Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:11 11.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Тема "детайлната" разпечатканови  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано18.04.10 12:13



Аве бтк това ли ви е детайлната разпечатка, що се подигравате с нас? Втори месец е същата история, викам си може някаква грешка да е било но не...

Потребление Брой Обща сума
Общо селищни разговори 18 0.14
Общо междуселищни разговори 11 3.87
Общо разговори към национални мобилни мрежи 1 0.24
Общо други разговори 1 0.13
Общо 01:08:23 4.38

на това ако му викате детайлна разпечатка явно имате тежък мозъчен проблем



Тема Re: "детайлната" разпечатка [re: Пeтъp_]  
Автор D-rA ()
Публикувано18.04.10 15:18



Това, което си постнал е детайлна справка - сега си погледнах акаунта във виваком - освен нея, имам и детайлизирана - със всички разговори по избиран номер, време и цена.
Ти къде гледаш справката си?



Тема Re: "детайлната" разпечатканови [re: D-rA]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано18.04.10 17:21



А да, за детайлизирана а не детайлна става дума.
Навсякъде съм гледал, последната детайлизирана ми е от януари, в раздела за детайлизирани справки. Там се мъдри едно съобщение че от 5.02.2010 ...алабала, само че там където трябва да има нещо - "Детайлизирана справка * в Excel" никога не е имало каквото и да е.



Тема Ще ти издам една тайнанови [re: Пeтъp_]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано25.04.10 17:29



Цял ден се разправям с поддръжката и имам напредък. И моята последна е от януари. Ето тук линк, ако ти се четат моите премеждия:



Ще ти издам тайната какво е нужно да направиш за да имаш шансове да получиш детайлизираната разпечатка.

Та значи цъкаш на най-горното табче ("Електронна фактура и детайлизирана справка").
Под него излизат още неща. Цъкаш на "Промяна на данни".
Ако не си знаеш таен въпрос/отговор звъниш на 123. Подготви си клиентски номер и ЕГН на титуляра (последното единият път ми го искаха, другия не). И накарай да ти ги кажат.

Та стигнахме до промяната на данните. Има два списъка с клиентски номера, в левия от които има един номер - твоя клиентски номер.
И тук е тайната: цъкаш върху номера, цъкаш бутона 'Промени' над него и се отваря тайна врата към секретното ниво - появява се чекбокс "Заяви E - фактура", а натам ще го минеш и сам.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Ще ти издам една тайнанови [re: Colombino]  
Автор D-rA ()
Публикувано26.04.10 00:00



И какво стана - виждаш ли детайлизирана справка?
Това с електронните фактури, както си го описал, го правих преди 3-4 месеца. Резултатът:
- абонатния ми gsm номер си излиза освен с фактура и с детайлизирана справка
- на фиксираните номера - излиза само електронна фактура, другите графи са празни
- На следващото по-долу меню - детайлизирана справка, излиза само един pstn, мой, и то с данни от януари, а данните за ползвания isdn изобщо липсват - иначе във фактурата за плащане - нищо не липсва


Но нямам нерви да им звъня - защото и тази хватка със скрития въпрос/ отговор я правих - знам си ги, и всичко е чекнато и все тая



Тема Re: Ще ти издам една тайнанови [re: D-rA]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано26.04.10 02:55



Еее, от де да знам за един ден. При БТК трябва да минат 1-2 месеца поне за да разбереш направил ли си нещо, или не. Аз така изпуснах юли месец да разбера що ми е толкова голяма сметката (т.е. точно защо, иначе имах приблизителна идея).

На първия таб виждам само кратките pdf-и до януари. Чак сега забелязах, че и те са до януари, не бях гледал за тях.

На втория таб има екселите за август, септември, ноември, януари. Допускам, че за липсващите месеци нямам нито едно обаждане на такси. Аз затова и в началото не заподозрях, че са спрели разпечатките - мислех, че не съм звънял. Ама последните два месеца със сигурност доста таксита викнах, така че ми стана съмнително.

Сега ми е много любопитно как им е сработила системата за потвърждаване на мейли. Сложих мейл не на абв, за да мога да запиша данните. Те се записаха, но не цъкнах линка който ми пратиха. Сега един вид се водя с невалиден (непотвърден) мейл. Чудя се дали това ще попречи на разпечатката. Ако са пичове, ще ми възстановят тоя от abv-то и ще заобиколим проблема.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Ще ти издам една тайнанови [re: Colombino]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано27.04.10 22:48



ами като са такива некадърници и тежки в промените, има лесно - закривам номера и да се сърдят на себе си
те така могат да си пишат каквото искат(предполагам и това целят) и няма как да разбера




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.