Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 25.09.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Спешно!!!!  
Автор Airfan ()
Публикувано31.05.00 22:49



Може ли БТК да ми смени аналоговия телефон с цифров с предизвестие от 1 месец. Смяната става за тяхна сметка. Като причини се изтуква това, че ползвайки интернет, аз преча на дуплекса да използва нормално услугите на БТК. Заповедта е от 8 Февруари 1999 г. Та значи за 1 година и 4 месеца те по никакъв начин не са ме предупредили, че ме заплашва смяна на телефона или че аз нарушавам някакви закони или правила. Освен това те могат ли да разберат дали аз ползвам интернет или не? Какво мога да направя по въпроса? Предполагам, че става въпрос за жалба от страна на моят дуплекс, но нещата от тогава много се промениха и аз почти не ползвам интернет. Значи на базата на жалба те ми сменят телефона след 1 година без да инспектират по какъвто и да е начин дали това е истина или не! Дайте съвет

Тема Радвай се :)))нови [re: Airfan]  
Автор simulacrum ()
Публикувано01.06.00 02:11



Абе не ми се сърди, но да ти имам проблемът :(((( Аз например се опитвам да имам цифров телефон, но преди това трябва да чакам една година и да платя още толкова :((( заеби тези простотии, че като ти сложат цифров и ще ти се разкаже играта от сметки. с цифров телефон имаш много свястна връзка - е, стига и ISP-то да ти е добро. с цифров телефон имаш една купчина допълнителни екстри, дето тук в "Суха река" само можем да си ги сънуваме :((( Абе пич - с две думи давай да ходим да черпиш и хич не се оплаквай! А на дуплекса наистина мижеш да му метнеш един бой!

Тема Спешно!!!!нови [re: Airfan]  
Автор Fen na BOL.BG ()
Публикувано01.06.00 15:02



Вие сте един он немногото щестливци, които имат възможност за съвременни телекомуникации, в т. ч. и Интернет. Колко ще плащате, зависи само от Вас. Наблюдавайте дъщеря си да не прекалява с разговори с приятелки и гаджета !

Тема Спешно!!!!нови [re: Airfan]  
Автор Пепеляшка ()
Публикувано02.06.00 03:17



От една страна -кофти, от друга не! Кофти заради светката дето ще ти се трупа на ало-то ако се уливаш с нета, ама пък ще имаш яка връзка. Аз имам проблем с моя дуплекс също, те първо дадоха жалба, ама откакто и техните синчета започнаха да кибичат в Мрежата, не смеят да ми кажат нищо. Стоим кротко и си чакаме цифровия наесен..и се дропим вечер един-друг с дуплекса..

Тема Далеч си от истината мой човекнови [re: simulacrum]  
Автор DirectX ()
Публикувано14.06.00 05:05



Ша имаш да вземаш. На 2 минути един импулс са си доста парички особено ако киснеш доста в интернет.Аз и с аналогова линия си имам супер връзка ... значи за една нощ (6 часа) ми се разпада връзката най-много два пъти тоест два импулся по 4,8 стотинки. Ха сега ми сметни колко пари ще платя ако стоя тез шест часа на цифрова линия...за да не се тормозиш със сметки ще ти кажа - 180 импулса х 4,8 stotinki = 8,64 leva А колкото до качеството на връзката при мен си е супер за вас незнам и провайдъра ми е добър 3.2К/сек си ги правя абсолютно винаги само за 7$ месечно

Тема и ти не си много близонови [re: DirectX]  
Автор Vladi ()
Публикувано22.06.00 00:53



поне за импулсите: градски разговор, тарифа "Силен трафик" (7-21 ч.) - 1 имп/ 5 мин. тарифа "Слаб Трафик" (21 - 7 ч.) - 1 имп/9 мин. А пък за качеството... просто не ми се сравнява (аз досега на по-малко от 54 667 не съм се връзвал и без изобщо да ме дропи)


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.