Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 09.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема С лице към народанови  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано14.05.10 14:52



Току-що ми се обади някакъв непознат Вътрешен човек.
Номер 0878/88-83-9Х. Цитирам:
- Аз съм телефонен техник. В момента поправям един Булфон с номер 931-ХХ-ХХ в Банишора. Дава ми "силна земя". Ама много силна! За пръв път виждам такова нещо. Въобще си нямам идея защо е така...

Компанията дава подслон и утеха на всички, които не са успели да намерят работа в своето РПУ по местоживеене.

.

Редактирано от Pell Gordon на 14.05.10 14:54.



Тема Re: С лице към народанови [re: Pell Gordon]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано14.05.10 19:38



Човек се ражда, за да се бори. Робът - за свобода. А свободният - за съвършенство.
Лято или зима, от +35 до -10 градуса по Целзий, ние винаги сме на улицата.
Анонимно, без да показваме с нищо нашата професия и нашите чувства, ние обикаляме невидими сред народа на България.
Директно на улицата, сред тълпа от 7 000 пешеходци на ден, изпълняваме своя технически дълг.
В началото бе Словото. А в края на Късновековието - неизтощимата страст за все по-пълно задоволяване на народните желания с нови технически похвати.
Желание No 1 - да се говори още и още и още.
Навсякъде, по всяко време, по всички достъпни начини.
Затова БТК АД е в сърцето на всеки българин.
...
А в свободното време мисля как на филанкешията да му набутам Новия тарифен план UNI CALL.
....
Работата продължава. Част от нея се отлага от ден за ден и от година за година.
Обаче никога не свършва.
Това бе всичко най-важно.
Благодарим Ви, че се свързахте с Виваком и лек ден!



Тема Re: С лице към народа [re: Pell Gordon]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано14.05.10 19:40



Ние ,които се запознаваме с тази новина,какво да направим?Аз живея на първи етаж и скока от него, няма да доведе до искания резултат.



Тема Re: С лице към народанови [re: Pell Gordon]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано17.05.10 01:00



Тази година да не сте пропуснали задължителния медицински преглед ?

И като даваше 'силна земя' как му помогнахте дистанционно по теефона?



Тема Re: С лице към народанови [re: Apaлaмби]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано05.06.10 18:47



Някои колеги мислят, че са "недосегаеми". Дори "невидими".

Лично познавам такива, които за 14 години са минали през повече от 3-4 служби и "местоработи". Всички към бТk. Но за този срок не са свършили работа в рамките на преките си задължения дори за 0.20 лв.
Нула цяло и двайсет BGN - сегашни левове и стотинки. Сметката е точна.

При сегашната кадрова политика на Компанията попадам на нови създания.
Реших да наобиколя района на моята предишна АТЦ. Отидох до поща 1113, която е близо до едно наситено с пешеходци и събития място. Поставили са 3 от Великите новости - оптични шкафове. Постепенно ги напълват със съдържание и отговорните колеги започват отговорно да се грижат и за тях...

Пред Пощата спря един тип. Носи наши дрехи и атрибути, значи е наш човек. Точно 42 минути се мъчи да отключи единия шкаф. Бавно, бавно, и накрая успя. Аз обикалям наоколо и го гледам. Крадец да беше, щеше да се откаже. Но той - не! Започна да оглежда шарените жички и новите бръмчащи вентилатори. Мисли, мисли, побутна нещо и май се поуплаши.

Взе да обикаля наоколо като мен. Върна се, пак взе да човърка нещо. Обхванаха го съмения. Пак кръжи наоколо. Пак се върна. Като разбра, че нещо не му е ясно, напусна окончателно Обекта.

Отидох при него. Опитах се да го заговоря. Все пак сме от еднаква професия.
Той изрече такива слова, сякаш че някой му е пуснал 5 фаса в бирата.

Огледах го още веднъж и ми се стори познат от някъде. Може би преди да дойде на работа в АТЦ "Гео Милев", е бил администратор на стопанските птици в някое Брезнишко село. Може би...



Тема Как му помогнахте дистанционно... ?нови [re: DTMF]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано05.06.10 18:55



По класическия начин.

Няма заявка, значи няма проблем! Той - не чул, не разбрал, не видял. Или чисто и просто тази задача не е била за него.
А аз любезно се извинявам (ако ме питат) и рапортувам, че всички познати повреди са отстранени.

Благодарим Ви, че се свързахте с Виваком и лек ден!



Тема Re: С лице към народанови [re: DTMF]  
Автор Pell Gordon (bank clerk)
Публикувано06.06.10 22:25



Мисля, че освен медицински преглед, е нужна и някаква проста проверка на знания по специалността.

Не мога да проумея как толкова примитивни и неграмотни люде действат в големия град !!!



Тема Re: С лице към народанови [re: Pell Gordon]  
Автор CarminaGreen (Jedi Knight)
Публикувано07.06.10 12:26



.... ами те нека действат, ама поне малка връзка да имат с главния мозък...
а не в отговор на оплакване, подадено на сайта на БТК, че седмици наред нямам телефон и интернет, след 1 месец в офиса ми се да се появи някакъв нелегитимируем кадър, който нечленоразделно да измърмори "за телефона", цитирайки ми, че идва по сигнал от мене от предишната вечер... май бяха сбъркали примерно 28 април с 28 май


Интересно е също, че имало няколко кражби на кабели в няколко квартала (според самия този "служител" на БТК не от цигани, а от конкуренти...) - защо тогава той идва при нас в офиса да поправя не разбрах. С големи усилия успях да го убедя, връзката е възстановена и че вече няма нужда от него и да го накарам да си тръгне (явно не бързат много да си уплътняват работното време).
А на следващия ден получих имейл от БТК, с който любезно ме уведомяваха, че повредата е отстранена, което беше станало преди седмица примерно
Но както е казал народа - залудо работи, залудо не стой

if only i'd thought of the right words...

Тема Re: С лице към народанови [re: Pell Gordon]  
Автор Пaмпopчo (потребител)
Публикувано09.06.10 16:33



Здравейте всички! Току що се върнах от отпуска.

Българският национален гений е на едно от върховите места в света по една особена класация.
У нас са изобретени най-много и най-ефективни начини как да се печелят пари от въздуха. Това има и някои особени последици.
В някои детайли близки и съседни народи са ни изпреварили по безконечния Път на прогреса с около 200 години.
В това число и "пещерните гадове" - македонците.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.