Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво се случи днес?нови  
Автор NetBuster (Bad Mada facka)
Публикувано02.10.09 22:56



Днес 02.10.2009 от 14 до 16 часа нещо БТК-то умре, Не само АДСЛите , ами и корпоративни клиенти останаха без връзка.



Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: NetBuster]  
Автор D-rA ()
Публикувано02.10.09 23:17



И още една нагла идиотщина - вече е блокиран 25 порт, или ако искаш да пращаш, трябва само техния мейл сървър- ето повод за ликвидиране на клиенти.
Пълна идиотщина и кретенизъм.





Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: D-rA]  
Автор NetBuster (Bad Mada facka)
Публикувано02.10.09 23:20



Това ако е вярно утре ще ми се разкаже играта.



Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: NetBuster]  
Автор D-rA ()
Публикувано02.10.09 23:21



Ей до сега се псувах с някакво момче на 080010800 - било глобална тяхна кампания - само през техния сървър, увисна ми пощата и ще ги сиктирдосам и модеми и простотии



Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: D-rA]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.10.09 09:10



Че това не е ли отдавна?
Що си спомням, че още преди 2 години блокираха 25 порт - за да защитим клиентите си от зловреден софтуер, бла, бла.
Всъщност мярката определено си е полезна. И моят доставчик преди 1,5 год. блокира 25 порт и антивирусната ми излезе в почивка, много рядко се обажда.
Обаче моят доставчик не е толкова глобален и като им звъннах, че искам да си ползвам мейл клиента с предпочитаната поща, веднага ми пуснаха индивидуално 25 порт. Само казаха, че ще наблюдават IP-то ми, ако от мен почнат да бълват гадинки през мейла.



Редактирано от Cтepн™ на 03.10.09 09:11.



Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: Cтepн™]  
Автор D-rA ()
Публикувано03.10.09 10:39



До вчерашния срив нямах проблем - след него се получи, а от съпорта казаха, че от 01.10 са имали глобална кампания и затова е спрян на домашни потребители. Обяснявам му че е фирмен и той го вижда на софта си, но пак ми заявява че като искам да съм им ползвал сървъра - техния. Безхаберие, глупост или какво е това?



Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: D-rA]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано03.10.09 10:54



Как са го блокирали, през модемите или централно? Щото аз си ползвам мой си рутер и ако е през модема няма да ме лови.

Ако се ползва SSL през 995 проблемът би трябвало да го няма, повечето емейл сървъри предлагат такава опция



Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор ГOГO (,)
Публикувано03.10.09 16:48



аз също съм блокиран по порт 25. понеделник ще видим кой доставчик ще търся.

ПП: и уманата а не русата


Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: aruba_man_ban_delete]  
Автор D-rA ()
Публикувано03.10.09 17:41



През моя мейл сървър го оправих и на SSL 465 порт ми тръгнаха мейловете, но ползвам и мейлсървъри на други доставчици, също и този на mail.dir.bg - писах на съпортите, за алтернативен порт - и чакам реакции.
Пита се защо бтк ги прави тия простотийки - явно някой умник мениджър са си назначили





Тема Re: Какво се случи днес?нови [re: D-rA]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано04.10.09 22:31



Ако намериш решение за SMTP dir.bg пиши, че ги ползвам за основен изходящ сървър.

А предлаганата поща от mbox.contact.bg ми се вижда трудно запомняща се и не я ползвам.

Редактирано от DTMF на 04.10.09 22:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.