Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Клиент]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано28.02.00 13:59



Има доста чакащи обикновени заявления за този адрес.Ако подадеш ново експресно заявление шанса ти е 95%.Обикновеното заявление нека ти седи докато не платиш експресното - след това анулирай обикновеното /което е на името на И.Д.Р./.Като подадеш експресното - дай вх.номер.

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор Potencialen emigrant ()
Публикувано28.02.00 15:48



A ne tryabva li da e, hm, 105 %?

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор 1Alien ()
Публикувано28.02.00 19:08



Interesuvam se ot slednoto : Az sam na 58-ma centrala ! ..... Qnuari 2000 razbrah 4e 6te mi smenqt telefona s cifrov. Promqnata trea6e da stane na 15.02.2000 , no za sujalenie ni6to ! Kogato se obadih v po6tata, mi kazaha 4e ima nqkakva kabelna povreda po edin dosta grub na4in ! ...vse pak nqmam li pravo da znam kakvo stava ?!

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор Клиент ()
Публикувано28.02.00 21:55



ОК. Така и ще направя макар да ми се струва ,че това са излишни пари - щом има свободни постове защо трябва да се чака.Или може би те се пазят за експесни заевления заради по-голямата им цена. Благодаря за информацията.

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: 1Alien]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано29.02.00 11:09



За кой номер става въпрос...

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Клиент]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано29.02.00 11:12



Ако погледнеш в предишните ми писания ще видиш как стои въпроса с предимствата...При ограничена възможност /кабелна или номерен капацитет/ най отпред се класират експресните заявления...

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: kiko]  
Автор Пешо Аврамов ()
Публикувано29.02.00 20:04



За 0134100 по-добре ползват БТК, защото: - са частна компания - са едни от добрите - са по-евтини от БТК П.

Тема оооопс... грешка... ;-)нови [re: Пешо Аврамов]  
Автор Пешо Аврамов ()
Публикувано29.02.00 20:05



исках да кажа да ползваш Орбител :-))))

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор Клиент ()
Публикувано29.02.00 23:26



И един последен въпрос (или по скоро съвет) : До 2 месеца мисля да сменя квартала (от Ем. Марков в Белите Брези) има ли смисъл да подавам заявление за стария адрес или да изчакам новия - удовлетворяват ли се 100% желанията за преместването на адрес на поста и как стои положението с телефоните в Белите Брези спрямо Ем.Марков (дали ще имам предимство ако прмествам пост пред откриване на нов в новия квартал)

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор Топалски ()
Публикувано01.03.00 11:05



Откъде мога да закупя телефонен указател в електронен вид: -тектов файл -таблица на EXCEL,Dbase?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.