Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 10.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vypros..нови  
Автор AvatarBG ()
Публикувано07.03.00 14:31



Interesuva me ima li tehnicheska vyzmozhnost za podmqna na dupleksoviq mi telefon v kv.Slatina, 70-ta ATC s prav (po vyzmozhnost crosspoint, no mozhe i analogov ili cifrov). Molq te da mi pratish fajla s tel. ukazatel na emaila (nqma problem s razmera). blagodarq P.S. Radvam se che ima sluzhitel na BTK, kojto ima tyrpenie da otgovori na vsichkite ni banalni i glupavi ponqkoga vyprosi. Dosega na BTK tochno tova i lipsvashe - dialoga s klientite. Ne losha ideq e na sajta na BTK da se napravi neshto kato Help support, kydeto da ima raznoobrazna informaciq (primerno koq centrala kakva e, i kak se plashta, i izobshto poveche tehnicheska informaciq). Drugi neshta koito bih iskal da vidq na sajta sa kak proticha cifrovizaciqta v Sofia, po plan koi centrali koga shte bydat zameneni s cifrovi i izobshto tehnicheskite novovyvedeniq, za koito se spomenava samo beglo ponqkoga v mediite. Ako na sajta beshe publikuvano zashto se postavq vyprosnoto oborudvane, koeto predizvika tolkova symnenie za "cifrovo" taksuvane na analogovite telefoni, nqmashe da ima podobni symneniq, vyprosi, dogadki i t.n.

Тема Vypros..нови [re: AvatarBG]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано07.03.00 16:57



Дай ми номера на поста или точен адрес....

Тема Vypros.. [re: Help ot BTC]  
Автор AvatarBG ()
Публикувано07.03.00 17:03



701796

Тема Vypros..нови [re: AvatarBG]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано07.03.00 17:33



Pyk ako vzemat da pochnat i da si vyrshat rabotata - cena nyama da imat!!!

Тема Vypros..нови [re: AvatarBG]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано08.03.00 16:28



Имаш ли подадено заявление за смяна на номер?

Тема Vypros..нови [re: Help ot BTC]  
Автор AvatarBG ()
Публикувано08.03.00 17:13



Ne, zashtoto pyrvo iskah da znam shte stane li rabotata ili ne. Btw, ponezhe telefona ne se vodi na moe ime, moga li az da podam zaqvlenieto ot negovo ime ili toj lichno trqbva da otide.

Тема Vypros..нови [re: AvatarBG]  
Автор AvatarBG ()
Публикувано08.03.00 17:15



negovo ime = razbiraj ot imeto na sobstvenika, ne ot imeto na telefona :)

Тема Vypros..нови [re: AvatarBG]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано09.03.00 11:40



Заявлението се подава лично или от нотариално упълномощено лице.До ден-два ще имам отговор каква е възможността за твоя адрес...

Тема Vypros..нови [re: AvatarBG]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано09.03.00 11:41



Ако е на името на някой твой родственик може да се преименова на твое име ако искаш...

Тема Vypros..ВАЖНО!нови [re: AvatarBG]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано10.03.00 14:02



По най-бързия начин подавай заявление за смяна на номера!!!И давай входящия номер.Ще стане.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.