Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпросче към БТК  
Автор Тони ()
Публикувано25.02.00 14:12



1. Когато си подавах заявлението някой-показа ли ми тази наредба според която към дуплекс не мога да сврързвам нищо освен розетка - НЕ. Е тогава ако някй ми каже да си откаца модема хич няма да му се хареса реакцията. 2. Защо сметки те ми за телефон са почти като тези за мобифон /сумата имам в пред вид /, при условие че съм на аналогова централа и го ползвам почти изцяло за интернет. Как ви звучи сметка 53 лв при условие че според разпечатката имам 10,50 извънградски ? Бая ще трябва да звъня по приятели, ама се чудя ако е така как още някой приятел не ми е отрязал жиците, все пак по 20-30 пъти на ден хич не е малко. 3. Какъв е този отговор блокирала система в началото на някои от разпечатки те ми, та вадят само извънградски и то не всички ? 4. Кой луд ще звъни 6 пъти в рамките на 5 минути на тел.180 и то в 6.20 сутринта, когато едва ли е имало някой буден, същото се отнася и за секс телефон в 3.30 при условие че единствения телефон който може да избира е до главата ми? Абе въпроси още колкото щеш, то че няма качество на връзката няма , ама поне с цените бъдете коректни. А и още нещо, що за да ми оправят линията се налага в продължение на 3 дни да звъня на повреди по 4 -5 пъти на ден и чак тогава да се сетят, като преди това им напомня че мога да се обадя и на някой друг телефон, а иначе питат какво и има на линията ама сигурно си мислят че нищо не казвам щот не могат да ме чуят, ама и аз толкова ги чувам. Е като отговорите на тези въпроси, ще питам още.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Тони]  
Автор Служител на БТК ()
Публикувано25.02.00 19:00



Питаи, питаи с питане и до Цариград се стига.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор Бърди ()
Публикувано25.02.00 20:12



Служителю, ти си ми любим. Човек и никога да не се е сблъсквал с твои колеги или с БТК, стига му да те чете, за да разбере за какво става въпрос - простотия, некомпетентност и арогантност. Смешен си ми, много обичам да те чета, забавляваш ме яко.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Бърди]  
Автор :) ()
Публикувано25.02.00 21:39



Mrazia BTK

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор Ivo ()
Публикувано25.02.00 22:43



Ми то в Цариград тел отдавна са си цифрови, нека да отиде момчето да види хубава линия......

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор FlopY ()
Публикувано26.02.00 17:56



ami, to tvoia otgovor nqdvusmisleno pokazva kakva e rabotata. s drugi dumi iskash da mu kazesh na Toni: "da, taka e, no ti nishto ne mozesh da napravish i napalno dobrovolno shte darish nqkoia druga stotachka za nashite zaplati,....hahahahha" loshoto e che privatizaciata nishto nqma da promeni. novite shefove veroiatno shte se intreresuvat samo ot pechalbata, i tajiva sluziteli kato tebe shte sa im nai-zlatni -- puka mu na OTE za Bulgarsia narod, nali si ima talantlivi sluziteli koito shte izmisliat vsichko za da otkradnat ot sunarodnicite si, za da go podariat na bogatite grcki shefove, koito ot svoia strana shte gi tolerirat......................UZASS!!!

Тема Въпросче към БТКнови [re: Тони]  
Автор kiko ()
Публикувано27.02.00 01:25



Аз пък си вързах миналия месец интернет(провайдър-БТК-щото съм на село а техният тел.0134100 ми е по-изгоден от междуселищен) и отидох в местната поща за да заявя подробна разпечатка за следващия месец.Отказаха ми!Тази услуга била само за фирми.Възмутен съм!

Тема za slujitel na BTKнови [re: Служител на БТК]  
Автор Blind ()
Публикувано27.02.00 10:17



pederas

Тема ?!?!?!нови [re: kiko]  
Автор FlopY ()
Публикувано28.02.00 02:55



na selo?!?! shto ne ija prebi tupata sluzitelka be? Koi znae kakva e tam nqkoia debelana, koiato se pravi na vsemogushta i sigurno si misli che internet e vid kratkotraen kolbas. kolko pari ti izliza tozi telefon?

Тема ?!?!?!-помощнови [re: FlopY]  
Автор kiko ()
Публикувано28.02.00 03:46



тел. 0134100 от която и да е точка от страната да бъде избран отчита 1 импулс на 5 минути.Това за пребиването не го пишеш на сериозно нали?Щото и на мен ми щукна подобна идея ,но не беше дебелана,а началника на тел.централа.Пък и аз не съм кой да е в това село(почти квартал на много голям град).Ще ми се срине имиджа.Ха Ха.Но ако някой ме светне за нормативната база по този въпрос(наредби ,заповеди и тн. )и длъжни ли са да ми изготвят подробна разпечатка или наистина е само за фирми,бих им спретнал едно хубаво скандалче ,пък майната му на имиджа....

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор mik ()
Публикувано29.02.00 23:16



a kak da razbera kade ima ISDN?

Тема Въпросче към БТКнови [re: mik]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано01.03.00 14:29



Звъниш на "Демо-център ISDN" на тел. 9801700 или отиваш на ул. "Гурко" №6

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор Тони ()
Публикувано02.03.00 16:43



Eh ce mi se skapa kirilicata, ama shte ti go napisha na latinica : EBI SE W GAZA, shto li ne mi padnesh w rycickite da te pitam az togawa do kyde se stiga s pitane i kak, nali si slushal Hipodil, ama huq shte e w twoq gyz. Ama shte wzema da prevalq nqkoj lew pyk da se otkava izcqlo ot washite uslugi, pyk togawa da widim koj na kogo, ama da znajte to TNT hic ne e skypo / w srawnenie s smetkite mi/, pyk na men ne mi e mnogo akyla / e ne e kolkoto washiq malyk /kato se qdosam.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kiko]  
Автор :-P ()
Публикувано02.03.00 18:56



Простата конфронтация няма ефект. Пробвай с това.... Ako ne go chetesh , pishi mi na post@dir.bg Towa sa usloviata na dogovora ti s BTC i abonatite. Общи условия на договора между Българската телекомуникационна компания - ЕАД и абонатите на телефонни постове Българска телекомуникационна компания - ЕАД ..... Раздел III ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА БТК 14. БТК има следните права и задължения: 14.1. По предоставяне на услуги - да осигурява предоставянето на всички далекосъобщителни услуги, които съответстват на технологичното развитие на мрежата и които могат да се ползват чрез телефонен пост. 14.2. По поддържане на мрежата: а) да полага усилия за поддържане на мрежата и съоръженията в състояние, осигуряващо непрекъснато предоставяне на услуги; б) да отстранява, в рамките на съществуващите технически и производствени възможности, в работно време, възникнали повреди по мрежата и съоръженията; в) да уведомява най-малко три дни предварително, чрез средствата за масова информация (например всекидневник или местен вестник) абонатите, в случай на планирано прекъсване в предоставянето на услуги по технически и експлоатационни причини; г) да обяви номера, на които абонатите да съобщават за повреди (БТК регистрира по дати всички заявени повреди); д) при поискване от заинтересовани абонати и по техни сигнали да проследява обезпокоителни повиквания, както и неверни обаждания за помощ, пожар и други подобни. При установяване на телефонните постове, от които се извършват такива повиквания, БТК констатира с протокол нарушението и предупреждава писмено абонатите на тези постове, че при повторно нарушение постът им ще бъде закрит. Информация за номера на телефонния пост, от който е повикването, се предоставя на обезпокояваните абонати само с разрешение на съда и прокуратурата. 14.3. По съхраняване на информация и даване на справки: а) да съхранява информация за ползваните услуги за минал период от време: - за телефонни сметки - 1 година; - за регистрирани автоматични международни и междуселищни разговори - 4 месеца; б) по писмено искане на абоната и срещу заплащане, да му се предоставя информация или справки за осъществен обем трафик, дължими или платени суми, както и за показанията на броителя в момента на поискването. Информация на трети лица се предоставя само в предвидените от закона случаи.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kiko]  
Автор kiko ()
Публикувано03.03.00 20:29



Благодаря,-Р. ще опитам!Нека само ми пристигне сметката с по-високата сума заради ползването на интернет.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kiko]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано03.03.00 23:19



Защо си губите времето с глупости...Просто питайте конкретно нещо и ще имате точен /по възможност/ отговор.Толкова ли ви е трудно да повярвате че в БТК работят хора като вас - и че не 95% от тях са некадърни и подкупни, а точно обратното.../добре де 5-10% да са за навън/!

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kiko]  
Автор kiko ()
Публикувано04.03.00 13:52



Добре,конкретно:Има ли право шефа на пощата в с.Аксаково обл.Варненска да ми откаже подробна разречатка рзащото тази услуга се предлагала само за фирми?И какво мога да направя освен да клепам и потропвам безпомощно пред него?

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kiko]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано04.03.00 21:20



Ако централата на която си абонат има възможност да дава такива разпечатки - длъжни са да ти дадат исканата разпечатка /срещу съответното заплащане разбира се/.При услугите /а и не само при тях/ няма разграничаване между служебни и домашни постове.Или централата го може или не.Между другото цифровите централи дават възможност за ползване на някои от допълнителните услуги само до 10% от от броя на постовете в тях, но не вярвам при вас да са се избили за разпечатки - и то за постоянно...

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор kiko ()
Публикувано05.03.00 00:46



Момчета(и момичета),проблемът ми се реши!С връзки естествено.Една от служителките се оказа съученичка на жена ми и.....Желая на всеки такъв късмет.Благодаря на всички които откликнаха

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kiko]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано05.03.00 15:45



Честито - все така да ти върви и занапред!

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор BATTERY ()
Публикувано05.03.00 22:22



za vsichki slujiteli tapiri i podkupni kaputi i darti marzelivi lelki za vsichki koito se chuvstvate takiva v golliamata balgarska firma BTK,nadiavam se kato vi kupiat /dano da sa turtzite ne gartzite che shte vi boli otzad poveche/na vsichki da vi podariat edno sapunche DURU-LADY i da vi zakarat na bania....i tam da vi pokajat kak da rabotite skapaniatzi.

Тема Въпросче към БТКнови [re: Служител на БТК]  
Автор ZUMER ()
Публикувано05.03.00 23:53



ETOO,TOCHNO TOVA SA TEZI DOBRI HORITZA-RABOTESHTITE V BTK.S PITANE SE STIGALO!DA,AMA NE I AKO GI PITASH TIAH.BI TRIABVALO DA E OTDAVNA IASNO KAKVI SA HORATA RABOTESHTI V NIAKOI OT ETAGITE NA IERARHIATA TAM.UBEDEN SAM CHE GADNIARITE SLUHARI NE SA SE I POMRADNALI OT SLUJBITZITE SI.TOVA SA HORA DALGI GODINI RABOTILI V PODSLUSHVANETO I OT TIAH TRAGVAT GOLIAMATA CHAST OT MERZOSTITE VARSHENI PREDI,A I SEGA.DARJAVA VDARJAVATA!!!ZATOVA I TOZI MONOPOL NIAMA DA SE RAZBIE LESNO.AKO TE VAOBSHTE IMAT MORAL,TO TOI E PODOBEN NA TOZI DRUGAR OT TZARIGRAD.TE IZOBSHTO NE SE INTERESUVAT OT POTREBITEL.NIE ZA TIAH SME SAMO OBEKT NA REKET.VSE PAK DANO DA DOJIVEEM DA VIDIM KOLKOTO SE MOJE POVECHE OT TIAH DA OTPADNAT OT KATZATA S MEDA.SHTE E MNOGO TRUDNO ZASHTOTO VINAGI SA SE PRIKRIVALI ZAD DARJAVNATA SIGURNOST.DANO VSE PAK NIAKOI IM PRIGOTVI GOLIAMATA METLA.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: BATTERY]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано06.03.00 21:35



Извини ме че те питам, но ти тъпанар ли си се родил или такъв си станал впоследствие?!!Ти опитал ли си се да се поставиш поне веднъж на мястото на тези хора "зад гишето" дето всички ги плюят и нагрубяват затова че си вършат работата като спазват нормативните документи и изисквания - одобрени от най-горе в парламента?!!Ти за 200-250 лв. ще работиш ли по 10 часа на ден между чука и наковалнята?!!За колко време ще ти издържат нервичките?!!.Отиди за поне 1 час и постой да кажем в продажби на петицата например и тогава си отваряй устата за критика и обиди....

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор BATTERY ()
Публикувано06.03.00 22:11



ne ne sam roden tapanar,ne sam i stanal v posledstvie/kakto se vijda ti rabotish v btk na az/no ako iskash shte ti kaja adresa si ela da proverish a?

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано06.03.00 22:54



Ami kato ne im haresva zaplashtaneto - da napusnat. Az naprimer vzimam 10-12 pyti po-malka zaplata ot chovek s moyata dlyjnost v SASht. No si vyrsha rabotata (dokolkoto mi pozvolyava BTK). I mnogo chesto popadam m/u chuka i nakovalnyata imenno zaradi BTK. Taka... Druga tema: ti tehnik li si? Syvsem ne iskam da obvinyavam lelkite - te vyrshat, kakvoto mogat (e, ne zaslujavat 200-250 lv. za tova). Pishat razni raboti po razni listcheta i tova-onova. Samo deto napisanoto na tezi listcheta v krayna smetka tryabva da se izpylni ot tehnicite! No te ne go pravyat. Izvod: lelkite rabotyat v BTK prosto zashtoto ne mogat da si nameryat rabota drugade, no tehnicite may rabotyat tam... za da ne rabotyat! Byrkam li? Ako vyobshte lelkite tryabva da si go izkarvat na nyakoy, to tova sa tehnicite. Imenno te sa vinovni za vsichkite skandali, koito im vdigat klientite (v tova chislo i az, minimum po vednyj na sedmica, a poslednata - 3 pyti).

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор kokо ()
Публикувано06.03.00 23:11



Абе я го зарежете тоя пуяк от БТК. Нямали работа та е седнал да ни обяснява че дявола не бил черен.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: kokо]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано07.03.00 08:56



ОК - щом нямате нужда - добре!Ако си беше направил труда да погледнеш, щеше да видиш, че по-голямата част от включванията са вечерни...

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано07.03.00 12:11



Kak da go razbiram tova? Che noshtem po princip nyama nikakva poddryjka? Shtoto inache i prez denya nyama.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано07.03.00 21:22



Ами разбери го така че се включвам вечер от вскъщи, за да не ви е мъчно за мен :) /пък и служебния ми телефон е с лимит/.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: BATTERY]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано08.03.00 00:22



За това си прав...Ако сте подали жалба и ви е за първи път, би трябвало да е уважена...Доста служители бяха уволнени /освободени по взаимно съгласие, защото законите в държавата са ни слънчеви и не можем да съдим гепачите на трафик/.Аз също бях ужилен наскоро с подобна сметка /650лв./ точно по същия начин...Но като помислиш малко се вижда че по-виновни са фирмите които предлагат тези услуги и набутват по 300-400 долара на месец на някой който да навърта трафик към техните линии.Вие сте си платили но домашните абонати не могат и от това БТК също е назад, защото пари няма а тя е длъжна да се разплати с фирмите...Относно заплатите - като махнеш данъци и осигуровки от тези 200,250лв. ще видиш каква сума се получава. Ако фирмата ви е с цифрови телефони, по-добре си активирайте услугата ограничаване на изх.повикване с класа за ограничение за секс телефоните.Ако те интересува ще ти дам още информация... И е време вече да почнете да правите разлика между БТК/шапката/, Продажбите-където се подават заявленията и техническите служби, които строят и поддържат постовете.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано08.03.00 00:31



Edinstvenoto, za koeto mi e mychno, e che oshte si jiv. Vzemi merki da me zaradvash.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано08.03.00 00:36



Razlika moje bi naistina ima, no az naprimer ne ya useshtam. 1. "Prodajbi" ne si mrydnaha prysta za moeto zayavlenie za ISDN. 2. Tehnicite ne si myrdat dori i lyavoto mydo za ISDN-a v rabotata mi, koyto prekysva po 2-3 pyti na den syvsem nebrejno, razvalyayki imidja ni i goneyki klientite ni. 3. A za shapkata ne mi puka. Skoro tezi hora shte sa bezrabotni. Ti ot shapkata li si, Dryvchev? :-]

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Potencialen emigrant]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано08.03.00 11:11



Не - не съм от шапката отворко...Пак те питам за номера на ISDN , който се повреждал постоянно и за вх.№ на домашниото ти заявление.Ако си толкова срамежлив да ги дадеш - просто повече не повдигай въпроса занапред ако обичаш...

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано08.03.00 11:27



Може и само вх.№ с който е открит ISDN...

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Присмехулник ()
Публикувано08.03.00 15:39



Боже, боже-е-е... То бива филантропия и вярност към фирмата, ама това твоето и японците май не го правят? За съжаление, обаче, не виждам никаква полза от усилията ти. :( Т.е. въпреки конкретните въпроси има само принципни отговори. Следователно от теб нищо не зависи в БТК. Бих се зарадвал тази поддръжка да я прави някой, който наистина може да помогне. И да накара някои хора в БТК да си свършат работата, за която им плащат. Въпросът не е само за осигуряване на добър достъп до Internet, ами на цялостни телефонни услуги. Конкретно: Не ползвам Internet от домашния си телефон. От 6 месеца имам нов собственик на дуплексния пост и за това време 3(три) пъти техника сменя дуплексната кутия, без да провери каква е причината за повредите. И след третата си се обаждам на повреди по веднъж на всеки 2-3 дни, но слава Богу, кутията още "държи". Питам: Отношението на техника професионално ли е или не? Не е ли по-лесно да зашие джоба, отколкото да слага в него всяка сутрин по 10 лв., които до обяд ще са изпаднали някъде? Май и заради това вдигате таксите? Номера не телефона няма да го напиша тук по разбираеми причини. В София е, започва с 38.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Присмехулник]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано08.03.00 16:24



Докато има кой да му ги дава и да си мълчи едва ли ще си ги зашие... Не виждам какъв е проблема ако искаш да си напишеш номера... Колкото до конкретните въпроси - досега има само един такъв - за смяна на един номер в седмица.

Тема ?!?!?!-помощнови [re: Help ot BTC]  
Автор Toни ()
Публикувано15.03.00 22:18



Абе господин HELP моите въпроси , тези горе в началото, не са ли конкретни, или то те се водят към неудобните, ако искаш номера ми мога да ти го дам, ама не тука, обаче съм в шумен и не виждам как ще ми помогнеш. Аз също не съм на мнение че всички в БТК са некадърни и мошенници, ама явно има голяма част такива, повече от 5-10 %, поне към централите на които имам номера / 3 от всичко 7, т.е. 40 % калпави централи заради с калпави служители , ама и другите 4 не са по добре /.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.