Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 14.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помощ..  
Автор sug min kuk (непознат )
Публикувано03.06.08 21:30



Здравейте. Имам нужда от помощ и просто нчма към кой да се обърна. Преди 13 дни ми спрч адсл, навъртчл съм около 4-5 часа телефон в опити да се свържа с подръжката, успчх 3 пъти, и 3те пъти уж предавали на техниците за повредата и досега надали нчкой си е мръднал пръста, нито са ме потърсили (а трчбваше, поне така обещаха) нито нета ми е дошъл. Абсурдно е да чакам още понеже ефекта е нулев, а и от 5 дни нчмам късмет със свързването със *съпорта*, писна ми да ме ебават и да ми говорчт несвързани заучени фрази и т.н., дайте съвет как се процедира нататък? Поне аз незнам как се стига до по горно ниво от *съпорта*, ситуацичта е шах-мат, помагайте.

ч=йа че незнам къде е йа на таз клавиатура..



Тема Re: помощ..нови [re: sug min kuk]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано03.06.08 21:44



Опиши как ти светят "лампите" на модема.

Кажи променял ли си нещо преди да спре?

Откъде пишеш в момента?

Емайли всякакви има на сайта на БТК, ама преди това да разберем как са нещата при теб.



Тема Re: помощ..нови [re: sug min kuk]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано03.06.08 22:10



Имах абсолютно същия проблем миналата седмица. Съпорта си пееше заучените фрази и накрая превключиха на 'ще пратим техник' като според зависи с кой се свържеш твърдяха че техника трябвало да дойде вкъщи ИЛИ техника трябвало нещо в централата да бара. Пълни глупотевини. След 2-3 дни жената звънна в бтк центъра в града ни (или както му викат), описа какъв е проблема и поиска ако може да направим връзка с техник. Дадоха ни телефон да му звъннем, след час човека донесе един модем нов, подменихме и всичко тръгна. На коментара ми за съпорта само се усмихна уморено.

Така че влизай в контакт директно с хората от твоя град и търси връзка с техниците.

Нямам думи за неизползваемостта на хелпдеска. Единственото за което може да се ползват е да се разбере дали проблема е общ за района ти или си е на теб. Много съм доволен от адсл-а, но потръпвам при мисълта да се развали и проблема да е при мен. Добре че за над 3 години се е случвало 2-3 пъти.

Не са виновни хората дето работят в хелпдеска. Според мен самата система е сбъркана, тая централизация не е добра идея. Трябва да се смени схемата, в момента е просто неизползваема и силно вдигаща нервите. Що за съпорт, да чакам аз 45 минути на телефона. Абсолютно безобразие.



Тема Re: помощ..нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор sug min kuk (непознат )
Публикувано03.06.08 22:49



Здравей, имаше бурч със светкѝвици, те това го значт, казаха ми дори в колко часа е спрчл нета. От тогава power лампичката свети, дсл мига 2-3мин, 2-3 мин немига, просто не може да се свърже дето трчбва, в същото време домашнич телефон работи без грижи, пробвах и смених кабела дето излиза от розетката до сплитера, ефект никакъв. Баща ми е видчл ден или два след бурчта техници (ама не е реазбрал чии) да вадчт до нас кабел разкъсан на 2 от светкавица (те така казали).. ама от тогава минаха 13 дни, квото и да е можеха или да го оправчт или да кажат поне нещо квото и да е. Сега съм в wireless на един съсед и с лаптоп, щото мойто пц без нет си е неизползваемо.



Тема Re: помощ..нови [re: ls1]  
Автор sug min kuk (непознат )
Публикувано03.06.08 22:57



ами аз това и искам, да се свържа с техник, но отвсчкъде ме режат за какъвто и да е достъп до нещо друго освен *хелпдеска*, а на 99.99% съм сигурен, че от тчх никаква зачвка не е стигала до който и да е. На един друг телефон, различен от точ на така нареченич съпорт една мацка ми даде най-много инфо и мноого обещанич, звъна й пак след 5 дена и нчкаква друга ме нахока че съм звънчл там а не на хелпдеска.. абе отвратен съм.



Тема Re: помощ..нови [re: sug min kuk]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано03.06.08 23:07



Ами отивай и подавай жалба на място. По принцип проблема трябва да се отстрани 'по правилник' до 48 часа, така че имаш пълни основания. Подаваш жалба, вземаш си входящ номер, може да звъннеш и да комисията за защита на потребителите, защото реално плащаш за услуга която не получаваш.



Тема Re: помощ..нови [re: sug min kuk]  
Автор WarHammur (непознат )
Публикувано06.06.08 22:11



Извинявам се за въпроса , но от кой град си



Тема Re: помощ..нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано07.06.08 00:19



Аре не пиши по теми за АДСЛ-Ъ. М? Може ли? Когато видиш модем "на поле" и медна жица, може да си поговорим, а когато видиш и модем на мсан - ако да ми го оправиш, че да не ме гърби юзера!



Mark, Up please

Тема Re: помощ..нови [re: ls1]  
Автор FishAndChips (InDaHouse)
Публикувано07.06.08 00:22



получаваш "к.р, тате, баница", както се изразило цигането, а аз имам юзери, които решили да се откажат след 14 дена тест на АДСЛ



БЕ колко теста дневно трябва да правя?????????

Mark, Up please

Тема Re: помощ..нови [re: WarHammur]  
Автор sug min kuk (непознат )
Публикувано09.06.08 21:00



от Пловдив..

Утре стават 20 дни без нет, миналия четвъртък бчх в офиса им в квартала и слувителка там ми обясни, че не мове да се развали договор без техниците да са си казали думата. Викам ок, викаj ги.. ама единствения контакт с тях минава през любимия 0700 17 111 и тя явно е от оптимистите от рекламата на бтк и вика е сега ще се свържа. е чаках я 20 минути там и и дадох мобилен и домашен за контакт и тя все пак успя! след един час се е свързала и ми каза че техниците ще дойдат до два дни.. и те естествено не дойдоха. Утре ще мина пак и ако не развалят договора се обаждам в комисията за защита на потребителите. Тъпото е че бях доволен от нета и сега ще трябва да се плащам излишни пари да ми пусне някой лан доставчик кабели до нас.. в същото време минахме от кабелна тв на цифрова и от 3 дена цифровата я няма.. пак имали проблеми, копали незнам си там кво.. бе драйфа ми се от тая скапаната държавица




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.