Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 26.06.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано27.05.08 17:12



БТК толкова ли ниско падна вече, че започна да звъни на клиентите си и да ги моли да си пуснат ADSL?
Аз си имам много бърз, стабилен и качествен интернет, така че забравете.


Горките момичета колко ли псувни ще отнесат...



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: Pyceнeц]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано27.05.08 19:00



Този тип маркетинг стратегия доста фирми го практикуват. Няма нищо лошо в това да ти се обадят да ти предложат особенно новата промоция, която са обявили. Определено не са закъсали. Ама кой да чете за маркетинг. Пък колко ти е стабилен и качествен нета в Русе не знам и 20лв ли плащаш за интернет.



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: KAPPABG]  
Автор Astra18nz (бързо пали)
Публикувано27.05.08 21:48



В Русе има лан доставчик който предлага на същата цена(темпо) 10мбит ... като надежност е на нивото на бтк даже доста по добро ако отчетем дропенето на модемите ... проблеми с конециите също няма.

Не си мислите че в прованса е трагедия има си изключения.

И най важното в прованса е ИНТЕРНЕТ в софия ИНТРАНЕТ.





Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: Astra18nz]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано28.05.08 20:24



То и аз не съм от София, но няма смисъл се възмущава това, че му звъннали не означава, че са я окъсали. Маркетинг. 10мбит/с интернет? То на БТК е 9 мбит/с интернет и до 12 градска свързаност, която не е много ясна, защото към София съм с толкова. Да не говорим, че някои се изтарикатиха да обявят висока скорост, но опа то било градска свързаност повечето. Пример във Варна един доставчик си разлепил афиши 13 мбит/с интернет за 25лв, но ако не влезеш да прочетеш в сайта си прецакан. От тези 13 мбит/с - 3 мбит/с са интернет 10 мбит/с са градска свързаност.



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: Pyceнeц]  
Автор тъпия (смотания)
Публикувано28.05.08 21:55



Взели са те за интелигентен човек и понеже не си на ADSL са решили,че си пропуснал в бързината...ама явно са сбъркали....поне относно интернет доставчика интелекта ти изневерява
Запомни,дори си го запиши: НА ТОЗИ ЕТАП ADSL Е №1 В ПРОВИНЦИЯТА!!!



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: тъпия]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано28.05.08 22:36



Съгласен съм с теб. Понеже в думата провинция не разпознавам нито Русе, нито Пловдив, мога да се съглася.
Но във въпросните два града ADSL изобщо не е номер 1.
Предимствата на моя доставчик пред БТК са:
Денонощна поддръжка - по телефон и онлайн! 365 дни в годината, няма празници, няма НГ за тях.
Получавам това, за което плащам на 100% че и отгоре.
Изключителна стабилност - за 5 години, откакто съм им клиент, интернетът ми е спирал 2 пъти - единия път от някакъв срив за половин час, другия път някой ми беше извадил RJ-то от switch-a.
Наличие на VoIP телефон и IPTV по същия кабел.
И не на последно място, кога при БТК ще си плащам за 10 Mbit/s, а ще получавам над 20?!
Когато БТК ми предложат това:
http://img266.imageshack.us/img266/6775/downcw3.jpg
може и да си помисля.
2500 килобайта/секунда = 19.53 Mbit/s, а това не е най-високата скорост, която съм развивал, и към БГ, и към чужбина.
Още ли смяташ, че за Русе БТК е по-добрият избор?





Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: Pyceнeц]  
Автор ADSL2 (непознат)
Публикувано28.05.08 23:26



Русе е дълбока провинция, Пловдив по-малко.
Тази скорост е към български сървър. Покажи скорост към света.
Ще получаваш повече за тия пари докато всърши промоцията или докато се съберат повечко клиенти. След това ще се радваш на всички "благини" резултат от топологията.



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: ADSL2]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано28.05.08 23:40



Провинция е твоето село.
А за интернета, като не си запознат, по-добре замълчи. Над 20 000 клиента сме на въпросния доставчик и проблеми със скоростта няма. Еднаква е към БГ и към чужбина.
Ето ти, невернико:
http://www.speedtest.net/result/276797967.png
http://www.speedtest.net/result/276799613.png
http://www.speedtest.net/result/276800483.png
Плащам за 10 Mbit/s.



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе?нови [re: Pyceнeц]  
Автор KAPPABG (непознат )
Публикувано29.05.08 12:07



На speedtest вече не вярвам откакто започна към чужбина да ми отчита над 33000 кб/с , а плащам за 12 мбит/с.



Тема Re: Защо ми звъните вкъщи за ADSL, бе? [re: KAPPABG]  
Автор Pyceнeц (Аз!)
Публикувано29.05.08 13:11



И аз не вярвам на speedtest, но ме мързеше. Ето download от сайта на Microsoft.
http://img138.imageshack.us/img138/2271/downmsnwxve2.jpg
Международния ни интернет идва от Level3, ако на някой тук това му говори нещо, сам може да прецени.

Редактирано от Pyceнeц на 29.05.08 17:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.