле) и оправиха проблема ! За 0134100: >>А то на кого е и от кого се изгражда - от БТК, а те се явяват в ролята на посредници. Данчо, в подобни случай, когато се пуска някаква услуга от тоя тип, с национално покритие, участниците в процеса на създаването и се наричат ПАРТНЬОРИ. А 0134100 е на БТК и тя го изгражда, защото е какво...? МОНОПОЛИСТ в телекомуникациите! При това ЗАКОНЕН! Данчо, сега съвсем сериозно те питам: когато аз набера 0134100 (единия от dial-up достъпа ми е през ОРБИТЕЛ) през къде минава моя трафик? Не питам за физическата връзка на тел. линия, а за интернет трафика ми. В този случай байтовете не минават ли през оборудването на ОРБИТЕЛ (или BOL, или който и да е друг ISP), или пак БТК се явява доставчик на интернет достъпа? Защото ако махнем ISP, остава само тел. номер...към никъде... Чао!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.