Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 23.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Евала на Пламен от съпорта  
Автор paraidiot (непознат )
Публикувано22.08.08 20:21



Човека ми разреши проблема, или поне спомогна за това. Става дума за проблема във Варна. Вече съм през .244 ип и нета няма нищо общо с онази боза 2 месеца досега... Надявам се да остане така. Опасявам се, че сега всичките ми познати ще звънят със същото искане обаче...



Тема Re: Евала на Пламен от съпортанови [re: paraidiot]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано22.08.08 20:53



Какъв Пламен,какъв съпорттттт...

Мекерето констатира "(Трейс рута от моя горен пост според мен показва проблем извън БТК.)"...То Космоса,Галактиката по мой е виновна,но не и бТК-то.Нали казах вече,че тая путка само магарешки ши я опрай



Тема Re: Евала на Пламен от съпортанови [re: paraidiot]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано22.08.08 21:16



Браво на Пламен.

Любопитно ми е кой ще е следващия похвален тук и кога ли ще се случи това.



Тема Re: Евала на Пламен от съпортанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано23.08.08 06:49



Ля ти го турна и ши пусна тема ЕВАЛА НА МЕКЕРЕТОООО

Икъш



Тема за отровното поведениенови [re: тъпия]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано23.08.08 10:17



Прочети тази книга:



Успехът зависи от това какви сме, а не какво притежаваме. 11 типа отровна психологическа нагласа и отровно поведение ни спъват по пътя към върха:
- вечното недоволство от себе си;
- възприемането на света в черно и бяло;
- прекомерният стремеж към егоизъм;
- избягването на конфликтите на всяка цена;
- убеждението, че противникът трябва да бъде смазан;
- безмисленото бунтарство;
- подчиняването на страха;
- емоционалната глухота;
- пасивното недоволство от работата;
- липсата на усещане за граници;
- загубата на перспектива.
Книгата предлага най-ефективните начини за тяхното преодоляване в себе си, в шефовете, в колегите, в подчинените.




Тема Re: за отровното поведениенови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано23.08.08 10:32



Аве педрас ти акъл ми недавай...варди си го,че кът тъ изритат щи треба..ся си апвай на ранилката социалистическа и си трайкай ...и да знайш се по-голям пидал стааш...мръсна курва такава...оди ближи мъдите на Мускиниту,да са смили и та остай още у соца...баси мижитурката си...МЕКЕРЕЕЕЕ



Тема Re: Евала на Пламен от съпортанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.08.08 12:35



В случая не мога да не се съглася с неострия -





Тема Re: Евала на Пламен от съпорта [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано23.08.08 14:01



Какво точно е оправил Плавен аз не знам. Важното е, че клиента е останал доволен от неговите действия.

В дадения в съседната тема трейсрут е казано Проблема е 2рия ми хоп. Аз като тествах два доставчика имаха явно покачване на латенцията в N-тия си хоп. Не знам дали съм сбъркал, но тъй като този ефект се повтаряше и при "трети" доставчик направих извода, че проблема не е в БТК.

Едно

е също в този смисъл.

За съжаление в момента пак си е почти същия, а не съм запазил данните от българските доставчици.

А ако Пламен е успял да оправи проблем извън БТК евала-то е още по-голямо.



Тема Re: Евала на Пламен от съпортанови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.08.08 17:06



Аз пък хептен не знам какви са проблемите, но и като не знам, не си позволявам категорично да казвам във или извън фирмата са.
Щото, ако са били във и този Пламен ги е отстранил - така и трябва да постъпва сериозен служител в сериозна фирма.
А, ако си прав одеве и бТК е непричом, то е просто съвпадение и техника/инженера Пламен няма основание да бъде хвален





Тема Re: Евала на Пламен от съпортанови [re: Cтepн™]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано23.08.08 17:25



Пламен следва да е похвален на първо място защото е направил добро впечатление на клиента. Той го е изсушал, разбрал е каква му е болката и му е решил проблема.

Първата червена точка е налице - Пламен е получил благодарност от клиента.

Ако проблема не е бил (само) в БТК и Пламен го е ескалирал комуто трябва и по този начин е решил проблеми не само на БТК - според мен трябва да получи втора червена точка и основанието на хвалене е още по-голямо.

Говориме по принцип. И аз като теб нито знам, нито си позволявам категорично да казвам във или извън коя фирма са. Виж, да изкажа мнение имам право.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.