Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:54 28.09.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми * *Кратък преглед

Тема I posledno kak sa smetkite  
Автор Херцога ()
Публикувано03.03.00 18:46



kazete mi molq wi naistina li ima takiwa ogromni smetki. Az zaradi towa se izklluchih prez qnuari,no ne izdyrzah i pak sym tuk. Nali uz tozi direktor na BTK w Mikrofon i miska kaza che nqma da ima takiwa smetki na analogowite. Nesto ne e qsno - razqsnete mi molq wi?

Тема I posledno kak sa smetkiteнови [re: Херцога]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано03.03.00 23:10



За момента не се предвижда таксуване по време на аналоговите телефони./поне доколкото съм запознат/.Но след приватизацията със сигурност ще стане.В момента тази апаратура /там където я има/ ви помага да си получавате разпечатки на проведени разговори...

Тема I posledno kak sa smetkiteнови [re: Help ot BTC]  
Автор BATTERY ()
Публикувано04.03.00 10:47



samo ako si na i-neta ot btk ili orbitel shte plashtash golemi smetki poneje te smiatat analogoviat tel za tzifrov i taka go taksuvat.

Тема I posledno kak sa smetkiteнови [re: Help ot BTC]  
Автор Stanislav ()
Публикувано04.03.00 21:29



Ia vij na dolnata tema kakvo ti pisah.

Тема Uspokoihte me pichowe mersiнови [re: Stanislav]  
Автор Херцога ()
Публикувано05.03.00 00:10



stashni ste,uleknami na syrceto.oste wednyz mersi :-)

Тема I posledno kak sa smetkiteнови [re: Help ot BTC]  
Автор :-P ()
Публикувано09.03.00 20:59



ДА си получаваме разпечатките е задължително за всяка подобна фирма, а не някакво благородство от ваша страна.

Тема За разпечатките...нови [re: :-P]  
Автор JJ ()
Публикувано06.07.00 06:35



Ами абсолютно вярно! Задължиха всеки търговец да издава касова бележка, всеки който извършва дадена услуга-също! На такси да се качиш- пак трябва да ти дадат бележка, в която да е видно колко километра си минал, колко пари на километър и крайна сума за плащане! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за търговеца, таксиджията и пр е да дадат такъв документ. Само при БТК за да ти дадат разпечатка трябва да платиш допълнително за услугата. Аз съм на т.нар. "аналогов" телефон. Ако си поискам разпечатка за месеца, към цената на всеки разговор се добавят още по 2 стотинки. И напр. за градски разговор, 1 импулс е 4,6 ст. +2 ст=6,6 ст. Сега плащам средни сметки по 30-50 лева (без добавка за справка) като 80% от разговорите са ми селищни (градски). Ако поискам справка, излиза че при същите разговори сметката ще ми излезе с около 10-30 лева по висока.


Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.