Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 08.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо така обичате да цакате клиентите си?  
Автор georgipehlivanov (непознат )
Публикувано18.03.11 11:59



Много хубаво - премахнахте автоматичното преподписване на договори.... подписахме нов договор за услугата VIVACOM Duo: Net + Mobi. Ние ще си плащаме като попове таквата от 25лв. на месец, ама вие що така не си спазвате вашите ангажименти по договора? Къде ми е тая скорост до 10Mbps? До сега бяхме на вече несъществуващата Хармония и скороста ми беше 6Mbps... сега очаквах да видя новата, по-бързз скорост, но се начаках! Скороста ми варира (както винаги си е било) но се движи в рамките до 6.5Mbps ... къде са тия 10Mbps? Вие пак ли се гаврите с нас? Имаме над 5 обаждания за последната седмица към съпорта и само ни ЛЪЖАТ НАЙ-НАГЛО! Първо заради празниците (около 3-ти март) сигурно не била пусната още.... после проблем имали и работили по въпроса... днес ни се изцепиха, че от 14-ти бил активиран новия план.. ми да, активиран е - за да ви цакаме 25 кинта, ама къде е скороста от плана? Ще се оправдаете накрая, че скоростите не са гарантирани, нали???Мошеници мръсни... вече нямам думи да опиша гнева си! Не знам що я напраихме тая грешка да останем при вас! Още колко пъти трябва да ви се обадим и да ви се молим, за да си спазите ангажимента и условията по договора??? Гадове!





Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: georgipehlivanov]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано18.03.11 18:21



1. изпусна ли парата?
2. ако отговора е да - гръмни се
3. ако отговора е не - иди на т.1.



Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: tuff slim]  
Автор georgipehlivanov (непознат )
Публикувано18.03.11 20:51




Заповядай!
Аз няма да се гръмна... но ви пожелавам да останете без клиенти... да видим тогава кой ще се гръмне - нагли монополистчета!



Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: georgipehlivanov]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано18.03.11 23:15



Ми ако беше в София, щях да ти препоръчам Мегалан. Те сега правят някаква партия с МТел (май МТел ги купиха?), може и да се появят в останалата част на България. Само дето на мен само интернетът ми е 25 лв, без телефон. Ама МТел май имат някакви пакети. Не съм ги гледал още.


В София няма по-стабилен нет и по-добра поддръжка, но не съм убеден, че при скалиране (т.е. разрастване) нещата ще се запазят така. Историята познава много примери на разрастнали се компании, които не могат да се справят с управлението си при по-големия мащаб.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: georgipehlivanov]  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано19.03.11 06:29



Не съм чувал за някой с твоя случай, който да е успял да си разтрогне договора, макар да съм срещал доста оплакващи се.
Хе, преди време мислех да минавам на по-висока скорост, но един инжилерин от *бе Така категорично ме убеди, че тя е недостижима при моите условия, т.е. ще си плащам като поп, но не за което съм подписал. И аз съм на евтината хармония и мислех да минавам на този твоя план, но се отказах. Лошото е, че нямам друг избор за доставчик тук, иначе отдавна да съм теглил майната на тези.
Между другото, започнала е нова зарибителна акция като лятната - звънят от софийски телефон 80354, като групата, към която са насочени е явно по-възрастните. Няколко дни ги търпях, накрая хубави ги наприказвах на една патка - единственото, което не успях да напраявя е да споделя аспирациите си към майка й, за съжаление прекалено бързо затвори. Мисля следващият път при подобен терор да пусна една жалба до *бе така, с копия до некои инстанции - не че нещо ще постигна, не че търтеите из инстанциите на са комбина с тях, но се надявам поне да махнат номера от списъка с потенциалните жертви.



Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: rudolf_1]  
Автор georgipehlivanov (непознат )
Публикувано19.03.11 12:08



За съжаление и при мен няма много алтернативи, а качествените такива са доста скъпи, поради липсата на голяма конкуренция.
Преди няколко месеца скороста ми беше паднала на 3Mbps... след цяла седмица разговори със съпорта им така и не си признаха, че се гаврят с мен... накрая като по чудо няколко часа след последния разговор скороста ми се нормализира както трябва да си бъде по план.
Сега не знам дали ще имам тоя късмет. Мои познати, които са само на интернета им ми казват, че по новите планове скоростите им са вдигнати... не знам дали там получават реалните скорости, но аз при мен не мога да ги усетя тия 10Mbps ... просто защото ги няма... и дори не се доближава скороста до тях. Това са изроди!



Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: georgipehlivanov]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано19.03.11 21:43



Споко бре! Какво толкова е станало? На работа от както се помня не е прехвърляло 2 мб/с, щот кабела бил дълъг. Естествено подобно обяснение от техник, (те май всичките мязат на дърти ергени) не лови дикиш ,ма ми е все тая, щото и 200 мБ/с да е ми дреме на патката. от скоро били го вдигнали на план 15 мб, ама модема не можел да поеме такава скорост... Това е последния нов стар хит от момиченцата от първа линия на 121/123.



Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: Apaлaмби]  
Автор georgipehlivanov (непознат )
Публикувано20.03.11 10:14



Сега след последното обаждане момиченцата заявиха, че работили още по въпроса и до довечера щяла да е ок скороста. Според мен за пореден пъм ме размотават, но ще видим до довечера ще има ли някаква промяна. Да им имам и "работенето по въпроса"...



Тема Re: Защо така обичате да цакате клиентите си?нови [re: georgipehlivanov]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано20.03.11 15:31



аз кво общо имам с бтк за да остана без клиенти?



Тема Re: Защо ...нови [re: georgipehlivanov]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано20.03.11 16:26



Ти защо мислиш, че тук е приемна на БТК за оплаквания, и защо очакваш отговор точно тук?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.