Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано24.02.00 15:17



BTK veche e edna ot malkoto ostanali kompanii ot "komunisticheski" tip: kafence, obajdane v provinciyata ot slujebniya telefon, pak kafence. Moje bi kompaniyata kato takava da iska da prokarva poveche telefoni, no slujitelite i se ligavyat kato glezeno dete, koeto ima, da rechem, 5 pyti poveche i po-hubavi igrachki ot "priyatelchetata" si. Shibanyaci!

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано24.02.00 15:25



Prav si, prych, izkopaemite stavat takiva za 60 miliona godini, a ne za 60, napr.

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано24.02.00 15:26



I stiga da se butnat nyakyde edi-kolko-si leva (dolari po izbor na klienta), a?

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано24.02.00 15:28



Vseki slujitel na BTK, ako ima chest, shte predpochete da mie chinii, otkolkoto nyakolko miliona negovi synarodnici da go psuvat na mayka.

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано24.02.00 15:32



M da, spomenavash zakona... A koga shte pochnete da go spazvate? Ako ne znaesh, az da ti kaja - tova s aparaturata za impulsno otchitane na analogovite telefoni ne e grija za klienta, a grija za kupuvacha. Ochevadno e. V momenta, v koyto BTK byde prodadena, aparaturata shte byde vklyuchena, ne se symnyavayte.

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано24.02.00 15:34



Lele, mnogo me kefi tazi rubrika, napisah 4-5 pisymca i sega se chuvstvam tolkova got, vse edno sym narital slujitel ot BTK :-)))

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: GbrDead]  
Автор Help ot BTC ()
Публикувано24.02.00 23:29



Дай да ти видя входящия номер - отворко....Ако не си се заврял на майната си - ще си го получиш! Когато ти тръгне ISDN връзката искам да крещиш по целия сайт че си лайно и силно да се извиняваш на мен и колегите поне един месец!Като тази слънчева реклама горе в дясно.... Да ме извиняват останалите, ама мразя тъпи, самодоволни копелета, които сами се набутват с рушвети и после оревават махалата.

Тема За дуплекситенови [re: Help ot BTC]  
Автор Венко ()
Публикувано25.02.00 00:49



По-долу в една тема се разискваше до колко е разрешено да се ползва интернет когато телефона е дуплекс.Аз намерих в една наердба на БТК забрана към дуплекс да се закача каквото и да е, освен розетка за местене на телефона. Тази наредба още в сила ли е? Ако да, до кога ще бъде така? И колко процента долу-горе от телефоните в България са дуплекс? Благодаря

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор GbrDead ()
Публикувано25.02.00 02:52



Ostavil sym dostatychno lichna informaciya v Internet za sebe si, ako imash pone malko mozyk, mojesh vhodyashtiyat nomer da go otkriesh sam. Kato si podavah zayavlenieto, typata kuchka (tvoya kolejka) go nareche "molba". Na nikogo ne se molya, ako shte davam pari. Vsyshtnost na nikogo ne se molya za nishto!!! Pisna mi ot vas, kopelenca mrysni... I ISDN-yt v rabotata mi ne raboti. Prekysva si ot vreme na vreme. Na koy li mu puka, che nashite klienti se razocharovat ot nas? Sled edna sedmica vikane po telefonite nay-posle doyde edin shibanyak. Smeni chifta. Uj go opravi. Tazi vecher pak davashe zaeto. Znaesh li, bih te izlejal. Hayde da se sreshtnem F2F, a? Nali uj shteshe da otgovorish na vsichki pitaniya, zashto ne si mi otgovoril na drugite?

Тема Въпроси, отговори, помощ от и към БТКнови [re: Help ot BTC]  
Автор Клиент ()
Публикувано25.02.00 04:34



Имам няколко конкретни въпроса: Телефонният ми номер започва с 59 и от 3 месеца е затруднено (а в последния и невъзможно) избирането на телефони с начало 6 и 7. Причината била в повреден магистрален кабел .А как ще обясните ,че в обратната посока избирането е без проблем ? И нали палщам абонаментна такса за поддръжка на телефона - тя била за местните съоъжения. Освен това от почти същото време телефонът ми постоянно блокира.Често когато вдигна слушалката или не чувам нищо или сигнал заето ,а разговорите са придружени със шум и необясними прекъсвания .Гореописаните ефекти силно зависят от времето навън(дъжд или сняг) което ме навежда на мисълта че има проблем в свързващата линия.На въпроса ми от повреди ми обясниха да се обадя пак когато станело нетърпимо (не поясниха обаче за кого - за тях или за мен ). И последният ми въпрос е относно заявлението ми за втори "цифров" тел. пост (вх.номер 314 - Овча Купел). В момента чакам шкаф - докога ? Би било добре да публикувате И-меил за връзка по подобни въпоси. Благодаря ви предварително.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.