Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Слаб WiFi сигнал на Виваком АДСЛ.  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано05.10.10 20:39



Здравейте,



Като си взех нов план и ми дадоха нов модем/рутер/ВиФи - Пирели марка. Стария ми казаха да си го ... занеса в мазето. Турнах новия, настроих го - бачка и скоростта като че ли се дигна. Обаче! Безжичният сигнал е слаб. Две или три чертички в същата стая. А като ида в съседната и лаптопът почва да се разкача и закача, макар и не твърде често.
До преди това карах на Asus рутер, дето си пълнеше всичките чертички, във всички стаи, без да му мигне лампичката. Мислех си, няма да правя салата от рутери и да махна Асуса и да му намеря някакво друго приложение, примерно да го подаря на балдъзата, дето все страда, че не и е наред интернета.

Как ще коментирате, моля?



Тема Re: Стария мдем...нови [re: Phillip]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано05.10.10 21:43



...проблем ли ти е да го сложиш отново?



Тема Хич не ми е проблем.нови [re: Apaлaмби]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано05.10.10 22:08



Ама като го сложа пак ще съм с 2 джунджурии - модема и рутера. Старият модем няма ВиФи.





Тема Re: .......нови [re: Phillip]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано06.10.10 12:46



На работа ми беше такъв до преди 2-3 месеца, но се повреди, или така решиха техниците и го подмениха с друг, но не съм забелязал слаб сигнал, през 5-6 стаи се хващаше добър сигнал. Не че му разбирам, ама защо не пробваш с друг приемник, да видиш резултата.



Тема Re: Слаб WiFi сигнал на Виваком АДСЛ.нови [re: Phillip]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано06.10.10 13:50



Модемите Пирели ги коментирах още преди време в клуба на БТК. Х..йня

Закачай си Асуса и си бачкай с кеф. А на оная тъпня и забрани изобщо WiFi.



Тема Re: Слаб WiFi сигнал на Виваком АДСЛ.нови [re: Phillip]  
Автор skybeamer (непознат)
Публикувано06.10.10 17:25



Като за начало смени канала на излъчване от 3 на 6-7 примерно. Ако пак е слаб сигнала набери 123 и после 4 и кажи че имаш проблем с WI-FI свързаността с пирелито. Ще се наложи да поспориш малко с оператора (зависи на кой ще попаднеш) Но като цяло искай да ти се направи така наречената "Демонстрация на услугата" Но те предупреждавам ни най малко не се заяждай и не спори. Дръж се културно и очтиво и ще ти пратят техник на място който много добре знае че пирелито има проблем с безжичната история и ще ти даде друг модем. Успех.



Тема Re: Слаб WiFi сигнал на Виваком АДСЛ.нови [re: skybeamer]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано07.10.10 08:47



Демек целувай задника на БТК и не спори че не получаваш нещо за което си си платил

Ех робска психика... А техниците им да хванеш единия да удариш другия.



Тема Re: Слаб WiFi сигнал на Виваком АДСЛ.нови [re: lnfinity]  
Автор skybeamer (непознат)
Публикувано07.10.10 21:44



Що не се пробваш да целунеш собствения си задник? Техниците били "Да хванеш единия да удариш другия" Ами ела ти тогава като си толкова добър. Или разсъжденията ти са от типа "За това ,което знам и това ,което мога в България нама кой да ми даде парите които заслужавам" Ако не можеш да помогнеш на човека по добре мълчи и недей да спамиш излишно. Като не си доволен от Виваком по някаква причина не ставай абонат и толкова.
P.S. Като гледам картинката ,която си сложил май някой те е снимал отзад без да разбереш





Тема Re: Слаб WiFi сигнал на Виваком АДСЛ.нови [re: skybeamer]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано08.10.10 08:22



Г-н skybeamer аз не съм абонат на БТК АДСЛ и с течение на годините съм убедил стотици хора също да не са

Когато пусках с тях АДСЛ в края на 90-те ти вероятно си сричал читанката А човека познавам лично




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.