Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 17.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Знаещите да подскажат!  
Автор ToдopoB ()
Публикувано01.07.08 16:56



След 15 юли 12мб за 20 лв. колко ще стане?

Да не би да стане 15 или 10
???



Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: ToдopoB]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано01.07.08 17:10



Колкото и да стане ще са си все 9 а не 12 Мб/с.
Ъплоудец колко беше... 512кб/с или 1Мб/с - да не пробва да качи клиента някое филмче в торентите


Асиметрични или не тия трасета поддържат до 1:2 съотношение... 1:8 и по-малко е вече гавра.

Welcome to the real world!

Редактирано от Mopфиyc на 01.07.08 17:13.



Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: Mopфиyc]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано01.07.08 18:32



Още по-зле, Mopфиyc. По тарифа up-а е 256 kbps на 20 лв.



Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: ToдopoB]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано01.07.08 22:45



След 15 юли великите 12мбит/с ще станат отново 25лв. Ъплоада е до 1мбит/с.
Тези 12 мбит/с всъщност за 9 мбит/с интернер и до 12 метро скорост (към абонати от града ти) Всъщност май се оказа, че е скорост в България.



Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: KAPPABG]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано01.07.08 22:48



Значи последно METRO какво е за БТК? Че такава дефиниция ми е трудна за преглъщане





Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: Pyceнeц]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.07.08 10:41



1:12 значи - 3 Мб/с е реалната скорост на 20 лева тарифа.
Уливат се с мерките против обикновения потребител... явно скоро няма да станат нормален Интернет доставчик.

Welcome to the real world!




Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: Pyceнeц]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано02.07.08 14:27



По документи МЕТРО е скороста която се постига между бтк клиент и бтк клиент.

На практика МЕТРО е скороста която се постига между бтк клиент и точка от бг пространството.

Изключително елементарно.

А относто съотношения скорости ъплод и други , такива са условията и цените колко и мизерни да ви се струват има хора които ги ползват и заради това бтк съществува.

А това че някои други интернет доставчици това не им изнася да направят така че да привлекат клиентите на бтк като немогат да си траят некадърници.

За всеки влак си има пътници.

Не всичко е интранет.



Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: Astra18nz]  
Автор ToдopoB ()
Публикувано02.07.08 15:41



Метро или не - при мен в момента за 6мб - скоростта е 4890 , да за 12 гарантираната е 6, и какво от това? Питам за да не се прекарам - да пуснат промоция- на по -ниска цена от сегашната. А в къщи на лан за 22лв е 320 кБ сега пускат от време навреме за тест610 .Не ми харесва тази цена...



Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: Astra18nz]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано02.07.08 17:34



И защо приравнявате всички останали доставчици на Интранет да попитам?
Докато не започна сливането на кабеларките досикса биеше адсл по всички показатели (включая съотношението ъплоуд:даунлоуд - 1:4 досикс - 1:12 адсл).
ПОН технологията слага в джоба си всички известни преносни среди колкото и да им е мъчно на бТк и възхваляващите ги.
А за скорости навън нито с досикса нито с ПОН имам някакви проблеми... дори в момента пиша през домашно сокс прокси от машина с немско ИП.
Та така и за това тая стойност ъплоуд никога не ми е допадала - убива всяка идея за връзка отвън навътре.
Да не говоря за ъплоуд или мейл...

Welcome to the real world!




Тема Re: Знаещите да подскажат!нови [re: Mopфиyc]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано02.07.08 19:56



Каквото и да си дрънкате все тая как да ви обясня че не навсякаде има алтернатива на бтк, софия не е българия , и не на всякаде има ланки и тем подобни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.