Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 01.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БТК ADSL Cityнови  
Автор obul (минаващ)
Публикувано09.07.09 11:54



http://btc.bg/bg/residential/promotions/adsl_broadband/btk_adsl_city/

А бе това законно ли е?Една и съща услуга от един оператор да се предлага на различни цени.Дискриминация по местоживеене.Да няма техническа възможност разбирам.Но случая не е такъв.



Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: obul]  
Автор Cтaтиcтиk ()
Публикувано09.07.09 14:30



Ти

ги стресна бе!

Печалба- абонамент и половина на година за 6 мб

Редактирано от Cтaтиcтиk на 09.07.09 14:41.



Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: Cтaтиcтиk]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано09.07.09 15:27



Чак толкова ли съм страшен? :) Става дума защо на едно място може без такса телефон а на друго не може?Излиза че като не живееш в София си наказан да плащаш такса телефон.Аз знам защо го правят така.Но дали е законно.Не сме ли граждани на една страна?Преди време нали забраниха да има различни цени в туризма за българи и чужденци?Значи между българи и чужденци не може да има разлика а между българи и българи може?



Тема Re: БТК ADSL City [re: obul]  
Автор Cтaтиcтиk ()
Публикувано09.07.09 16:23



Това,че е без такса за телефон , къде го видя?

такива приказки за АДСЛ без действащ пост, ама кога ще стане?...
Мен лично ме дразни че тази цена не се предлага навсякъде.. А както върви до 3-4 мес. ще си дойдат цените на мястото - 8-12 лв



Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: Cтaтиcтиk]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано10.07.09 13:36



Не съм го видял .Една позната от София се включи която не ползва стацинарен телефон.



Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: obul]  
Автор 3XXL ()
Публикувано10.07.09 15:18



Охо! И крият! И това за 15 лв?



Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: obul]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано12.07.09 12:26



Хехе глей ги палячовците


Спрях нета към BTK, но оставих телефона, викам си, ще пуснат добра промоция и пак ще се включа, но не , лятната промоция миналата година беше за 20 лв 12mbits, а сега като изчислявам, с тия три месеца, ми излиза,че трябва да им платя с 20 и кусут лева повече, е ще спирам и домашния.
И имам един въпрос към тия тъпи кратуни измислили тая боза- та предлагат ми договор за 12 и 24 месеца, съответно за първите 3 и 6 месеца на 50 % от таксата.
Въпросът е, защо трябва да склкючвам обвързващ договор за 24 месеца и да позлвам 6 месечна 50%-на отстъпка, като просто мога да сключа за 1 година и да ползвам 3 месеца 50%, но с по къс договор, тук нещо не виждам логиката, да се обвързвам за 24 месеца, след като не предлагат нищо повече от договор за 1 години, поне месеците на 50% такса при 24 месечния да бяха 7 или 8 , ми то....чудя се тия кой им дава заплати
Мога да се опитам и да си отговоря. Понеже тазгодишната им промоция е по куца от миналогодишната, следователно има регрес при тях, та може съсщото това ходене в обратна посока да се задържи и след една година и следователно таксата за следващата лятна промоция да е по куца от тазгодишната и да съм на "далавера" да сключа 2 годишен договор
БТК - пълни нещасници сте

Редактирано от lvaylo на 12.07.09 12:28.



Тема има ли все още БТК ADSL City?нови [re: lvaylo]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано06.08.09 14:22



Пропуснах промоцията а исках да пусна АДСЛ в нас. На 0800 съпорта на БТК ми казаха, че промоцията е изтекла и не може да се поръча пак. А новата промоция както някои са казали по-нагоре не е толкова добра.

От друга страна в условията на лятната промоция пише: "промоцията не важи за пакети ADSL City".

Та, наистина ли ги няма тези пакети вече? Някой по-вътрешен ще поже ли да подшушне дали случайно няма пак да ги има пак след 31. август. И трети и последен въпрос: Ако сега сключа договор за лятната промоция и после АДСЛ Сити се появи отново ще мога ли да си сменя тарифата?



Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: lvaylo]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано06.08.09 16:42



Аз от 2 месеца не съм при тия смешници БТК и умрелия АДСЛ и съм доста добре. Преди трябваше да спирам ъплоуда, за да ми върви даунлоуда, а сега не е така. АДСЛ не е толкова добър с този умрял ъплоуд.
След 6 дни ми спират окончателно и телефона.
Късам с тия неудачници





Тема Re: БТК ADSL Cityнови [re: lvaylo]  
Автор aruba_man_ban_delete (*антитрол*)
Публикувано07.08.09 12:47



Ако ще казваш нещо, казвай по темата.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.