Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Тема Къде е проблема?  
Автор 2299 (българин)
Публикувано21.03.12 13:29



Windows 7 + btk adsl модем, при конектване с модема по wi-fi, до минута нета умира, включително и за компютрите, които са по лан. Това се случва с модем комтренд, със старите зте този проблем го няма, имам и двата модема. от поддръжката не можаха да помогнат, дори идваха да ми демонстрират с техен комп, че става, но и с техния умря.Смениха модема, пак същото и върнахме най старото зте и с него проблем няма. От съпорта ми казаха,че за пръв път имат подобен проблем и никой не се е оплаквал, което аз не го вярвам, тъй като мой съсед има с неговия лаптоп същата каша. Имате ли идея ,как може да се локализира проблема и да се отстрани?



Тема Re: Къде е проблема?нови [re: 2299]  
Автор D-rA ()
Публикувано25.03.12 02:23



След като умира само след конекция по wi fi то единственото логично обяснение е че захранващия адаптер е слаб, или недобре филтриран - опитай с друг адаптер.



Тема Re: Къде е проблема?нови [re: 2299]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано22.08.12 09:38



На мен ми прилича на настройки,тъй като на много седмици си върви без проблем...

Digital Subscribe Line and Long Reach Internet



Тема Re: Къде е проблема?нови [re: alimpdick]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.10.12 16:37



Все пак имай едно на ум за захранванията. Няколко рутера така умряха, и ги съживявахме, като им сменихме захранванията. С времето захранванията "стареят" и не са толкова ефективни, тоест не могат да доставят необходимия ток.

Bеer? Mоre?





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.