Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BTC FEN CLUBнови  
Автор simulacrum ()
Публикувано28.05.00 06:22



Зачукайте си го! (без да прекаляваме, разбира се). Аз съм фен на БТК. 9/10 от малоумниците, които плюят БТК настояват, че трябва да се спре цифровизацията на преносната мрежа за да им бъдел по-евтин интернета... 1. БТК са COOL! А половината провайдери са SUX. Но разбира се винаги БТК е виновна (аксиома) 2. БТК не е БТК, а са разни хора в БТК. Ако някой ми каже че Божидар Соколов или пък Деян Донков, или пък Венко Марков са задръстени и пречат на "интернета", то аз наистина нищо не мога да му отговоря :((( ами че той просто не е в час, кво да правиш. 3. естествено, освен тия (и другите като тях) иам една банда безобразници. но това си е Normal.dot и готиното е че в крайна сметка COOL надделява. който не вярва да ходи да чете reports на сайта на компанията (www.btc.bg) 4. естествено БТК може да е по-готина, но и аз бих могъл да имам 30 сантиметрова пишка. но нямам. 5. май не се сещам за друго това е пичове - лека нощ!

Тема BTC FEN CLUBнови [re: simulacrum]  
Автор ???????? ()
Публикувано28.05.00 18:50



Тъпанар !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тема BTC FEN CLUBнови [re: simulacrum]  
Автор IT Men ()
Публикувано29.05.00 02:18



Dosta stranni mnenia se izkazvat tuk.

Тема уточнения, излишнинови [re: simulacrum]  
Автор simulacrum ()
Публикувано29.05.00 15:58



ОК. "Фен на БТК" е силно казано. Просто се опитвам да кажа че и там има някакви типове, които се опитват да свършат някаква работа. но разбира се повечето играчи извън компанията (аз също не съм в нея) се мъчат да я изкарат най-черният изверг, просто защото така понякофга е по-лесно. Освен че е по лесно има и друг момент: 1. ISP, IT са advanced 2. BTC са закостенели тъпанари, които от нищоп не разбират и си пазят работните места Еми с това няма как да бъда съвсем съгласен. Първо, че голяма част от решенията изобщо не се взимат от БТК. Така например, прословутият монопол върху наземната преносна мрежа, макар и да е в интерес накомпанията, го дължим преди всичко на л/бимите ни политици. защо не вземем да попсуваме КПД или НСРТ или още един бол идиоти? Отговор: ами защото като крайни потребители имаме насреща си БТК. Добре. Тук стигаме до проблем. аз като краен потребител звъня през ден на повреди за да ми поправят телефона. ОК - имам късмет, макар и централата да е супер скапана (аналогова от незнам си кога), персонала са пичове и си гледат работата - по правило ми опрравят телефона за по-малко от час. Други нямат този късмет. никой нищо не им поправя и прочие. Но ако имаш такъв проблем, то логично е да насочиш критиката си към съответното звено в БТК, което отговаря за тия щуротии. когато се говори за БТК трябва да се има предвид мащабът. Все пак това е НАЦИОНАЛЕН ТЕЛЕКОМ и през него минават (се пресичат, сблъскват се, противопоставят се и т.н.) купчина интереси. това в никакъв случай не е офиса на ЕТ "Internet The BETS - Дграган Петков", броя на тделите и на хората в тях е по-малък от броя на собствениците. аз нямам нищо против освен БТК да има още двадесет телекомуникационни компании, предлагащи универсалната услуга и т.н. Уви това все още не е истина тук и причните за това не са в БТК, а на съвсем различно място :(((( Но все пак верно можем да си попсуваме БТК - така заради спорта :) Може да са тромави, може да заспали, може да са всичко онова, което еди-кой-си не е, но едно е да казваш - ето, ебават ни с бавна процедура за арендоване на линия", съвсем друго е да разправяш "кой бе!, БТК ли!? Абе я ги мнаи тия!"

Тема BTC FEN CLUBнови [re: ????????]  
Автор navlek ()
Публикувано31.05.00 05:29



broq na wyprositelnite v nika to opredeleno nadvishava broia na mozachnite ganki!

Тема уточнения, излишнинови [re: simulacrum]  
Автор Snowflake ()
Публикувано31.05.00 21:42



Ми да де... аз асе опитах да го кажа ама... пфу ;))) не са мии стигнали думички ;)) Айде със здраве!

Тема Dyrja da si kaja mnenieto sled vsichko kazanoнови [re: simulacrum]  
Автор xxx ()
Публикувано01.06.00 06:03



BTC SSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Chakam ot 9 meseca za prav telefon!!!!!!!!!!!! Taka che ne mi minavaite s tez nomera.

Тема Искам да споделя с васнови [re: simulacrum]  
Автор ISDN ()
Публикувано02.06.00 13:26



Винаги сме искали прави цифрови телефони, но монополиста не дава. И ISDN си поискахме. БТК след повече от 1 година ни уведоми, че няма да ни пусне ISDN. Както се казва в такива случаи, без коментар...

Тема За съжаление е така :(((нови [re: ISDN]  
Автор simulacrum ()
Публикувано04.06.00 00:24



Започвам да съжалявам че започнах темата :(((( Така е.

Тема За съжаление е така :(((нови [re: simulacrum]  
Автор БТК фен ? ()
Публикувано05.06.00 21:09



Когато фактите говорят...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.