Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 30.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Zashto Telefonite blokirat?  
Автор Venelin Saltirov ()
Публикувано16.06.99 00:24



Abre nqkoi moje li da mi kaje zashto telefonite blokirat? Po princip interesite mi sa dalech ot elektotehnikata (kat izkliuchim tam, kydeto se zastypvat s fizikata malko), ta za tova pitam naprimer zashto kato si govorq (respektivno sym v i-net) telefona primerno izvednyk blokira (ne moq aparat, mi liniqta mi)? na kakvo se dylji tova kato tehnicheski prichini i ne e li vyzmojna avtomatichna diagnostika na liniite ot strana na btk?

Тема Отг: Zashto Telefonite blokirat?нови [re: Venelin Saltirov]  
Автор Thunder ()
Публикувано14.07.99 11:42



Телфоните блокират по много причини, неизправност по кабелите, неизправност в централата и предумишлени блокиране от централата. Когато блукират има абтоматична диагностика (както в аналоговите така и в цифровите) като в аналоговите светва една лапичка и трябва да се оправи проглема, но в болшинството случаи служещите в централите ги марзи да обикалят да гледат кой телефон е блокирал затова обикновенно трябва човек да се обади да ги светне. А за цифровите централи нещата стоят по различно обикновенно при блокиране на даден телефон телефона се рестартира автоматично, ни има и кориози примерно с Овча Купелската централа (е вече го управиха) кудето при блокиране на телефон рестартира цялата централа (всички разговори прекъсват)

Тема Zashto Telefonite blokirat?нови [re: Venelin Saltirov]  
Автор TOKATA ()
Публикувано30.10.99 23:30



goworia za stypkowi ATC!!! Telefonite blokirat /t.e.liniite/ zashtoto izbirachite /komutatorite/ sa ot 60-te godini i onezi myrzeli gi nastrojwat /napaswat/ edin pyt na 3 godini, a trqbwa na wseki 6 meseca. Pri cifrovite centrali ima awtodiagnostichna programa za testwane na liniite, no na stypkowite... TOKATA

Тема shtot nqmash svoi horнови [re: Thunder]  
Автор mandi ()
Публикувано06.11.99 20:42



ako nqmash svoi hora BTK gorish dokato se natutkat minava mnogo vreme


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.