Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Има ли доволни от ISPнови  
Автор nalitap ()
Публикувано19.11.99 00:47



Много се говори за БТК-то, но някой може ли да каже за ISP, което да не прееб...ва своите клиенти. Аз не знам такъв случай. Стига са ревали, по добре да си оправят връзките, защото ми писна да тегля с 0.0?????Кb . Аман от пишман провайдери (Mtel,SSi,netcomp,vega и всички други знайни и незнайни). Първите 2 съм ги ползвал лично и знам, че нищо не става от тях. Толкова засега, ще си пишем! (@!#$ THEM ALL)

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: nalitap]  
Автор ???? ()
Публикувано19.11.99 01:54



Качеството на връзките и услугите които ползваш са в пряка зависимост от БТК. Извода може да си направиш сам.

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: ????]  
Автор VENKO ()
Публикувано19.11.99 16:35



NEEEEE - NE SI PRAV - NA NAETA LINIA SAM I TOWA NE PRECHI PROVAIDERA NI DA NI OSTAWIA BEZ DOSTAM DO MREZHATA PREZ DEN

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: VENKO]  
Автор ???? ()
Публикувано19.11.99 17:09



Вярно но частично. Нали и вашуия ISP ползва телефони линии. Ако има друга причина то е за сметка на ISP

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: ????]  
Автор Teodor F. ()
Публикувано19.11.99 17:34



Ако има разлика в обслужването и качеството от различните провайдери, БТК не е виновна за това ! Избирайте сериозните провайдери , а не евтините.

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: Teodor F.]  
Автор nalitap ()
Публикувано20.11.99 00:20



Кои са тези сериозни провайдери, че не ги знам ? За БТК мога да Ви кажа, че и да плюем нищо няма да постигнем. Колкото, толкова.

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: ????]  
Автор nalitap ()
Публикувано20.11.99 00:26



Качеството на връзките и услугите които ползвам са в пряка зависимост от БТК. Имам модем 33.6 , вързвам се на 33600 и какво от това свалям с 0.5 ?!!!!!! ЗАЩО? Крадеца вика дръжте крадеца!!!! Извадите оставям на Вас.

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: Teodor F.]  
Автор Renegate ()
Публикувано20.11.99 01:10



Абе ти да не си клиент на друга телекомуникационна компания бе?!? Ако си клиент на мобифон или GSM, какво ти пука?

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: nalitap]  
Автор Baboeb ()
Публикувано20.11.99 02:27



Abe kure, ti do kolko si zapoznat s interneta i shto e tva govedo ? Che za tova che ti teglish s taia linia se sqrdi na BTK i na nikoi drug shtoto i az sqm na analogova tzentrala i mi e mnogo iasno za kakvo stava duma. Tva che tie e smotana tzentralata ne ti e vinoven provaidera. Mnogo mi e interesno ako beshe na opticvhen kabel dali ajeba shte imash nekvi griji. Mai niama da imash ama za da nia,ash problemi prosto triabva da skoknesh nekolko desetki godini napred ili da emigrirash niakqde na zapad kqdeto telekomunikatziite sa im veche v red. I ne se sqrdi na provaiderite si te ne sqa vinovni za tvoia problem.

Тема Има ли доволни от ISPнови [re: Baboeb]  
Автор za BABOEB i NALITAP ()
Публикувано20.11.99 09:44



Abe Baboeb ti za preprodavane na trafik chuval li si?Kaghi mi koi ot malkite , a i mnogo ot golemite ISP shte ti pozvoli skorost kam internet , takava na koiato se svarzvash s modema si ot kashti?!?!?!Pitai gi parvo tvoite provaideri koito postoianno revat ot BTK kolko im e skorostta kam internet , kolko klienti po naeti i komutiruemi linii ia podeliat i togava shte razberesh koi e po vinoven!!!A che telefonite razpadat tova e istina , no ne e edinstvenia i glavnia problem! Nalitap opitai komutiruemite uslugi na BTK i shte vidish istinskoto kachestvo!Ako se svarzhesh na skorost 33600 kam telefona 91184100 , to i takava shte ti e skorostta na dostap i kam INTERNET!!Opitai i niama da saghaliavash!za poveche info za ceni i uslovia www.btc.bg Edin ot naroda!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.