Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:45 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Пореден опит за нещо ...нови [re: fen ®]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано14.06.11 07:18



10% ви станаха множко и сринаха некои системи. Наблюдава се естествен процес за облекчаването им.





Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: fen ®]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано14.06.11 10:33



Естествено, че подобна статистика едва ли я има някъде... От близо 150 контакта които имам, през последните 2 години само една от фирмите с които работя , минаха от БТК на друг , в същото време имаше само един на Кейбълтел, който премина на правилния . Та по мои приблизителни сметки това си е верния процент. Т.е. под 1%.



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: Apaлaмби]  
Автор Goose ()
Публикувано16.06.11 08:02



Аз пък от 560 контакта, които имам от последните 10 години в телефона си, 15 са минали от мтел към глобул, 7 към виваком, имам 4 глобулски и 5 вивакомски телефона в тях извън преминалите и останалото е МТЕЛ ... това означава ли, че БТК имат под 1% от абонатите? :> Айде мислете малко като изкарвате такива статистики ...



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: Goose]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано16.06.11 22:24



Не че се чувствам задължен да ти се обяснявам, само да уточня, че контактите за които говоря са стационарни телефони, такива ,които всяка сериозна и държаща на името си фирма има , и в почти сто процента това са телефони от бтк. Не,че това ме топли по някакъв начин, но това е на мегданЯ!!!

Редактирано от Apaлaмби на 16.06.11 22:24.



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: Apaлaмби]  
Автор Goose ()
Публикувано18.06.11 08:46



Прав си, тези 500+ телефона са само и изключително на частни лица - приятели :-) Бтв, много отдавна уважаващите себе си фирми имат телефони почващи с 40 в София ... но какво да го обяснявам на такъв велик разбирач и статистик като теб :-)



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: Goose]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано18.06.11 16:15



Не мога да схвана, от къв зор се опитваш да влизаш в диалог с мен.

Дреме ми на патката дали телефоните на приятелите ти почват с 30,40 или 50, или с каквото и да е у Софето.



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: Goose]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано19.06.11 23:39



започващи с 40 + уважаващи себе си = оксиморон?



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: tuff slim]  
Автор Goose ()
Публикувано20.06.11 00:19



Оксиморон е, но само за тези, които са си зарили главата в БТК като щраус и не ги интересува какво става наоколо ... Когато БТК ми реагира и за 20 мин. ми пренасочи телефон по друга линия след кражба на кабели в 11 вечерта - тогава може пак да се замисля за тях, до тогава - на 20-ти още една уважаваща себе си фирма мести 14 телефона в 8 града в България извън БТК, вие си живейте на старите лаври и плюйте всички останали, че са тъпаци.

Редактирано от Goose на 20.06.11 00:20.



Тема Re: други фикс оператори- под 1%нови [re: Goose]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано20.06.11 16:40



добре. като го докарат до 1% ела пак тук да ни кажеш.



Тема Re: Пореден опит за нещо ...нови [re: Apaлaмби]  
Автор 3XXL ()
Публикувано21.06.11 16:14



Всичко това е много хубаво, но като всеки българин се питам аджаба има ли уловка някаква, не мога да схвана, каква е идеята на у дома 50 и за тази 3600, защо таксата е една и съща.

Като болшинството хора и аз имам стационарен на бтЦ, и от време навреме плащам 18-20 кинта, а говоря само с техни постове.

Т.е. би следвало това да е на далавера?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.