Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сметка онлайн?  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано12.10.09 10:56



Начи вписах се за фактура онлайн за да получавам и подробна разпечатка на разговорите. Обаче за септември чакам и чакам и сметката не се появява онлайн. Нормално излиза около 4-то или 5-то число, а вече сме 11-ти и никаква следа от фактура на сайта. Разпечатка на разговорите също не се появява. Нормално ли е или да им звъня на БТК-айците?



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано12.10.09 15:13



вероятно детайлна справка с разговорите няма и да получиш.
аз от 16.07 сам подал заявка и след 2 месеца разправии ми я пуснаха.
писах и на КЗП...
пратиха ме за зелен хайвер..


сега чакам отговор на втората жалба за месец Юли
ако и тя не ме удовлетвори,ще има финансови наказания...

Редактирано от fen ® на 12.10.09 15:16.



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: fen ®]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано12.10.09 16:17



Това е идиотско. Сметката ми за септември също е сбъркана. Поръчах ДСЛ и трябваше по лятната промоция да плащам 10 лв. първите 3 месеца. Естествено са ми начислили пълната сума, трябва да предплатя и за октомври пълната сума от 20 лв.



Мислех да пиша жалба, но на сайта естествено няма факс Само с писмо, що за олигофрния, в кой век живеем

Що за компания е това?



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор 5rov ()
Публикувано12.10.09 18:03



Докато им бяхме абонати и ние не можахме да се "класираме" за детайлна разпечатка, въпреки регистрацията и дадената заявка...Явно искат да получават още по 1.50 върху огромните месечни такси, които събират. Още не им е дошъл акъла, но нищо има време...при мтел няма проблем с разпечатките...

Апропо, защо не пишете във Виваком. Този БТК трябва да е със затихваши функции постепенно...



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: 5rov]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано13.10.09 11:40



къде има клуб Виваком?



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: fen ®]  
Автор 5rov ()
Публикувано13.10.09 15:30



http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=177&Board=vivatel
Старият вивател гледам, че е прекръстен вече на Виваком...



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: 5rov]  
Автор motek (ombre)
Публикувано13.10.09 16:03



Но не са го променили в общия изглед на клубовете.



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: motek]  
Автор 5rov ()
Публикувано13.10.09 16:17



Да, така е. Изобщо малко са мудни, без ентусиазъм, така както беше и с откриването на клуб вивател в началото...

Чудя се, дали тези клубове нарочно ги неглижират? На мисълта ме навежда това, че на първа на дир.бг и където и да е другаде, няма препратка към тях или аз не я намирам, нали имам сумати блокировки заради рекламите? Чудя се даже ако човек няма отметки от едно време, как ще стигне до тук сега, примерно?



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: 5rov]  
Автор motek (ombre)
Публикувано14.10.09 13:27



Изглежда, че имат фиксирани дати за update-ите. Това най-добре Киро може да каже. Иначе в началната старница на clubs.dir.bg се вижда препратка към отделните клубове, но както казах там не е променено заглавието.



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано15.10.09 20:15



Положението не е розово. И сметката ми за септември е грешна, вместо да ми активират ДСЛ-а на лятната промоция ми искат пълната цена от 20 лв. Писах им през контакт формуляра, от другата страна след 4 дена ми отговарят да съм им бил пратил сканирано копие на договора. Що за глупости!!! Нямат ли си копие на договора? Опитват се да ме отсвирят, адски съм бесен



Дайте някакъв факс номер на отдел за жалби, искам да напиша ядосано писмо.



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано17.10.09 02:56



хаха получават и копията и оригиналите обаче вероятно са затрупани с тях и няма желаещи да ровят купчината


официалния отговор при подобен случай беше че не могат да намерят хартиения документ



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано17.10.09 02:58



аз имам фактура обаче разпечатката за разговорите също липсва, май не им се занимава с това



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: Пeтъp_]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано17.10.09 17:23



Добре де, аз тогава мога ли да им кажа като ми писне от тях, че нямам договор с тях. Като са натрупали договорите на купчини и не им се търси къде им е доказателството, че са съм подписвал с тях



Ей голяма работа са тия от БТК, нали имат всички данни в базата данни за клиента, как може да ме разиграват така.

По въпроса с фактурата и разпечатката - еми как ще им се занимава като прибират пари за печатаната разпечатка, а онлайн трябва да е безплатна.

Откакто се регистрирах се появиха старите фактури, но нови не излизат, т.е. тази сбърканата от септември не излиза. Не е възможно да е чак такъв хаос да е при тях, за какво е този телефон 0800100 след като на него нищо не могат да направят и ме препращат към това да пращам официални писма по пощата! Еми да го закрият тогава и ще си говорим с тях само с писъмца егати



Тема Re: Сметка онлайн?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано17.10.09 22:27



Не е нормално май, мен ме засичат на 1-во число и няколко дена след това ми изпращар имейл че фактурата е налична в сайта ( за стационарния и мобилните )




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.