Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:33 28.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моето ежедневие  
Автор Kиpo Глaвaтa (един от нас)
Публикувано11.10.10 07:01



Работата в Центъра за Обществени телефони на

- "Всичко което ни свързва", не е розова, интересна и динамична. На пръсти се броят тези, които ни познават или се интересуват от нас. Но на моменти се получава от нищо нещо. Доста напрегнато положение!

Идват Сивите братя. Искат Доклад. Пълен подробен списък на всички употребявани фонокарти в Столицата.

1. Номер на картата.
2. Кога е говорено - месец, ден и час.
3. Колко е говорено - продължителност в минути и секунди на всеки разговор.
4. Колко пъти е говорено с дадена карта - трудно се отчита, ама те си искат.
5. Откъде е говорено - списък с номерата на всички Булфони и Мобики.

Онзи ден се обърнах към един такъв мевереец. Казах му, че мнозина Булфони са яко строшени и че един от тези, който трябва да ги поправи, изчезна като ланския сняг. Търсих го 8 пъти, но бил вече 4 месеца в отпуска.

Не, та не! Правоохранителните органи трябвало да пазят спокойствието и сигурността на гражданите. Трябвало да следят откъде се обаждат бандитите, за да вършат телефонни измами и да изнудват наивни бабички.

Въпросния Доклад го писах над 5 часа. След което с последни сили и силен световъртеж тръгнах да се разхождам и мотая по непознати улици.

Не знам колко т.нар. бандити въобще ползват улични телефони. Но паразитите са си осигурили т.нар. работа за десетки години напред. Впрочем истинската работа беше моето писане...



Тема Re: Моето ежедневиенови [re: Kиpo Глaвaтa]  
Автор Kиpo Глaвaтa (един от нас)
Публикувано15.10.10 11:05



Сега съм тук, после не-знам-си къде. Кратко разказче за един ден.



Тема Re: Моето ежедневиенови [re: Kиpo Глaвaтa]  
Автор Pell Gordon (bank clerc)
Публикувано21.10.10 11:34



Ти си го писал, ама как ще го прочете Онзи шеф, дето е на кратка почивка в Аризона?
Понеже нашия рутер изгоря преди 3 дни...
Повече оптимизъм! Чистачката ме успокоява, че всичко ще си дойде на място. Тя има независим поглед върху нещата.

Бяла хартия формат А4.


Най-сигурния документ в Ерата на информационните мрежи от N-то поколение.

Държавен пример:



Тема Re: Моето ежедневиенови [re: Pell Gordon]  
Автор Kиpo Глaвaтa (един от нас)
Публикувано21.10.10 11:48



Добре, че ме подсети. Там имат някои телефони, които не са мръднали 3 години. Колегите ми пратиха

.

Някои съдържат едни такива малки обли черни нещица.
Точно като нашите.
Електролитни кондензатори. Но не са наши...



Тема Re: Моето ежедневиенови [re: Pell Gordon]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано23.10.10 12:31



И ако го прочете шефа му какво? Ще го потупа по рамото или ще му вдигне заплатата?

Човек сам си избира работодателя.Някога и мен ме лъгаха че нещата ще се оправят,само да почакаме няколко години, ама спрях да им вярвам.

То по принцип темата тук прилича на монолог от един и същ човек




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.