Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 02.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор 5rov ()
Публикувано30.08.09 11:31



Така...Гледам темата набъбнала, и при цялото ми уважение, с нито едно мнение по нея. Нищо и липсата на информация, казват, е информация. Вероятно нищо добро не чака клиентите на БТК. Ще изчакаме още някой и друг ден и с голяма вероятност ще се абонираме на voicebox, но този за 9.90, защото този за 6.90 не струва. Тамън ще ни пасне на ниското потребление, поради което така и трудно се добирахме да говорим „безплатно с 0 ст. за минута” при БТК, което е и единствения и плюс, ако може да се говори за такъв, при 15 лева абонамент, закръгляне на минутите при разговор и начална такса за свързване!?! Абе, хубаво нещо е конкуренцията за потребителя!

Колкото до това от къде имам информацията – за едното от сметката, за другото от промяната в общите условия...

Редактирано от 5rov на 30.08.09 11:38.



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор checho ()
Публикувано30.08.09 16:13



Очаква се да се преименуват на orange. Но не знам дали от 01.09.2009.



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано30.08.09 23:36



Аз пък ви се чудя как може да ползвате домашен тел за 15 лв. след като с вивател за същите пари получавате 500 мин до двете мрежи



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: DTMF]  
Автор 5rov ()
Публикувано31.08.09 09:54



От една страна си прав, но от друга...Цената на която ще те търсят на мобилен в най-общия случай е далече по-висока от тази на фиксиран и ти го знаеш това.



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор 5rov ()
Публикувано01.09.09 12:35



Другото което виждам е, че ще се пречи на хората да се местят с увеличаване драстично цената към други фиксирани мрежи. Ето:

Селищни разговори към други фиксирани оператори/цени в лв. Силен трафик 0.080 Слаб трафик 0.031

Междуселищни разговори към други фиксирани оператори/цени в лв. Силен трафик 0.148 Слаб трафик 0.031

Не може да се разбере от сайта им дали остава и таксата свързване - има противоречива информация? Ако е така, доста успешно ще затварят разговорите в мрежата им...което, предполагам, е целта им...

Редактирано от 5rov на 01.09.09 17:49.



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано01.09.09 15:08




зависи...
на някои може и да им помогнат да се преместят
(имам предвид тези с по- кратки разговори и след време ще останат само тези,които приказват с часове "Слаб трафик")

Редактирано от fen ® на 01.09.09 15:11.



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.09.09 18:43



Наистина уникално двусмислие.
В т.1 Цени за стандартно таксуване към някои направления изрично е включено поле Първоначална цена 0.132 , но точно във въпросните направления (към други фикс.) липсва, т.е. няма такова.
Обаче в т. 2 Принципи на таксуване. в колонката Първоначална цена е записано "Да", т.е. има такова.

(ползвал съм линка на фена)



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: 5rov]  
Автор fen ® (майстора)
Публикувано02.09.09 14:28







"аз също работя в БТК, днеска получихме нови униформи с новото лого VIVACOM, доколкото аз знам компанията е купена от Turk Telekom"



Тема Re: От първи септември 09г...нови [re: fen ®]  
Автор Tити. (WIZ-о ТРЕПАЧ)
Публикувано02.09.09 16:26



Toва хубаво ли е?



Тема МТЕЛ....нови [re: Cтepн™]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано14.09.09 13:26



Еми аз съм правил офис на МТЕЛ,всичко ок 7cat UTP , и накрая 2 BRI входа от бТК,викам си тез уж са доставчик кво стаа,явно няма как да си опнат оптиките - много скъпо им идва,така че бълг.манталитет към евтиното и китайски оборудвания (BSC,BTS & etc.) няма да се промени,всички са така.
Между другото където от едно време има контролери ,немски при Мтел,по няма проблеми,иначе с тези евтини чан-чунски обурудвания не стаа,а има и каде каде по скъпи,стабилни китайски контролери.



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.