Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 01.07.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови  
Автор BaHkO3 (непознат )
Публикувано31.05.08 12:52



За първи път ми се случва да казвам добри думи за БТК. Още от времето на модемите само съм ги нареждал за скапаните връзки, но наскоро останах приятно изненадан.
Абонирах се за ADSL + Voice. Първо хванах промоцията 20 лв. за 12Мбита, второ тъй като стандартните ADSL модеми нямат втори LAN изход ми дадоха безплатно АДСЛ Ви-Фи без да плащам 2.40лв такса и накрая останох приятно изненадан, че самата служителка от БТК центъра ми е намалила таксата на икономична, защото 99% от разговорите ми са към БТК и тъй като ще минават през Воиса нямам нужда от по-висок тарифен план. Може и да е било късмет, защото след разговор със служителката ми каза, че обслужвала фирми и в момента поради липса на свободен човек работи и с частни клиент.
ЕВАЛА БТК!

П.С. Ехххх... сега и енергото да ми намали сметката за токаа.... и май ще дойде време да се събудя :-)



Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: BaHkO3]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано31.05.08 12:57



накрая останох приятно изненадан, че самата служителка от БТК центъра ми е намалила таксата на икономична

Без твое желание и без твое съгласие???

Просто не съзнаваш каква похвала си написал!





Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: BaHkO3]  
Автор teou (непознат)
Публикувано31.05.08 15:21



Не знам дали осъзнаваш колко солена може да ти излезе тази авантюра с иконом. план. Премени пак на нормален, докато не е станало късно. Браво на служителката - това ако беше в бяла страна досега да е изхвърчала на улицата. Похвали ги едно хубаво, няма що...... и с това, че дискриминират клиентите си - на тебе вифи безплатно, на съседа срещу 5 лева... и това си е подсъдно....

http://vilamalina.hit.bg/


Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: teou]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано31.05.08 16:36



Защо да премине на нормален, като ще звъни през VoIP?



Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: teou]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано31.05.08 16:56



може и да е някаква промоция. Нямам представа и затова не коментирам.

Но да смениш на някого без негово желание и съгласие е гадно.

Особено пък ако не го предупредиш предварително какви са цените за при абонаментен план БТК минимум. Искрено се надявам да е грешка и да не става дума за Ограничен план защото тогава нарушенията на служителката стават още повече...

Отдолу, в темите на клуба, има дълга и тъжна тема за ADSL Helpdesk.

Минавайки към абонаментен план БТК минимум е добре преди това да се запознаете с . При VoDSL тези цени също зависят от абонаментния план.

Наистина абонаментни планове БТК минимум и особено Ограничен план трябва да се избягват от хора, които използват своя телефон. И това трябва да се обяснява на първо място от любезните служителки на БЦ. Иначе проблемите ще дойдат пак при тях...



Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: Pyceнeц]  
Автор teou (непознат)
Публикувано31.05.08 18:04



Защото не е видял цените на всичко що не е бтк, че и на част от БТК.



Икономисват се някакви 6 лева, който после ще му излезнат през носа. Достатъчно е да има 3-4-5 минути месечно към мобилен телефон или 1 път да му се развали адсл-а и да трябва да се обади на 0700, където се виси по 30 минути и вече ще е на червено.

http://vilamalina.hit.bg/

Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: teou]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано31.05.08 18:31



И що да звъни на 0700...това дето щи го кажат,може сам да си го направиш...и ако не се оправи беги у най-близкия център на БТК и ги алармирай...0700 е ала-бала



Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: BaHkO3]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано31.05.08 23:07



Бате BaHkO3 ти си пич... каубоец е отзад


От тая ефтиния дето я цитираш ще ревеш яко.
И ако това е хвалба не знам какви трябва да са оплакванията!

Welcome to the real world!



Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: BaHkO3]  
Автор DTMF (ветеран)
Публикувано02.06.08 00:38



Не минавай на нормален план,вземи си една карта с тънка тарифа . Получават се към 12 лв и ще имаш няколко стотин минути до бтк и вивател от мобилния _)



Тема Re: Малко добри думи за БТК, АДСЛ и ...нови [re: DTMF]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано02.06.08 10:41



А защо БТК не направят ADSL help-desk-а на 0800? Май не им оттъвра нещо.
Хем такса за ADSL, хем за стандартен абонаментен план, щото с Минимум ти идвало скъпо...
А защо ADSL да не може да се ползва без да си плащаш телефон?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.