Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:33 22.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Дали ще има още нови предложениянови  
Автор Mopckи (вълк)
Публикувано16.12.08 16:01



за АДСЛ около коледа?

----------------------------------



Тема Re: Не!нови [re: Mopckи]  
Автор TopaнarA (пич)
Публикувано20.12.08 23:53



Нищо няма да има . Няма време за кога. Ослушват се шушумигите.... А има пратено инфо до всички търговски обекти,че остава само една тарифа-20 лв. (темпо). Ама още се ослушват....

1234....


Тема Re: Дали ще има още нови предложениянови [re: Mopckи]  
Автор rudolf_1 (непознат )
Публикувано21.12.08 15:30



Не, според мен. Няма и да има - просто не остана към кого вече да се отправят предложенията. В малките градове, където местните доставчици са доста мижави, хората отдавна ползват ебе така, поради липса на друга алтернатива. Намалението на цената на 20 лева и премахването на двугодишните договори привлече още абонати за сметка на дребните местни доставчици, но потенциалът и там се е поизчерпал. В големите градове пък, където има свестни доставчици, *бе така няма никакъв шанс да излъже никого. Не знам дали могат да се предлагат по-високи скорости, доколкото чета тук-там, при сегашното състояние на мрежата това не е възможно.



Тема Re: Дали ще има още нови предложения [re: rudolf_1]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано25.12.08 00:52



По скоро мисленето трябва да се обърне така:
Клиента иска по висока скорост, мрежата до този клиент се приспособява да го обслужи...



Тема Re: Дали ще има още нови предложениянови [re: Astra1.8iGT]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано25.12.08 10:20



Никой не работи по този въпрос(по точно от централата до модема). При мен има една въздушна надка , а немога да накарам БТК да я оправи сума ти и разговори проведох предлагах има кабели материали да им закупя но уви нестава , не съм бил аз човекът който да преценява коя надка е за ремонт и коя не . Аз си плащам за двете услуги които ми предоставят и нямам намерение да се моля на комшиите да си оправям кабела в техните имоти.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Astra18nz на 25.12.08 10:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от Astra18nz на 25.12.08 10:37.



Тема Re: Дали ще има още нови предложениянови [re: Astra18nz]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано27.12.08 12:00



Спокойно и с VIP клиентите им не е съвсем розово положението. Например в гр.Своге и Девин, твърдо не искат/не могат да пускат DSL/MAN връзки.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.