Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 24.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нов пирон...нови  
Автор 3XL (чалнат)
Публикувано23.04.09 08:50



Днес в

, а кога в други градове?



Тема Re: Нов пирон...нови [re: 3XL]  
Автор juli_75 (непознат )
Публикувано23.04.09 21:19



От 2005 година съм абонат на АДСЛ, и не съм от София. Май месец тази година ми изтича договора, и ще спирам и нета, и телефона. Пък кой знае, може да хванат някой софиянец на мое място

.



Тема Re: Нов пирон...нови [re: juli_75]  
Автор Cъceл ()
Публикувано24.04.09 16:27



Оообичам БТК!

The best! Очаквам и при нас!!!



Тема Re: Нов пирон...нови [re: Cъceл]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано26.04.09 02:40



Какво е това отношение 1:10? Когато ADSL стане 5лв за 5Mb Download/ 1Mb Upload, без договор, може да се включа, като бекъп на основния доставчик. Ако до тогава не съм закрил фиксирания телефон.



Тема Re: Нов пирон...нови [re: Astra1.8iGT]  
Автор 3XL (чалнат)
Публикувано26.04.09 13:36



Стоя... и си мисля... Едно такова безпокойство ме е обзело... 1 мбит ъплоад... ТОВА ИСТИНА ЛИ Е?????ТОЛКОВА МАЛКО... дали да не сложа край на живота си????!!!! О,не...!!! Кварталния лан предлага нов живот - 1:4 .

Редактирано от 3XL на 26.04.09 17:06.



Тема Re: Нов пирон...нови [re: 3XL]  
Автор MoPcKu (известен)
Публикувано27.04.09 09:24



Аз не мисля, че на всички им е толкова важен тоя ъплоад...





Тема Re: Нов пирон...нови [re: MoPcKu]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.04.09 14:24



Е ако нета се ползва за нещо сериозно, съотношения под 1:2 вече са мазохизъм.
И тук не иде реч за фирмено ползване...

Welcome to the real world!




Тема Re: Нов пирон...нови [re: Mopфиyc]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано27.04.09 21:38



Само за инфо, от самото замисляне на DSL технологията си има Rate Adaptive DSL (RADSL) .


Та защо бтк като са толкова ербап не го предлагат, ммм? Дали защото там клиентския модем няма да струва 36лв с ДДС? или е друга причината?
Поне ако го предложат ще могат статистически сами да видят оптималното средно статистическо потребление в едната и другата посока на клиентите си.
Както и да предложат DSL на по голями разстояния (макар и с по ниска скорост).
И да си оползвотворят ресурса на медните проводници до последно, а не някоя умна маркетингова глава да казва "това е правилното отношение, дерзайте".



Тема Re: Нов пирон...нови [re: 3XL]  
Автор Toпyзa (___)
Публикувано28.04.09 10:35



Ами... натам отиват нещата- БТК. От много време се каня да бия шута на кварталния лан, и ако това което го има засега в Сф, стане тук няма и да се поколебая. А ъплоада дали е 20:1 или 100: 1 ми е през това в гащите!



Тема Re: Нов пирон...нови [re: Toпyзa]  
Автор rudolf_1 (новак)
Публикувано28.04.09 12:30



"...ако това което го има засега в Сф, стане тук..."
Точно там е работата, че това никога няма да стане в Тук. Ебе така няма никакви позиции в София и с тази цена се опитва да привлече тези, които нямат кой знае какви претенции и не им се дават 5-10 лева повече за нещо по-свястно. В същото време в Тук обикновено хората нямат никакъв избор и местните доставчици са гола вода, тези абонати ебе така смята за сигурни и знае, че скоро няма да ги изтърве, та за тях не се полагат отстъпки. Всъщност, където 15, там и 20 лева, аз ползвам отдавна АДСЛ и наистина, като преценя алтернативите, засега няма как да се мина на друг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.