Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 21.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Тема И пак забравена парола..нови  
Автор mythbuster ()
Публикувано13.05.10 21:56



Вчера се прибрах и що да видя БТК модем, до тук добре, НО... Сестрами свързала цялата идилия от жици и направила настройки в my.contact.bg и разбира се сменила паролата и името, но тези с който твърди, че ги е сменила не стават, и не и не и това е.. В договорът не е зададен таен въпрос и таен отговор нито е-mail за въстановяване на паролата...защото бързала (патка с патка)

и сега какво как да оправя тази каша.

Всяка помощ е добре дошла.
Благодаря!

МИР Skype: mitko_ml

Тема Re: И пак забравена парола.. [re: mythbuster]  
Автор KillingTimeМодератор (Death Magnetic)
Публикувано13.05.10 22:17



звъниш на 123



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: mythbuster]  
Автор skybeamer (непознат)
Публикувано13.05.10 22:28



Е не е болка за умиране въоръжаваш се с нерви и звъниш на 123 ако си на вивател или от домашния телефон или 070017000 за мтел и глобул. Свързваш се с оператор и си казваш мъката. ще те питат за телефонния номер после на кой на името се води и за да ти кажат име и парола ще ти искат клиентски номер или ЕГН на титуляра на услугата.



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: mythbuster]  
Автор divselqnin (непознат )
Публикувано14.05.10 10:37



Ресет на модема не помага ли?



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: mythbuster]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано14.05.10 18:23



учудвам се че е възможно да се смени име и парола на my.contact.bg
в случай че нещо не сте се разбрали - ресет на модема със задържане на бутончето което е скрито в дупка и после се въвеждат името и паролата от договора за да се възстановят настройките



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: mythbuster]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано14.05.10 19:37



С обаждане на 123 с подаване на исканите данни , си пожелаваш потребителско име и парола. След това може да си я променяш по 300 пъти на ден.

Редактирано от Apaлaмби на 14.05.10 19:50.



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: Пeтъp_]  
Автор mythbuster ()
Публикувано14.05.10 21:59



Ако ресетна модема, това няма да оправи и паролата в my.contact.bg. Ресетването ще върне към оригинални заводски настройки модема, но my.contact.bg няма да се повлияе. Ще звънна на 123 пък ще видим проблемът при мене е, че сестра ми е взела пакета чрез някакъв приятел който работи към Виваком, и сега не иска да му звънне да се разберем и аз не знам защо, както казах в първият пост (ПАТКА).



МИР Skype: mitko_ml

Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: Apaлaмби]  
Автор skybeamer (непознат)
Публикувано14.05.10 23:05



Потребителско име и парола за Май.Контакт не си ги поръчваш на 123 а те ти идват с констативния протокол. С тях активираш модема в my.contact.bg и веднага след това можеш да ги смениш като цъкнеш горе на "Профил". В случай на забравяне звъниш на 123 и ти ги казват. Като цяло в май контакт се правят всички настройки на модема. Ако не можеш да влезеш там влизай направо в модема като повикаш 192.168.1.1 Като цяло какъв е твоя проблем и защо искаш толкова да влизаш в тоя Май.контакт ?

Редактирано от skybeamer на 14.05.10 23:07.



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: skybeamer]  
Автор Apaлaмби ()
Публикувано15.05.10 06:47



Aми как да не влиза в my.contact като му е ресетнат модема, и услугата требе да се активира отново. UN + PASS може да се промени от 123 на каквито си поискаш...



Тема Re: И пак забравена парола..нови [re: Apaлaмби]  
Автор mythbuster ()
Публикувано15.05.10 12:26



Модема не съм го реснал, просто искам да мога да влизам в my.contact.bg, хората са ми предоставили услугата искам да мога да я ползвам, не ми е много зор защото модема си го настроих, промених SSID и сложих парола за свързване с модема и не ми пречи, но все пак ще оправя нещата с my.contact.bg за да съм спокоен, че един ден ако трябва да променям нещо, няма да се налага да ходя до сестра ми, а ще мога да си настройвам от вкъщи.
Благодаря за отговорите. Като се прибера ще взема договора и ще звънна на 123 пък ще видим.



МИР Skype: mitko_ml


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.