Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ADSL от Орбител  
Автор T-Com (скоро и мобилни)
Публикувано05.06.08 21:36



Най-после се появи и конкуренция на БТК при ADSL-а.



Е да, засега само бизнес пакети. За съжаление, при частните абонати отново очакваме КРС да "помоли" БТК да свали цените на битстрийм поне колкото Интернета за крайни клиенти.
Едно е сигурно, потребителите вече ще могат да избират своя ADSL доставчик, а това е добре за тях.



Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: T-Com]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано05.06.08 21:55



Само не ми е ясно О-то от Orbitel ли идва? Аз не знам такава технология като ODSL.



Тема Re: ADSL от Орби-НАБУтелнови [re: T-Com]  
Автор ToдopoB ()
Публикувано05.06.08 22:01



Да бе! Как ли пък не! И коя жица ще пуснат до офиса , ако нямам телефон.Или ще си купувам карта за евтини разговори през техния воип?



Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: Pyceнeц]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано05.06.08 22:08



ОрташкиDSL.


базира на ADSL технология, която използва наличните телефонни линии.

Навремето ползвах Интернет от НетИсСат върху CaTV на Евроком. При спиране на Интернета с дни не можеха да се разберат дали проблема е в кабелите или в "Нет"-а. Дано тук не е така.



Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: T-Com]  
Автор teou (непознат)
Публикувано05.06.08 23:40



Само не разбрах с тези цени какво си мислят, че ще постигнат??

http://vilamalina.hit.bg/


Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: teou]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано06.06.08 12:03



Нещо като замазване на очите, че няма монопол. Като пуснат за домашни, ако не са на цените на БТК или по-ниски, лошо за тях.



Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано06.06.08 12:23



Навремето и аз ги ползвах, но през НетБГ ако не греша, нямаше такива оправдания, а в интерес на истината интернета си беше стабилен... и по времето в което се борехме с часове за връзка със съпорта на аДСЛ-а на шефа (уж бизнес абонамент) и брахме маса ядове с бТк, аз проблеми с връзката и онлайн гейминга нямах.
От както ги купи Кейбълтел и обединиха услугата... качеството е драстично по-лошо.
Та зависи кои и как реализира, ако съдя по досегашен опит - бТк никога няма да признае за проблеми с трасето.

Welcome to the real world!




Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: Pyceнeц]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано06.06.08 12:46



Преди време орбител предлагаха най-добрия съпорт на който съм попадал при интернет доставчик. Ако пуснат адсл за домашни потребители и нивото на съпорта е сравнимо, аз нямам проблем да плащам малко повече от цената на бтк щото ще знам че няма да ми се налага да вися с часове на хелпдеска като се наложи.
Лошото е че шматките от бтк продължават да искат да имаш стационарен телефон към тях за да ползваш адсл. И съответно от орбител нямат друг избор освен и те да налагат това изискване.



Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
Автор teou (непознат)
Публикувано06.06.08 14:06



То това ще е единствената причина някой да се върже на тях. И все пак си вързан с жиците на бтк - с всички екстри, вкл. ако си далече от централата скоростите да не са обявените и разбира се таксата телефон.
Така че като се сложи едно на друго.... дори нас*ания вимах ще ги издуха - защото таксата за малко по-добра поддръжка (не забравяйте че при кабелна повреда ще се ползва съпорта на бтк) ще бъде не "малко" а 2 пъти отгоре.

С две думи - поредното отбиване на номера..... Не мога да разбера как за 20 години тоя пазар не стана поне малко конкурентен и не започна да работи като "пазарна" икономика.

Добре че чат пат се появява светлинка в тунела, като например един друг телеком, който няма да спомена че разни мушмули веднага ще скочат защо рекламирам Спектър Нет. Опа, казах ли го.... извинете.




п.с. Единственото, с което кой-да-е алтернативен телеком с дсл може да конкурира бтк, е по-ниска цена. Би трябвало да е ясно за всички.

http://vilamalina.hit.bg/

Редактирано от teou на 06.06.08 14:10.



Тема Re: ADSL от Орбителнови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано06.06.08 23:34



Пак неподготвено изказване. Стрино... вуйчо! КОЛКО услуги на ДРУГИ провайдъри съществуват благодарение на БТК??? Аз в офис на неква кирлива умрела от глад банка, която ползва SDSL от БТК... ама за войп, за дата и за на мамата... Е, живи здрави, въпросната фримичка /която в темата/, а и всички останали, които ползват... свързаност??? И поне сме майстори - ползват ни и шаахтитее...
И вече ИЗБЯГВАТ да ползват за бекъп БТК... наблюдаюшчии!
Тъпанари.

Mark, Up please



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.