Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 15.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови  
Автор rudolf_1 (новак)
Публикувано19.02.10 21:16



В момента съм на 6 Мб, говорих с един инженер от любимото ни *бе Така и той ме разубеди в желанието ми да минавам на 12. Каза ми, че при това състояние на линиите е абсолютно безсмислено. Аз лично съм пациент на *бе Така още от времето, когато пуснаха АДСЛ-а, скоростите се качваха с годините, но вече, ако не се лъжа промени в положителна посока няма от много време. Естествено е *бе Така да иска само да цоца от тези, които нямат друг избор за свързване, да ги дои като за последно, но интересно ми е как ще издържи в идващите години на все по-добрата конкуренция дори в малките населени места, където даже мижавите местни доставчици започнаха да предлагат много по-добри условия? Все пак има много като мен, които плащат по 20 + такса за абсолютно неизползваем телефон само, защото нямат разумна алтернатива. Въобще, как мисли да я кара *бе Така занапред?



Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: rudolf_1]  
Автор divselqnin (непознат )
Публикувано20.02.10 12:32



Е Ти къ мислиш,м-м!? Сега кат дойдат Афкател и аутсорс-нат мрежата,мали-ииии.....1000 мегабайта на пациент...





Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: rudolf_1]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано20.02.10 17:06



Абе до колото знам скороста не може да се вдигне повече с сегашния ADSL, за това и не я вдигат - не могат



И аз бях пациент на БТК-Виваком, отказах се заради безмислената такса за телефон. Понеже не говоря по стационарен. Иначе нета им бива, но с такса телефон става доста скъп за скороста си



Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: rudolf_1]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.02.10 17:29



Подбирай си по-внимателно събеседниците и не прави обобщения.

Състоянието на моята линия би позволило скорости до 18760 Kbps.



Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано20.02.10 18:50



Направо страхотно, линията ти го позволява, но БТК не

. Интербилд -Варна предлага 30 mgbits, за сравнение. Като добавиш и излишна таксаа телефон, къде ти отиват тия скорости, които описваш



Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор rudolf_1 (новак)
Публикувано20.02.10 19:10



Ми да взема да се преместя у вас тогава? Що се отнася до събеседниците, предпочитам да задам въпросите си на компетентно лице, което ще ми отговори откровено и точно, вместо да отида да слушам глупостите на недоучилите служители в някой т.нар. "бизнес център", където основното занимание на персонала е да лъже бабите да подписват на тарифа 5 лв., вместо да ползват стационарен телефон.





Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: lvaylo]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.02.10 19:54



Според

следващата скорост е 24 Mbps.

Само за информация - не бих минал към Интербилд - Варна.





Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: rudolf_1]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.02.10 20:12



Моя ADSL може да осигури безжичен достъп на повече от един компютър, но ти ще ми дойдеш вповече.





Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано21.02.10 10:02



Абе то за скороста хубаво, но май жиците на бтк не са подходящи за нея


Одобрена през 2008 г - при вас кога ? .... 2018 ???
Гледам също и скороста на upload зашеметяващите 3,5 Mbit, направо да се скъсаш от смях
Сегашния ви "Upstream rate" е 1 Mbit/s в употреба от 1998г, не е ли време за крачка напред, или още ви е рано
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Има некадърни кабелджии, които не се интересуват за кой стълб, дърво или гръмоотвод връзват кабелите на клиентите си.
Аз не съм на Интербилд - не им адвокатствам. Само пример беше това.


Редактирано от lvaylo на 21.02.10 10:11.



Тема Re: Ще предложи ли *бе Така други скорости? [re: нaблюдaвaщ]  
Автор checho ()
Публикувано27.02.10 22:51



Господа, бих бил благодарен, ако не правим безпочвени страсти на тема кой провайдер е по-добър и кой прекарва кабелите по-професионално. Всеки си има съответните преимущества и недостатъци, а всички знаете, че перфектна мрежа никой няма. По-важно е с каква грижа се отнася дадената фирма към изградената й мрежа и какво ниво на уважение има при обслужването на клиент. Никой няма перфектния персонал и перфектните услуги за 100% от клиентите, всеки клиент оценява и търси различно и поради тази причина съществуваме както ние, така и всички конкуренти. Относно случката с гръмоотвода, ако господинът беше написал за кой адрес се касае това нещо, щеше да има оправено трасе, но за съжаление отзивчивостта по проблема беше проявена само от колегата. Нито една птичка прави пролет, нито е в сила аналогично сравнение за зимата, така че всеки сам за себе си решава кой е най-добрият вариант. Почти нямаме общо с БТК нито по отношение на качество, нито по отношение на обслужване, нито по отношение на търговска политика, това е единствено в полза на потребителите, пред които има реални възможности за избор.

Редактирано от checho на 27.02.10 22:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.