Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво да се направи със софийските псета?  
Автор Иван (Ванчо) ()
Публикувано19.01.99 10:09



Интересно ми е какво мислите по въпроса.

Тема Отг: Какво да се направи със софийските псета?нови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Красивия ()
Публикувано19.01.99 10:36



Ми кво общо има БТК със софийските псета.

Тема Дупл: Отг: Какво да се направи със софийските псетнови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Карлсон(от покрива) ()
Публикувано19.01.99 13:28



....ами общото е това, че и двете много малко хора ги обичат, но по стечение на обстоятелствата ги търпят.... ....другото общо е това, че и двете трябва да бъдат ликвидирани/малко радикално звучи ама е вярно/:))))

Тема Отг: Дупл: Отг: Какво да се направи със софийскитенови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Редовен посетител ()
Публикувано19.01.99 15:02



Има и разлики Карлсоне. Не съм чул да има дружество за защита на БТК.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Какво да се направи със софинови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Mad Doctor ()
Публикувано20.01.99 22:34



Хе-хе е т'ва се казва тема за разговор!!! Незнам дали има дружество за защита на БТК, но дори и да имаше, надали щеше да просъществува дълго по простата причина че, като видят с какво са се захванали ще се откажат! Дано поне за първа пенсия проведа един нормален телефонен разговор, без разни бабички да ми се намесват в разговора и да питат - "Кой е?!" , или пък в слушалката да се чуват разни интересни писукания и пращенета като от най-нов dance/trance хит....да не говорим за отчаяния дуплекс, който ми звъни на вратата и ми говори да пусна телефона, защото чака "важно позвъняване от провинцията".. (просто се чудя на кого му е хрумнала "гениалната" идея за дуплекса)...естествено няма да говоря за това ,че прокарването на един цифров телефон ще ми струва около 800-900 ДМ... и ще плащам още толкова на година за такси+Интернет...ако някой не мисли като мен нека ме намери на ICQ - 7935979, за да проведем "културна" дискусия по въпроса.

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Какво да се направи съснови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Джако ()
Публикувано21.01.99 10:02



Докторе бъркаш с пръст в моята рана. Аз също съм дуплекс и то с човек, който е кандидат за рекордите на Гинес по консумация на алкохол. Та моят дуплекс затваря телефона само когато е трезвен, т.е. един два дни преди пенсия. Дуплекса е хубаво нещо. Да не говорим че създава и емоции. Какво по хубаво от това гаджето да те търси по телефона, а той да дава само заето. Колко сме търсени, а? Или пък защо половин София да не разбере какво си говориш с нея. Нали сме общество и трябва да си общуваме. На мен например ми е много хубаво когато вдигна слушалката и чуя как някой набира от моя номер. Или пък, като си получа сметката и изчисля, че ми се падат по 30-40 разговора дневно пък телефона не е използван повече от половината месец. Ама много съм приказлив, какво да се прави ако не се обадя на 100-тина човека не мога да спя. Много ми се ще някога да си имам прав телефон и той да няма нищо общо със сегашното БТК. Това ще да е от многото фантастика, която чета.

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Какво да се напранови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Mad Doctor ()
Публикувано21.01.99 20:04



Хмммм.... то и аз чета много фантастика, но когато става дума за БТК трябва да бъдем реалисти...то това си е направо национална катастрофа! И аз искам прав телефон само за Интернет, но за съжаление, когато пуснах молба за прав, аналогов пост ми беше отказано, защото цитирам - "няма техническа възможност....." (като че ли живея в Туркменистан).А на всичкото отгоре молбата ми беше някакъв фантастичен номер....след време ми казаха, че може да пусна експресна молба, което естествено ще ми струва по-скъпо, а на всичкото отгоре телфонът щял да бъде цифров т.е. всичко прави около един милион лева....е мерси ама още не съм станал рода с Бил Гейтс...а за дуплекса няма какво да се оплакваш, защото моят е някакво лудо семейство дето сигурно са се родили със слушалка в ръка, а при една моя приятелка е още по зле защото и тя, и дуплекса имат Интернет и там се разиграват такива драматични събития, че Втората Световна направо е нищо....както обичам да казвам BTC = Bulgarian Trash Company...

Тема Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Дупл: Отг: Какво да сенови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Svetlio ()
Публикувано22.01.99 04:35



та както става въпрос за дуплекси и съм с такъв където ми е компютъра а на другото място е прав ама е цифров и ..... А иначе и аз имах много разправии с дуплекса че и оплакване в пощата подаде , че и идваха даже абе.....и накрая реших проблема като се връзвам само нощем, ама тогавапък друг проблем взе да ми се отразява на работата(да ми пречи щото...по цяла нощ..) а и не само на работата ами и аз взех да се разкапвам все със сенки под очите и недоспал и отслабнал вече незнам с колко кила. Та ето докъде ни докарва родното БТК незнам докъде ще я докарам ама на лошо отива. Е туй то си е няма угодия искаме ИНТЕРНЕТ, имаме си ИНТЕРНЕТ, ама тогава искаме и да си спим. Е те БТК да не са всемогъщи хахаха мен ако питате да хванеш и да ги заколиш всичките там в тая компания, ама и без тях пак лошо щото ни телефон ни ИНТЕРНЕТ ни спане(щото ще си мислим ей щастливи хора има на запад и телефона му телефон и НЕТ-А му НЕТ и сметките ниски, че и си спи спокойно)не че сме завистливи хора ама занете как е без ИНТЕРНЕТ. Ами толкова от мен защото много се отплеснах

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Какво да се направи със софинови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Карлсон(от покрива) ()
Публикувано26.01.99 14:48



Даааааа, Х-а, х-а мнооа си прав Редовен:)))))

Тема Ей,ей!!!нови [re: Иван (Ванчо)]  
Автор Карлсон(от покрива) ()
Публикувано26.01.99 15:01



...дуплекс...триплекс....ха-ха-ха, и аз си имам(то пък кой ли си няма?) но си трая , щото като стане така, че само от цифрови телефони да можеш да се свързваш с ISP-а си ще се озъбя като сушена мерлуза....всъщност не ми се вярва много, ама ние сме страна с невероятни "възможности"....Джако ти к`во ще кажеш по въпроса??


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.