Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 18.04.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема отново слаба връзка  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано08.12.08 16:05



пак прекъсва връзката, страниците се зареждат много бавно, а icq-то рестартира буквално през 5 мин, дава ,че съм онлайн, а всъщност няма никого; звънях в БТК, правихме настройки за пореден път и май стана по-лошо, вече не знам какво да правя





Тема Re: отново слаба връзканови [re: daisyflower]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано09.12.08 00:11



Жалби до бТк с копия до КЗП и КРС, ако не могат да ти пуснат нет, да прекратят договора... да видим дали няма да го оправят.

Welcome to the real world!




Тема Re: отново слаба връзканови [re: daisyflower]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано09.12.08 08:52



Пробвай с друг компютър.И аз имах такъв проблем но съм с 2 уиндоса.Като включа на другия и нямаше такива проблеми.Ако имаш възможност провери с друг уиндос или с някой уиндос който се стартира ит диск за да си сигурен дали не е проблема в теб.



Тема Re: отново слаба връзканови [re: obul]  
Автор Astra1.8iGT (C18NZ, 92g.)
Публикувано09.12.08 19:04



А защо не пробваш с друг нет, като всяка втора дума е да пробваш с друг компютър защо техниците не пробват с техен лаптоп, за да няма "ама то и другия компютър е скапан...".



Тема Re: отново слаба връзканови [re: Astra1.8iGT]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано09.12.08 20:41



Техниците не пробват с друг лаптоп, защото не са обедени че проблема е в компютъра на абоната.

Между другото персонала на БТК не разбира правилно защо съществува на този свят. БТК и служителите са за да служат на абонатите си ,тоест тяхната работа е да правят всичко необходимо за да достига услугата до крайния абонат. Ако нещо не е наред някой не си върши работа, просто и елементарно . Няма да казвам като какво.

Редактирано от Astra18nz на 09.12.08 20:45.



Тема Re: отново слаба връзканови [re: Astra1.8iGT]  
Автор obul (минаващ)
Публикувано10.12.08 09:36



Аз ли да пробвам с друг нет? И защо да пробвам с друг като при мен не беше в нета проблема?И трябва ли да си смени доставчика за да разбере че причината не е в него?По добре да си изясни къде е проблема и тогава да действа.



Тема Re: отново слаба връзканови [re: daisyflower]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано15.12.08 11:18



да ви кажа, преинсталирах windowsa, icq-то се оправи, но връзката си е същата, страниците бавно се зареждат, явно си е на БТК проблема, но те всеки път казват едно и също "сигурни ли сте, че нямата два компютъра" или " много си ползвате интернета" и тем подобни, което е пълен абсурд...





Тема Re: отново слаба връзканови [re: Mopфиyc]  
Автор daisyflower (минаващ)
Публикувано15.12.08 11:19



иначе много трудно можело да се отървеш от тях,

мошеници



Тема Re: отново слаба връзканови [re: daisyflower]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.08 18:40



много си ползвате интернета
някак си не звучи в синхрон с "неограничен достъп"



Редактирано от Cтepн™ на 15.12.08 18:40.



Тема Re: отново слаба връзканови [re: Cтepн™]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано15.12.08 18:54



Извади телефония кабел от модем-а, обади се на поддръжката и кажи, че нямаш интернет и лампичките на модема светят като на дискотека и ги питай какво да правиш... това с извадения тел. кабел си е само за теб за пред тях си закачен. Няколко минути преди да дойдат закачаш тел. кабел и изключваш модема от копчето а на тях ще им кажеш че си изкл. копчето защото няма нет и много мигат лампите и да не се прецака нещо.

Като го вкл. естествено ще дойде нет-а ти ще им обясниш че много често ти се губи интернет-а за по 2-3 мин. а от онзи ден за по няколко часа също ще им кажеш че от твои познати комшиите са те съветвали да си провериш линията за лоши надки но понеже неразбираш си им се обадил също и защото е тяхна работа .

Аз друго решение на проблема не виждам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.