Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 30.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема EDGEнови  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано16.04.09 20:43



я кажете сега фенове що не мога да използвам за трансфер EDGE.

опитвам 2 дена да си изтегля прогнозата за времето, чакам, чакам - нищо.

iGo с GPRS си бачка та пушек се дига, ма SPB-то не ще да си дръпне прогнозата чрез EDGE и тва е.

Дамата от 123 категорично отказа да признае че EDGE съществува, камо ли че вивател го предлага.
Мъчих се да убедя 15 мин че тва не само съществува, ма и работодаля на въпросната дама го ПРЕДЛАГА. оставя ме няколко пъти на холд, след което започна да ми говори за WAP и че моя телефон явно не го поддържал.

Давайте съвет фенове, щото прогнозата за времето ми е необходима.

Цунки на Всички фенове



Тема Re: EDGEнови [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор needsnow2 ()
Публикувано16.04.09 22:07



3G си бачка на Full Max..





Тема Re: EDGEнови [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано16.04.09 23:12



можеш що да не можеш , ако ползваш безплатното инфо през УАП обаче, пробвай с другия профил "мобилен браузър" вместо профила "мобилен нет"



Тема Re: EDGEнови [re: DTMF]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано17.04.09 10:08



бе аз си дръпнах прогнозата с wi fi ма не това е въпроса. 3g със сигурност ми работи, защото пробвах 1-2 разговора вчера, но проклетото spb не може да се свърже чрез edge за да си изтегли прогнозата.

идеята е че ако ми трябва нещо, когато се намирам в район в който нямам достъп до wifi все трябвада има начин да се докопам до инфото.

Цунки на Всички фенове



Тема Re: EDGEнови [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано17.04.09 12:50



нещо не стана ясно за коя прогноза питаш, ако е безплатната прогноза във вива гейт, прочети пак какво съм писал. Ако е от друг адрес-не знам.



Тема Re: EDGEнови [re: DTMF]  
Автор needsnow2 ()
Публикувано17.04.09 14:17



Графинята най-вероятно говори за това:
www.spbsoftwarehouse.com/pocketpc-software/weather/screenshots.html



Awe moderna grafinq, we...Ne si sedi u zamyka a obikalq nasam-natam..

Редактирано от needsnow2 на 17.04.09 14:32.



Тема Re: EDGEнови [re: needsnow2]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано17.04.09 21:22



хахаха, виж съседа как бързо се ориентира в обстановката :)

работа требе да се върши, то у къщи (замъка) си е най-добре, ма нали требе некой да нагледа популацията как се развива :) за това вече сме снабдени с модерна техника

Цунки на Всички фенове



Тема Re: EDGEнови [re: needsnow2]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано17.04.09 21:30



само да вметна (щото е от голямо значение), че моя е черен (както и всичко остнало което ползвам)

Цунки на Всички фенове



Тема Re: EDGE [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано22.04.09 23:38



Сега да обясниш какво значи това "iGo с GPRS си бачка" и правиш ли разлика между GPRS и GPS





Тема Re: EDGEнови [re: DTMF]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано23.04.09 10:30



да бе, просто грешка, gprs си бачка, gps също, wi fi Също.

поклетото време на spb има 2 опции за свързване (то си ги избира), едната е wi fi, а другата edge. няма опция за промяна на вида на връзката.
ако е включен wi fi се кънектва се него, ако пък не е, то автоматично търси egde, което както вече писах - не работи.

т.е. мога да ъпдейтвам времето само ако съм вкъщи, или някъде където има wifi, ако няма опцията за ъпдейт на времето отпада

Цунки на Всички фенове




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.