Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Този не го харесвамнови  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано16.09.10 12:51



Ей... отрязаха го Супер Любо !... Мярка ми се тези дни един глист в рекламата им , която е на ниво все едно аз съм я създал и режисирал... Че и на билбордове го има!

И ми се струва ,че има и дискриминация спрямо тези с нормална сексуална ориентация.

А,бе искаме си Любчоооо!

Редактирано от Apaлaмби на 16.09.10 13:11.



Тема Re: Този не го харесвамнови [re: Apaлaмби]  
Автор 5rov ()
Публикувано16.09.10 15:13



Хм, не е лоша рекламата и по мое мнение си беше точно на място... преди Мтел да пусне Active плановете...



Тема Re: Този не го харесвам [re: Apaлaмби]  
Автор FLAG (неудачник А-29)
Публикувано17.09.10 07:33



Eто я новата реклама





Тема Re: Този не го харесвамнови [re: FLAG]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано17.09.10 14:43



У човека всичко трябва да бъде красиво:
* и лицето,
* и дрехите,
* и душата,
* и мислите.
Напрегнете се мъничко и покажете още готини рекламки!

.



Тема Re:E-е-е-й! Сувенириии!!!!нови [re: Apaлaмби]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано17.09.10 14:56







Тема Re:E-е-е-й! Сувенириии!!!!нови [re: Apaлaмби]  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано19.09.10 08:59



Еее, златни ти ръце, че го написа това, та да ме светнеш! Ще отскоча да пусна, даже 2-3 линийки, че то без сувенирите на *бе така закъде сме? Иначе условията на "промоцията" просто разбиват! Например виждам, че предлагат на пациент на инвалиден план с 300 мин, който е за 7.80 да мине на изключителното недоразумение, именувано У дома 50 - където за 14 лева ще абонатът би получил 50 мин! Гениално! Не сувенир, медал трябва да дадат на тоя, който ще извърши това геройство!






Тема Re:E-е-е-й! Сувенириии!!!!нови [re: rudolf_1]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.09.10 19:53



предлагат на пациент на инвалиден план с 300 мин, който е за 7.80 да мине на изключителното недоразумение, именувано У дома 50 - където за 14 лева ще абонатът би получил 50 мин

Много хора биха давали много повече само и само да не са на инвалиден план... Има една поговорка "внимавай какво си пожелаваш, да не би да ти се сбъдне"...



Тема Re:E-е-е-й! Сувенириии!!!!нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор rudolf_1 (минаващ)
Публикувано20.09.10 21:40



О, добре че е *бе така с невероятните си грижи за инвалидите! Тя защото е много загрижена, затова преди два месеца собственикът- инвалид, пенсионер - на телефония пост, от който ползвам интернет, беше прехвърлен автоматично на план У дома, без да бъде известен по какъвто и да било начин и при това, без да получи два месеца писмо със сметката си - естествено, за да не разбере защо е с 6 леа по-висока и как са го са го врътнали. При това в момента на врътката той вече имаше пожизнено решение! И на всичко отгоре, когато отидохме да се разправяме, най-нагло ни излъгаха, че ще върнат стария план и трябваше да ходим втори път. А и айде да погледнем разумно на т.нар. инвалидни планове на *бе така - причината да ги пуснат беше тази, че благодарение на малоумната политика абонатите силно намаляха, а инвалидите са просто една огромна група (казват, че наброява няколкостотин хиляди) от нови потенциални пчелички, които на всичко отгоре могат да бъдат прехвърляни без никой да ги пита на план, двойно по-скъп и с 6 пъти по-малко всключени минути. Е, ако това не е наглост - здраве му кажи.
Ей това е положението


И не се грижи за мен, нито за това, какво си пожелавам. Аз говоря истината, а от нея човек не може да пострада. Мисли за себе си, защото всичко в този свят се връща!



Тема Re:E-е-е-й! Сувенириии!!!!нови [re: rudolf_1]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.09.10 23:04



И не се грижи за мен, нито за това, какво си пожелавам.

Така да бъде, щом искаш.



Тема Re:E-е-е-й! Сувенириии!!!!нови [re: rudolf_1]  
Автор tuff slim (ентусиаст)
Публикувано21.09.10 16:48



Истината винаги има две страни. Ти от коя страна я гледаш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.