Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 20.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СТАНАХ АБОНАТ НА БТК ADSLнови [re: the realist]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано03.03.09 13:43



На всеки е ясно че освен в линията има проблеми и при общите трасета, въпреки това на места не се претоварват но са по редки случаите.

Трябват много много съкращения в БТК ... просто има много хора които няма как да се контролират и съответно никой нищо неправи и неработи защото незнаят кой за какво е там.



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СТАНАХ АБОНАТ НА БТК ADSLнови [re: atina1]  
Автор CarolinaKatarinaMueler (c.c. Catch)
Публикувано14.03.09 17:54



Но май ще може и този сезон да гледаш наживо как Медицинска сестра от Либийски затовор си скубе косите с Розова русолява водеща!
Шоуто тепърва предстои! Ако не го дават на живо пък верно си се прецакала, разкарай го тоя АДСЛ!



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СТАНАХ АБОНАТ НА БТК ADSLнови [re: CarolinaKatarinaMuel]  
Автор needsnow2 ()
Публикувано14.03.09 20:22



ЖелЕзно вЕрно е, избирай веднага алтернативата:




И да знаеш-разликата е, че нЕма прилика между двете услуги

Редактирано от needsnow2 на 14.03.09 20:34.



Тема Re: НЕ СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СТАНАХ АБОНАТ НА БТК ADSLнови [re: needsnow2]  
Автор SveTL1OOO ()
Публикувано27.03.09 21:07



От днес съм абонат на Нетком - Сливен. Доскоро единственият читав доставчик беше БТК. Докато не пуснаха 12-те мегабита. Първо ги няма никъде, и второ, вечер и през почивните дни на практика интернет няма. Пингът до DNS-ите е бавен и в повечето случаи с 50% загуби. Говорил съм хиляди пъти с хората от хелпдеска, които винаги започват с въпроси като: "На кой се води услугата", "рестартирахте ли си модема", "колко лампички светят", "колко устройства имате зад модема" и т.н. Само в 2 от случаите е идвал техник, в първия ми смениха модема (без никакъв успех), а във втория разбрах, че линията ми е перфектна, но за съжаление сме станали много маймуните на клона и трасетата им не смогват. Не случайно в Сливен отдавна не се рекламира ADSL Tempo, защо ли? Дали не е, защото по този начин БТК признава, че са се осрали? В София може и да има 12 мегабита, но тук аз се връзвах на 9-10, а реално в идеалния случай получавах 5-6. Вечер скоростта ми е падала до 300 кб/сек, дори и по-малко, но и те не са постоянни и прекъсват. Отварях трудно дори Google.
Сега съм на някакъв 10 мегабитов LAN, 8 за България и 2 навън. Дори 2-та мегабита за чужбина ми се струват много по-бързи и стабилни, отколкото преди 5-те на БТК.
Хубавото на конкуренцията е, че е алтернатива на онези, които си мислят, че са несмеяеми.
Няма да е далеч денят, в който ще си махна и домашния телефон.
Сбогом БТК!!!

Powered by Suzuki
Inspired by Nikon


Тема Re: ДО ЗXL ОТ atina1нови [re: atina1]  
Автор SHDSL (непознат )
Публикувано28.03.09 16:16



Кво разбираш под добър интернет?
Пингове мингове,латенси-та,офф...спийдтест-проверка чрез пинг и малко математика(S=V.t) - а команда "ping" е : проверка за свързаност(Request & Reply) между 2 у-ва.
Ако праикаш пинг от компа ти не се брои,щото искаме да видим и snapshot от netstat -o на компа ти и дали пинг-ваш при некой оторен сайт,и последно -
Looptest се прави при изкл. user-ско у-во , демек МОДЕМ и бля бля бля ....



Редактирано от SHDSL на 28.03.09 16:17.



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СТАНАХ АБОНАТ НА БТК ADSLнови [re: atina1]  
Автор Лekap (непознат )
Публикувано21.04.09 22:55



Не съм никак бос в хардуер-софтуера. Ама някакво хлапе от support-а се опита да се прави на велик. Разбрах, че освен да ми даде съвет да рестартирам всичко подред друго в акъла няма. За тов - има ли начин да вляза в модем-рутера? Не зная username & password! Ако някой има идея - пратете хабер на SKYPE - Оги Шумански. Предварително благодаря за всякакви идеи!





Тема Re://нови [re: Лekap]  
Автор needsnow2 ()
Публикувано21.04.09 23:01



А какъв е по-точно проблемът?



Тема Какъвто и да е - техен енови [re: needsnow2]  
Автор koзaтa (блееща)
Публикувано12.05.09 07:44



в случея става въпрос за безсмислени оправдания от обслужващия персонал и прехвърляне на вината към клинета. Когато преди време имах проблем с връзката - защото виател ми беше вдигнала скороста от 1 мегабит на 12 мегабита и модема им не можеше да ги подържа, при една от "консултациите" с момиче от съпорта на чичо Гейп - ама хал хабер си нямаща от технологии ме обвини - Вашият хардуер и софтуер не работи правилно, вината е там и трябва да се обърнете към тези които са ви сглобили компютъра". И не можеше да я обедя, че десктопа съм го сглобявала аз а пък лаптопа някаква дръпната или китайка или корейка или малайзийка или филипинка (не знам точно пише made for **) и двата правят същите базикни, но тя твърдо беше обедена че нито аз нито китайката не разбираме от шравилно асемблиране на чаркалаци и инсталация и настройка на ОС. Е да аз може и да не разбирам вече едно време в математическата съм учила за операторка програмиска на машини с ЦПУ, и съм разглобявала дори и принтери тип маргаритка, но пък китайката да е толкова проста че да не е спазиала актуалните стандарти на фирмата ** чак се съмнявам. Както и да е след дълги разговори и с други какички на 0800 100 р4 най накрая някаква реши все пак да прати един мнго готин пич, с къси панталони който видя че проблема не е в разбричения компютър а в модема им и го смени с друг и АДСЛа тръгна. А вивател така и не ми съобщи официално че от 1 мегабит съм минала на 12 мегабита. "Междувпрочем" сега съм била на 20 мегабита, но слава богу модема се справя и с тях, но аз пак не разбрах официално, че специално в ннашия квартал имало такава скорост и "автоматично" съм минала и на нея.



Тема Re: СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ СТАНАХ АБОНАТ НА БТК ADSLнови [re: atina1]  
Автор My_immortal (Българин)
Публикувано02.07.09 08:22



Какво може да се очаква от американска (еврейска) компания??? Аз имах същите проблеми с тях но сега ми дойдоха още по - големи...за нищо не стават чифутите му с чифути!!!! Не ползваш услуга онези си преподписват договор и си вървят фактурите....американец и евреин на снимка да ги видиш пак трябва да ги удариш!!! Паплач плъзнала навсякъде само да граби и да разрушава за нищо друго не им стигат двете мозъчни клетки....!!



България над всичко

Тема Re: Какъвто и да е - техен енови [re: koзaтa]  
Автор alimpdick (DSL and long)
Публикувано17.07.09 11:43



20Mbits/s - Некъв турбо ADSL ще да е това



Digital Subscribe Line and Long Reach Internet


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.