Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 19.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.02.09 10:32







Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор rudolf_1 (непознат )
Публикувано08.02.09 10:46



:))
Първо пациентите ви избягаха, благодарение на безкрайните цигански номера от страна на еБе Така, сега ще ги молите да се върнат. Безплатно телефонен пост? Само преди няколко години едва ли не ми искаха рушвет, за да ми открият пост, после ме караха да копая като ненормален, после не харесаха изкопа, та промениха трасето :)))
Още тогава предрекох, че ще дойдат години, в които ще ни се молите и ето - те дойдоха.
Мога да си представя, ако и "доброволно" плащащите такси абонати на АДСЛ могат да се откачат, какво ще стане :))))
Предлагам нов рекламен лозунг:

"Вече не я караме с лошата"

:)))))



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: rudolf_1]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.02.09 16:22



Не я караме с лошата е оригинална идея за девиз на телекомуникационен оператор. Хубаво би било ако и другите оператори не я карат с лошо, включително и към конкурентите си. Малко рицарска чест няма да е излишна на някои.

Пускайки линка ми бе интересно какви чувства поражда промоцията и рекламата й у потребителите. В това отношение мнението ти ми е полезно. Само не разбрах - в момента ти абонат ли си на БТК?



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано08.02.09 16:58



Еми браво...1000 минути са си 1000 минути - някой месец ще останат, в друг ще се използват...нали не се доплаща нищо към мес. абонамент.


Само това до какво ли крие зад себе си?
И временна ли е промоцията или во веки веков?
Че не видях линк от линка ти точно за тези 1000 мин.



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.02.09 17:18



Гледам на теб са ти направили впечатление хилядата минути към всички абонати на БТК. Имаш ги при абонаментен план

. 1000-тата минути не са промоция, абонаментния план си е такъв.

Това до 1000 минути означава, че имаш 1000 при този абонаментен план, но при другите планове минутите са по-малко. Изпреварвам въпроса ти: неизразходваните минути не се прехвърлят към следващия месец.Засега.



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано08.02.09 17:35



Е кое тогава е промоция? Безплатното откриване на нов пост?
Щото мисля, че към Вива и досега си има безплатни, също и международните.

Искаш да кажеш, че при стандартния план продължават да са 50 фрий мин.? Не се добавят още "до 1000" с промоцията?

ПП: Ако ме интересуваше за прехвърлянето щях да питам още в първия

Слава Богу, надраснал съм дребните сметки...дано си и остане така, де, че напоследък...



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.02.09 18:58



Минутите към фиксирани и мобилни мрежи в САЩ и Канада и фиксирани мрежи в Европа си ги имаше и досега.

Новото за февруари и март:

1.



2.

(големите букви са вследствие на подхода copy-paste)



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано09.02.09 09:39



Ясно, мерси.



Вчера гледах една фактура на "БТК удома 50". Имаше 2 разговора към мен, в офпика, под 1 мин.
Единият беше таксуван 12 ст., а другият - 13 ст.
Чудя се как са изчислени.
Според направлението е извън безплатните, т.е. таксуването трябва да е С включена нач. такса 13,2 ст. и не влиза в условието За разговори към международни и мобилни дестинации таксуването е на секунда, като първите 30 секунди се отчитат като цели. Не се заплаща първоначална цена.
А според всеки от двата разговора трябва да струва 13,2 ст. + 3,2 ст.
Даже и във фактурата да са без ДДС, то цената е над 13, 6 ст. без данъка.



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: Cтepн™]  
Автор 741 (ветеринар)
Публикувано10.02.09 09:29



Кое му е чудното. Цената на разговорите в разпечатката е без ддс, таксуването е на секунда. Имаш начални 11 ст. и нататък е според изговорените секунди.
На започната минута таксуват само "безплатните" минути от пакета.



Тема Re: А татко ти може ли да говори два часа по телефона?нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано10.02.09 23:14



Големи реклами големо чудо, а то кво, голееемата примоция - безплатни постове.
бТк са на път да надминат Мтел по маркетингова простотия



Welcome to the real world!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.