Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпросче към БТКнови  
Автор Тони ()
Публикувано25.02.00 14:12



1. Когато си подавах заявлението някой-показа ли ми тази наредба според която към дуплекс не мога да сврързвам нищо освен розетка - НЕ. Е тогава ако някй ми каже да си откаца модема хич няма да му се хареса реакцията. 2. Защо сметки те ми за телефон са почти като тези за мобифон /сумата имам в пред вид /, при условие че съм на аналогова централа и го ползвам почти изцяло за интернет. Как ви звучи сметка 53 лв при условие че според разпечатката имам 10,50 извънградски ? Бая ще трябва да звъня по приятели, ама се чудя ако е така как още някой приятел не ми е отрязал жиците, все пак по 20-30 пъти на ден хич не е малко. 3. Какъв е този отговор блокирала система в началото на някои от разпечатки те ми, та вадят само извънградски и то не всички ? 4. Кой луд ще звъни 6 пъти в рамките на 5 минути на тел.180 и то в 6.20 сутринта, когато едва ли е имало някой буден, същото се отнася и за секс телефон в 3.30 при условие че единствения телефон който може да избира е до главата ми? Абе въпроси още колкото щеш, то че няма качество на връзката няма , ама поне с цените бъдете коректни. А и още нещо, що за да ми оправят линията се налага в продължение на 3 дни да звъня на повреди по 4 -5 пъти на ден и чак тогава да се сетят, като преди това им напомня че мога да се обадя и на някой друг телефон, а иначе питат какво и има на линията ама сигурно си мислят че нищо не казвам щот не могат да ме чуят, ама и аз толкова ги чувам. Е като отговорите на тези въпроси, ще питам още.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Тони]  
Автор Служител на БТК ()
Публикувано25.02.00 19:00



Питаи, питаи с питане и до Цариград се стига.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор Бърди ()
Публикувано25.02.00 20:12



Служителю, ти си ми любим. Човек и никога да не се е сблъсквал с твои колеги или с БТК, стига му да те чете, за да разбере за какво става въпрос - простотия, некомпетентност и арогантност. Смешен си ми, много обичам да те чета, забавляваш ме яко.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Бърди]  
Автор :) ()
Публикувано25.02.00 21:39



Mrazia BTK

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор Ivo ()
Публикувано25.02.00 22:43



Ми то в Цариград тел отдавна са си цифрови, нека да отиде момчето да види хубава линия......

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор FlopY ()
Публикувано26.02.00 17:56



ami, to tvoia otgovor nqdvusmisleno pokazva kakva e rabotata. s drugi dumi iskash da mu kazesh na Toni: "da, taka e, no ti nishto ne mozesh da napravish i napalno dobrovolno shte darish nqkoia druga stotachka za nashite zaplati,....hahahahha" loshoto e che privatizaciata nishto nqma da promeni. novite shefove veroiatno shte se intreresuvat samo ot pechalbata, i tajiva sluziteli kato tebe shte sa im nai-zlatni -- puka mu na OTE za Bulgarsia narod, nali si ima talantlivi sluziteli koito shte izmisliat vsichko za da otkradnat ot sunarodnicite si, za da go podariat na bogatite grcki shefove, koito ot svoia strana shte gi tolerirat......................UZASS!!!

Тема Въпросче към БТКнови [re: Тони]  
Автор kiko ()
Публикувано27.02.00 01:25



Аз пък си вързах миналия месец интернет(провайдър-БТК-щото съм на село а техният тел.0134100 ми е по-изгоден от междуселищен) и отидох в местната поща за да заявя подробна разпечатка за следващия месец.Отказаха ми!Тази услуга била само за фирми.Възмутен съм!

Тема za slujitel na BTKнови [re: Служител на БТК]  
Автор Blind ()
Публикувано27.02.00 10:17



pederas

Тема ?!?!?!нови [re: kiko]  
Автор FlopY ()
Публикувано28.02.00 02:55



na selo?!?! shto ne ija prebi tupata sluzitelka be? Koi znae kakva e tam nqkoia debelana, koiato se pravi na vsemogushta i sigurno si misli che internet e vid kratkotraen kolbas. kolko pari ti izliza tozi telefon?

Тема ?!?!?!-помощнови [re: FlopY]  
Автор kiko ()
Публикувано28.02.00 03:46



тел. 0134100 от която и да е точка от страната да бъде избран отчита 1 импулс на 5 минути.Това за пребиването не го пишеш на сериозно нали?Щото и на мен ми щукна подобна идея ,но не беше дебелана,а началника на тел.централа.Пък и аз не съм кой да е в това село(почти квартал на много голям град).Ще ми се срине имиджа.Ха Ха.Но ако някой ме светне за нормативната база по този въпрос(наредби ,заповеди и тн. )и длъжни ли са да ми изготвят подробна разпечатка или наистина е само за фирми,бих им спретнал едно хубаво скандалче ,пък майната му на имиджа....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.