Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 27.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cifrov broiach na shibania mi analogov telefonнови  
Автор Stanislav ()
Публикувано26.02.00 16:17



Chestito. Smetkata mi za ianuari e 96 lv. Sled kato pitah v poshtata zashto, mi kazaha che telefona mi ot 1 ianuari se taksuva kato cifrov. Tova e. Da go duhat mnogo.

Тема Cifrov broiach na shibania mi analogov telefonнови [re: Stanislav]  
Автор FlopY ()
Публикувано26.02.00 17:44



koia ti e centralata?????? (t.e.- kak ti zapochva nomera?) ako imash turpenie - SUDI GI!!!!! te nqmat pravo da promenqt usloviata na predlaganata usluga bez da te uvedomiat - tova e!!! shte e krasivo da se poskarash malko(mnogo) s nqkoia sluzitelka, che pone da im pootrovish i tehnia zivot predi da budesh prinuden vse pak da platish.

Тема Cifrov broiach na shibania mi analogov telefonнови [re: FlopY]  
Автор Stanislav ()
Публикувано27.02.00 12:14



68-ma... Mama im shte eba...

Тема Cifrov broiach na shibania mi analogov telefonнови [re: Stanislav]  
Автор !!! ()
Публикувано27.02.00 16:57



Аз съм на 66 централа, и моите сметки за телефон рядко падат под 250лв. дали това е защото телефона отчита като цифров?, също така имам и GSM и на него сметката му е около 30-40лв на месец, вече се чудя дали не е по-изгодно да ползвам интернет през GSM, предполагам че скороста и качествота ще са по-добри и пак ще ми излиза по-евтино отколкото през аналогов телефон и БТК.

Тема Cifrov broiach na shibania mi analogov telefonнови [re: !!!]  
Автор :) ()
Публикувано27.02.00 23:54



При цена 5 ст на минута за 10 минути ще имаш 50 ст без ДДС - приблизително същата сума като за цифров телефон при нощна тарифа 1 импулс на 10 минути . Обаче ако сравниш скоростта 33,6 kbps срещу 9,6 kbps си направи сметката. Е ,вярно няма отделна сметка за акаунт ,но сравнението е като на кон с кокошка.

Тема Cifrov broiach na shibania mi analogov telefonнови [re: :)]  
Автор :-P ()
Публикувано02.03.00 19:08



Razseivai se za plashtaneto. 1. Misla che nomera analogovite telefoni da ti se taksuvat za cifrove otpadna. 2. Chuh za sluchai, deto ako si platish - ok, ako ne i se opynesh - poluchavash izvinenie sled 2 meseca. 3. posyvetwai se s APIS ili iurist - BTC maj mnogo menti po toja nachin, a i shte ti e po-eftino ot smetkata. Move bi si struva wlaganeto na 20-30 lw. za celta.

Тема Ti ne mozesh li da smiatash?нови [re: Stanislav]  
Автор BlackFire ()
Публикувано04.03.00 19:48



Hi ! Ti ne mozesh li da poiskash razpechatka na razgovorite si i po tozi nachin da presmetnesh na kolko vreme se taksuva impuls. Shtoto to rekal-kazal .... Moia analogov telefon zasega se taksuva kato analogov. Po razpechatkata mozesh da razberesh dali vsichki razgovori i vkluchvania sa tvoi. Da ne bi niakoj da se vkluchva kam telefonati? :-)

Тема Ti ne mozesh li da smiatash?нови [re: BlackFire]  
Автор Stanislav ()
Публикувано04.03.00 21:17



Kopeletata i za tova sa se pogrijili. Razpechatka moga da iskam samo za bydesht period, i tova i pravia ot 1 mart. Samo na cifrovite telefoni mogat da davat razpechatki za minali razgovori, na moia mogat ot momenta v koito poiskash natatyk.

Тема Ti ne mozesh li da smiatash?нови [re: Stanislav]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано05.03.00 15:44



Това е така при аналоговите - АТЦ.При цифровите "нулите" се записват в спец.памет и се пазят 4 месеца /ако не се лъжа за срока/.Градски разговори се записват само при изрично искане - иначе не може да ги събере паметта :).

Тема Ti ne mozesh li da smiatash?нови [re: Help ot BTC]  
Автор Stanislav ()
Публикувано05.03.00 16:16



i vypreki tova kakvo stava - ot poshtata izrichno mi kazaha che telefona mi se taksuva kato cifroc ot 1 ianuari nasam


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.