Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Олеленови [re: lnfinity]  
Автор MoPcKu (звяр)
Публикувано27.04.10 15:03



А приравняване на сметката получи ли? Защото след въпроса ми какво е това ми казаха, че щял съм да го прочета в следващото писмо...аджеба не трябва ли първо да го прочета, а то после да се случва?





Тема Re: Олеленови [re: MoPcKu]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано27.04.10 16:29



Получих, без дори да съм наясно какво и защо е. Естествено обяснения няма. Къде ти, великите мениджъри, ще обясняват на плебса, чието единствено задължение е да плаща и да не пита. Явно обяснение ще получим след 20 дена, когато някой измъти пак някаква простотия.



Тема Re: Олеленови [re: lnfinity]  
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано27.04.10 17:00



Обяснението беше в плика с фактурата, дето пристигна през март. Предупреждаваха, че следващия месец ще има две фактури, и съвсем подробно казваха какво ще съдържа всяка от фактурите през април и през май. И на картинка го бяха нарисували.

Ама беше написано върху "безполезните" листовки, та няма как да го научиш, ако не го прочетеш. А ти изглежда си над тия неща





Тема Re: Олеленови [re: 741]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано27.04.10 17:38



Естествено, че съм над тези неща. Има си сметка, в която трябва да пише всичко в ясен и разбираем вид. Затова им и плащам. Не плащам за рекламна шитня, която се изхвърля на секундата без да си губя времето с нея.
А теб защо те повикаха на помощ БТК? Заради лудите крави в рекламата или свинския грип по висшия мениджмънт?





Тема Re: Олеленови [re: lnfinity]  
Автор tuff slim (член)
Публикувано27.04.10 17:45



Очевидно част от рекламната шитня се оказва информационна такваз, но ти нали си над тия неща... и дори не си даваш труда да прочетеш информацията която са ти изпратили. Явно предпочиташ да сереш по форумите.

Редактирано от tuff slim на 27.04.10 17:45.



Тема Re: Олеленови [re: lnfinity]  
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано27.04.10 17:59



Така е, има си сметка, в която трябва да го пише - и го пише. А за тия, дето им е проблем четенето на фактурата, пратиха и листовка.

П.П. Не се занимавам нито с лудите крави от рекламата, нито с висшия мениджмънт. Както забелязваш, занимавам се с теб





Тема Re: Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!нови [re: Colombino]  
Автор qwe222 ()
Публикувано27.04.10 18:03



Много готина компания е това ето моите допирни точки с нея.

1. Купих си апартамент - не си прокарах стационарен телефон. Нямам проблеми с сметките, не ми идват по 2 фактури и тн. Доволен съм
2. Брат ми (на който аз плащам телефона) изрично ме предупреди да не го правя повече защото не го ползва.
3. Леля ми си прекара иинтернет и като и го активирах звъннах на съпорта който учтиво ме помоли да си изтрия бисквитките... почнах да заеквам на телефона....

ПС. Скайп срещу абонамент от около 4 евро дават неограничени разговори с стационарни телефони в БГ. (неограничени значи 0ст. на минута)

Край.



Тема Re: Олеленови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор 3XXL ()
Публикувано27.04.10 18:15



Пак нищо не си разбрал. Все пак ти давам право на втори опит: какво ли означава комбинацията на лично мнение и двадесет дена изчакване? Още една подсказка: що ли е това, което ме касае лично, в момента го няма и аз очаквам да се появи след 20 дена?

Предизвестие за уволнение.



Тема Re: Олеленови [re: lnfinity]  
Автор Гаргамел (непознат)
Публикувано28.04.10 15:55



Ползвам 2 в 1 /кабелна TV-80програми и нет/.В момента това ми показа скоростта




Редактирано от KillingTime на 29.04.10 09:49.



Тема Re: Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже!нови [re: Colombino]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано06.05.10 17:57



искам детайлизирана разпечатка, по възможност електронна и желателно безплатна.

1. Заяваваш от сайта "електронна факрура".
Става с от табчето "Промяна на данни", отговаряш на тайния въпрос, добавяш в списъка с клиентски номера съответно клиентски номер за мобилна и/или фиксирана услуга, попълваш и останалите задължителни полета и маркираш отдолу на страницата check box-а "Заяви E - фактура" след което натискаш бутон "Запази"

2. Проверяваш състоянието, то би трябвало да изглежда така:



3. Звъниш на 123 и искаш активиране на Детайлизираната справка в Excel и е-Фактура. Това може и да не е необходимо във всички случаи, но гарантира че месец след извърщване на описаните действия със сигурност ще получите от сайта това:



Картинките са реални и съответните линкове съдържат желаната информация безплатна електронна детайлизирана разпечатка, съдържаща информация за
- избиращ номер
- дата
- час
- избиран номер
- направление
- часова зона (силен, слаб трафик, почивен ден, роуминг изходящи и входящи, ...)
- вид обаждане (Виваком фиксирани или мобилни, други мобилни, УДС, ...
- Времетраене
- стойност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.