Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 27.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови  
Автор Венко ()
Публикувано01.12.99 09:33



Има ли нещо вярно в слуховете, че от нова година и по аналоговите телефони достъпът до интернет ще се таксува както по цифров телефон ( импулс на 5 мин.). Дори някои казват, че това се отнасяло за всички разговори. Ако някой знае нещо освен слухове, моля да каже. Поздрави

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Венко]  
Автор Служител на БТК ()
Публикувано01.12.99 20:32



Правилно си разбрал. Апаратурата вече е монтирана, всеки разговор ще се таксува с импулси на 5 или 9 минути.

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Служител на БТК]  
Автор Венко ()
Публикувано01.12.99 22:19



Благодаря за информацията. А от кога знае ли се? Или отлагането на продажбата ще промени и плановете?

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Служител на БТК]  
Автор Георги ()
Публикувано03.12.99 00:21



А не е ли по-правилно и далновидно вместо да се дават пари за подобна апаратура, да се ускори разширяването на капацитета на цифровите централи? Не казвам че огромното мнозинство от потребителите ще са очаровани да преминат към по-скъпите цифрови постове, но във всеки случай аналогов телефон на "цифрова" цена още по-малко ще им хареса.

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Венко]  
Автор Niakoi si ()
Публикувано03.12.99 17:43



Ot Mesets mart sledvashtata godina nai-kasno. Niakoi veche go imat tova udovolstvie. Stava vapros za tezi koito sa na krospoint tsentrali. V Plovdiv takiva sa 27, 26 i nikoi drugi ama ne gi znam vsichklite. V Sofia do kolkoto mi stiga informatsiata tova e 47.

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Георги]  
Автор @!#$'in BTK ()
Публикувано06.12.99 15:32



Ако на шибания ми дуплексов, аналогов телефон, заради който модема ми винаги се свързва с 28,800 - мах. , сложат цената на цифровите телефони , аз лично ще убия някой!!!

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: @!#$'in BTK]  
Автор Иван ()
Публикувано07.12.99 11:48



Добре е че поне можеш да се свържеш с 28800.

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Niakoi si]  
Автор Clueless ()
Публикувано14.12.99 19:59



Би ли могъл да ме светнеш кво е положението с тия кроспойнт централи - имам познати в Пловдив на 26-та централа и те май нищо не подозират т.е. мислят си че са на цифрова централа!!! Знаеш ли къде мога да науча нещо повече за тия централки?

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Иван]  
Автор Anta ()
Публикувано24.12.99 14:45



BRATIA!!! Ne sa sluhove! Savsem viarno e, kakto "Slujitel na BTK" ni uvedomi nai-liubezno. (A e i publikuvano veche) Kak da plashtame za usluga, koiato ne poluchavame dori? Alternativen izhod??? Radiovrazka??

Тема Има ли нещо вярно в слуховете?нови [re: Anta]  
Автор Xano3Hau ()
Публикувано29.12.99 01:57



Napyno saglasen s gornite mneniq , iavno shtom za analogovi prashtqshti telefonni vryski i nevednyj sled pyrvata cifra dori i ako tq e "9" preskachashti napravo v gluha liniq telefnoni trqbva da se plashta kato za cifrovi , to e vreme da se smeni nchiny na komunikaciq : ia radiovryska , a oshte po-dobre kabelen inet , kakto predin vreme kato se poiavi Kabelnata TV vbylgaria i pitam az : imache li e togava taka kakto dnes e ima po sela i gradove . dori golemit kurorti kato "zlatni pqsatci" imat kabelen dostavchik na tv , pyk i zaradi sapunenite operi veche dosta ot po-starite hora si prekarvat , ta taka leka poleka ikabelnite uslugi ot drugo estestvo shte navleznat v nashiq dom .... mdaaaaa... :)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.