Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:25 30.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: тъпия]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано20.08.08 22:19



Виж са, за Лапето може да му изнеса инфо свързано с геймърските страсти, с форуми в нет-а, а за наблюдающия - мислиш ли, че трябва да му пусна И телефона???



От мене - инфо нямааааа. Понеже попълвам още анонимната, неоповестена, с/у подпис и лични данни, извършена от хи-тек наета фирма септемврийска 2007 анкета: "Да направим БТК по-добър бардак за работа".

Mark, Up please

Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано20.08.08 22:40



Та!

Темата не е изтрита. Нещо не виждам идеята ти КАКВО трябва да ми се направи от т.нар. ИПТУ74. Пусни конкретно предложение - гърбене, плюене, уволнение, наклоняване на някоя работа... Може и да се обосновеш, а може и да разпиташ колегите ми КОЙ съм аз.

Всъщност - я помисли малко, ако можеш, защо пусна постинга? Търсиш си работа???

Усети ли се поне веднъж, че те дърпам нарочно за опашката? М?

И: МОЛБА - абе - ползвай си 55 ника, ама престани да пишеш ламПИЧКИ, модемЧЕТА, светлинки, щурчета, виж 1 /един клиент/ на БТК... После говори.



Ако светът е черно/бяло - на твоите лигавщини поне отговарям точно наобратно, а и видимо нямаш НИКАКВА реална представа за...

Mark, Up please

Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: FishAndChips]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.08.08 22:47



Та - Кой си ти?

Според теб.





Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано20.08.08 22:53



Точно в БТК - НИКОЙ!



А ти?

Mark, Up please

Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: FishAndChips]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.08.08 23:28



Кой съм аз оставам на другите да преценяват.

Ако искаш може и ти да разкажеш кой съм.

Ако имаш малко ум можеш да посочиш и IP адреса ми. Ако имаш повечко - може да дадеш и мобилния ми телефон. Той е някъде из Интернет - трябва само да го намериш.



Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано20.08.08 23:38



Няма как ИП да ти посоча. Мобилният - може, ама няма нужда. Да разказвам кой/я си - мооже, а смисъл? Още не си разказала каква дроздофила съм, че не се сещам.



Mark, Up please

Тема Re: до колегите на FishAndChipsнови [re: FishAndChips]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано20.08.08 23:51



Ако решиш да ми се обаждаш - пусни една бележка предварително. Напоследък предпочитам да се движа без мобилен телефон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.