Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:36 28.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какъв е проблемът със на бтк международното трасенови [re: svilenski]  
Автор svilenski (непознат )
Публикувано05.02.09 15:50



При положение, че имам 8ms до София, а 70-170ms в Европа, мислите ли, че проблема е в доставичка ми(прекупвача от БТК) :?

Директно свързан съм с оптики, нямам некви руутери и АДСЛ глупости и скоростите ми към Бг са 20mbps download и 2mbps upload и рядко не ги достигам.

Колкото до загубата на пакети.. Проявяват се най-много във вечерните пикови часове (около 20% загуби) и когато направя тест къде се губят тези пакети чрез командата PATHPING в CMD се оказва в БТК.

Преди да се появят тия проблеми нямах никакви загуби. Пинга ми към Германия беше 30-40ms, а скоростите ми до чужди сайтове бяха много високи .. 1мб до 2мб Download от UK.. Сега едвам държи 100кб.

Редактирано от svilenski на 05.02.09 15:51.



Тема Re: Какъв е проблемът със на бтк международното трасенови [re: svilenski]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано05.02.09 16:22



Демек нечие трасе не смогва на натоварването вечер...
Направи това което казвам и пусни резултатите.

Welcome to the real world!




Тема Re: Какъв е проблемът със на бтк международното трасенови [re: svilenski]  
Автор technic (непознат)
Публикувано06.02.09 00:05



До къде си вързан с оптики? До провайдера си? Я питай го той как е свързан с БТК.
Виж какво става след модема:



И това до гейтуея. А какво очакваш до чужбина. Ето преди модема:

Редактирано от technic на 06.02.09 00:19.



Тема Re: Какъв е проблемът със на бтк международното трасенови [re: svilenski]  
Автор svilenski (непознат )
Публикувано06.02.09 15:29







Тема Re: Какъв е проблемът със на бтк международното трасенови [re: svilenski]  
Автор svilenski (непознат )
Публикувано06.02.09 17:52



не е много розово при мен :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.