Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:44 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БТК & Internet  
Автор СтефанН ()
Публикувано17.11.99 20:04



Някой мисли...идей ... 1. Ако предложението за разширяване монопола на БТК влезе в парламента то ще бъде гласувано. Нищо не може да ги спре депутатите - те изпълняват каквото им се каже от ПАРТИЯТА. Срещу това нищо не може да се направи - те ще си гласуват. Има мноого време до следващият мандат, сега да се нагушкат а след това и потоп... 2. Разширяването на монопола не е за да може да се приватизира БТК - това е услуга на гърците и някой ще гушне здрава комисионна. СИГУРЕН съм че с монопола върху Интернет ще има ДРУГИ кандидати и предложения МНОГО по-изгодни от скапаните гърци. Да ама търга е приключил и хитро се сменят условията само да им се угоди. 3.Така се решава и въпроса с лицензирането - просто няма да останат други ISP-та освен BTK. 4. Как да ги спрем ? Натиск върху правителството да не внася предложението в Парламента. Мноооого трудно е да се убедят и трябва много шум да се вдигне. Сега момента е много неподходящ - ужасно са навирили нос след "успеха" на изборите, "поканата" за ЕС и визитата на чичко Бил. Ако парламента го гласува - тогава мисля че само Конституционният съд може да оспорва решението му. Ако БТК го приватизират преди КС да вземе решение - скапаните гърци пък ще ни съдят щото се е променил договора. Имаше там някаква комисия по монопола - не разчитайте на тях - те се управляват от правителството и са последна дупка на кавала. Почна се някаква кампания по пресата (мисля си че доста са се объркали с броя на Интернет потребителите 300 000 пише ?) но е слаба и никой няма да обърне внимание само на една публикация. Трябва някакъв голям скандал да се спретне - корупцийка, политика и балкански нрави и може да се замислят тогава. Компроматче за гърците също ще свърши работа - да доказват после че нямат сестра ...

Тема БТК & Internetнови [re: СтефанН]  
Автор Fish Fen ()
Публикувано17.11.99 20:57



Давайте да си правим организация, да врънкаме пари от някой неспечелил кандидат и да ги разкарваме тези самозабравили се телефонисчета. Анти монополни комисийки о организацийки дал господ.

Тема БТК & Internetнови [re: СтефанН]  
Автор Alex ()
Публикувано18.11.99 10:04



Добре, Стефане, според мен си прав - триабва да се търси решение на проблема. Нека не забравяме, че монополист в тази държава не е само БТК. И сега един закон, утвърждаващ монопола на една компания, може да се мултиплицира. Тогава вече ще си имаме много монополисти - НЕК, ВиК... Няма смисъл да ги изреждаме. Другото което мога да кажа: Не си прав по твоята точка 1. Преди тези имаше други, които ни стовариха огромната инфлация. Доколкото си спомням ги спряхме един януарски ден.:))) "Тези" сега го смятат за своя заслуга, но може би не се мислят, че и на тях може да им се случи. И накрая: За мен досега и като цяло, управниците ни се проявиха като "буклуци", без разлика - червени, сини, пембени ... Мисля, че трябва да ги заставим да променят избирателния закон. Просто имаме право да знаем КОГО избираме. Аз искам да мога да хвана за реверите този който не си е изпълнил предизборното обещание и да го попитам защо ме е излъгал! Това е моето мнение и аз наистина ще се опитам да работя по въпроса!

Тема БТК & Internetнови [re: Alex]  
Автор Здравко ()
Публикувано18.11.99 11:48



Напълно съм съгласен. Който и да е, като си сложи $50,000 в ждоба, ще гласува вся и всьо!

Тема БТК & Internetнови [re: Alex]  
Автор Alex_Amber ()
Публикувано18.11.99 14:27



Ami adash, nali znaesh hubawia nadpis: Ako izborite promeniaha heshtata, shtiaha da gi zabraniat sas zakon.

Тема Отг: БТК & Internetнови [re: СтефанН]  
Авторaz_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 14:42



ного лошо



Тема Отг: БТК & Internetнови [re: az_anon]  
Автор petarcho (непознат )
Публикувано22.01.01 15:50



tova e pisano sled predisnite izbori
Shte gi vidim sled novite izbori...



Тема Отг: БТК & Internetнови [re: СтефанН]  
Автор MiB (непознат )
Публикувано27.01.01 21:58



BTK SUX

Keep Walking



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.