Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 08.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До колегите на Наблюдаващата.  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано19.08.08 02:07



Забелязвам известна намеса във личното ми влизане в други форуми и подобни на ДИР.

Наказателна акция? Интересно.

Mark, Up please


Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: FishAndChips]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано19.08.08 11:43



темата ти за мекерето де чати у работно верме ти я делнаха...хахахааа...аве мафия тва мекере ама са прай на девица...курва ший ши знайш...да напусне кът тъпия и да си чати га и кефа...ся ма чете и несмей са обади...ТЪПО МЕКЕРЕ ЗНАМ,ЧЕ МА ВИЙШ АМА СИ БЪЗЕ...мноу сий гот га мекерето с ограничени права...дори ич да ги нема дано...дано ся септември го номинират и си иде...то само нема са сети...ши прай портрет на тъпия....то са невиди ква збръчкана слива е,за тъпия зел да чати...вагината му питон не видела сума ти и време и затва тъй недойбано чати...липсата на секс си казва думата...то биологична необходимост и ний сме жертва на несъукъплената наблюдаващ...ама не са знай-някой мой са жертва и тогава сичко си дой ня местото...аз вярвам у бъдещите секс подвизи на наща наблюдаващъ...ай чи ми бъктиса



Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: FishAndChips]  
Автор Пepcиaнa (непознат )
Публикувано19.08.08 16:18



i kvo mu e interesnoto?



Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: тъпия]  
Автор dwdm (непознат )
Публикувано19.08.08 19:51



Предполагам изживяваш оргазъм докато пишеш и често си сменяш слиповете/ако не ги сменяш-сменяй ги-горещо е и се въдят микроорганизми,даже ползвай банята понякога,ако имаш такава/!Иначе "богатия" ти речник го знаем тук.
П.П.Забравих-извини ме-и дъвчи честичко бонбонки "тик-так"!!!





Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: dwdm]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано19.08.08 20:10



га атовете са ритат,магаретата/dwdm/ да стоят настрани!!!



Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: тъпия]  
Автор dwdm (непознат )
Публикувано19.08.08 20:30



Ти ли си елитен кон,бе катър/хермафродит/...





Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: dwdm]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано19.08.08 20:37



казах ти нещо...дън повтарям...марш у убора!



Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: тъпия]  
Автор dwdm (непознат )
Публикувано19.08.08 20:54



Това последно потвърждава ,че имаш селско мислене-казва се коневръз,не си ли гледал уестърни бе глупак...или баба ти те заключваше в зимника!!!?





Тема Re: До колегите на Наблюдаващата. [re: тъпия]  
Автор dwdm (непознат )
Публикувано19.08.08 21:01



Обзалагам се с антрополози и зоолози и всякви там учени,че Дарвин ще се обърне в гроба от теб-има и добра новина-=ти си нещо ново в откритията-кръщавам те "хомо сапиенс-гъвнари...с"-извини ме за славянското наречие!!!





Тема Re: До колегите на Наблюдаващата.нови [re: dwdm]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано19.08.08 21:05



аве ей,не ми барай ника,че съм гнуслив...маай са, нема чата с теб...не си ми на ниво...оди си мери пишката с някой нюню




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.